COVIDOWY TERROR w Australii. Policja atakuje bije i miota przypadkowymi ludźmi! Nowy światowy ład oparty na strachu!

Oto list Rodaka z Australii, który opisuje tamtejszą sytuację jak mniemam związaną z histerią pandemiczną na której wiele rządów liberalnych i skrajnie lewicowych buduje system powszechnego zagrożenia i strachu. Dzięki temu powstaje nowy system władzy na świecie oparty o masową propagandę i wyolbrzymianie zagrożenia.
Tak zwany nowy ład nie jest żadnym mitem czy też fikcją literalną. Neoliberalism i skrajna lewica jest takim samym totalitaryzmem jak komunizm czy faszyzm. Zmieniają się jedynie metody działania ale podstawą sterowania społeczeństwem jest zawsze strach.
Ludzie nie mając dostępu do alternatywnych źródeł informacji będą świecie wierzyć, że działania władz są dla ich własnego dobra.
Kolejną rolę odgrywa permanentna inwigilacja społeczeństw. Przeciętnie nie zdajemy sobie sprawy z faktu, iż nasze życie stanowi źródło informacji. Światowe koncerny i korporacje czerpią miliardy z naszej nieświadomości i naiwności.

Jak widać dzieje się to samo na całym świecie.
Założyłem wolne media Wolna Polska aby nagłaśniać i pomagać takim ludziom. Moim obowiązkiem jako Polaka jest pisać o takich sprawach.

Załączam list i proszę tych z was kochani, którzy macie swoje rodziny w dalekiej Australii abyście zechcieli podzielić się swoimi wiadomościami o panującej tam sytuacji gdyż chcę napisać szerszy artykuł o tej sprawie. Musimy wzajemnie sobie pomagać.

„Witam,

Pisze z Australii z prośbą o pomoc w nagłośnieniu sytuacji jaka dzieje się w Australii. Jestem jednym z wielu Polaków mieszkających w Australii i usilnie próbujemy nagłośnić na świat tutejsza sytuacje która graniczy z tyrania. Staliśmy się krajem testowym jak daleko można (nielegalnie) zepchnąć ludzi do ostateczności i czujemy ze życie nasze i naszych rodzin jest poważnie zagrożone. Jesteśmy kompletnie odizolowani od świata, nie można stad wyjechać ani tu wjechać od marca 2020 roku (od wielu miesięcy) dzień w dzień nasza wolność jest nam po kawałku coraz bardziej odbierana. Brutalność policji i wojska na ulicach łącznie w ciągle latającymi helikopterami w dzień i w nocy przypomina wojnę.
Mam napisany cały tekst łącznie z załącznikami, których media nie podają. Proszę dać znać, czy mogą państwo nam pomoc. Proszę o jakiś adres email i jest tak to prześle.
Pozdrawiam serdecznie”


W sieci pojawia się mnóstwo szokujących nagrań z brutalnych interwencji policji w Melbourne, gdzie od kilku dni trwały gwałtowne manifestacje przeciw obowiązkowi szczepień, które ucichły dopiero w czwartek. Sławomir Mentzen, reprezentant wolnościowego skrzydła Konfederacji i doktor ekonomii, skomentował tę sprawę porównując Australię do komunistycznej Korei Północnej.

– Australię trzeba będzie śladem Korei Płn. odciąć od Internetu. Raz dlatego, żeby Australijczycy nie mogli zobaczyć, że reszta świata żyje inaczej, a dwa, żeby nie straszyć reszty świata tym co nas czeka, jeżeli się już teraz nie postawimy totalitarystom  – nagranie, na którym służby mundurowe Australii biją, podduszają i agresywnie pacyfikują australijskich obywateli, którzy wyszli zaprotestować przeciwko reżimowi covidowemu.

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.