Trwa próba pozbawienia Polski resztek suwerenności!

Unijni komisarze żądają od Polski całkowitego podporządkowania prawa Polskiego pod unijne nakazy.
KE żąda od polskiego państwa uznania nadrzędności prawa unijnego nad Polskim. Oznacza to wprost likwidacje Polskiej państwowości jako suwerennego państwa. Przymus i szantaże mają stanowić i utrwalać ogromne kary finansowe dochodzące do 5 mln euro dziennie wobec Polski.
Nie czarujmy się Polska stała się poligonem ile można zrobić metodą bezczelnych i bezprawnych działań wobec państw Europy środkowej.
Lewactwo nie pozwoli na żadną władzę w tych krajach, która ma na celu odzyskanie niepodległości.
Ma to nie tylko na celu zniszczenie Polskiej gospodarki, ale przede wszystkim zniszczenie Polski jako takiej. Ten sam scenariusz od wieków zmieniły się jedynie metody działania choć aktorzy pozostają ci sami Niemcy i Rosja.

W przypadku Wielkiej Brytanii unijni oligarchowie wiedzieli doskonale, iż nie da się zmusić ani szantażować Anglików, którzy mogli liczyć przede wszystkim na determinację i stanowczą obronę suwerenności kraju przez Brytyjską klasę polityczną.
W Polsce mamy rząd, który boi się podjąć zdecydowanych i radykalnie niezbędnych działań. Mateusz Morawiecki liczy, że jakoś się dogada.
Jest to niemożliwe, ponieważ Niemcy postanowiły poprzez wszelkie możliwe sposoby obalić obecną władze w Polsce.
Cała Europa wschodnia ma się stać zapleczem Niemiec, a więc o żadnej niepodległej i suwerennej polityce nie może być mowy.
Nordstreem 1 i 2 dowodzą długofalowej strategii Niemiec wobec Europy. Europa ma być przekształcona w jedno państwo z wiadomym kierunkiem przemian i tego kto będzie rządził tym tworem. Aby to osiągnąć Niemcy potrzebują wsparcia Putinowskiej Rosji i je otrzymują!
Trzeba być ślepym, aby tego nie dostrzegać. Energetyczne uzależnienie i szantaż mają trzymać narody pod pistoletem, bo nie będą w stanie wybić się na niepodległość. Teraz właśnie w tej chwili jest czas, aby ten kołchoz rozbić uwalniając Polskę Węgry i całą Europę od planów i hegemonii Niemiec. Jeśli Polska opuściłaby Eurokołchoz za nami pójdą i inni. Po upadku obecnej unii można będzie rozpocząć działania na rzecz budowy prawdziwej unii opartej na wolności i równorzędnych prawach państw członkowskich.

Doprawdy nie wiem na co liczy w tej chwili jeszcze rząd Polski!
Powrotu do uczciwej polityki nie będzie! Czas wreszcie, aby dotarła prawda do rządzących, iż stawką jest wolność narodu i niepodległość Ojczyzny. Jeśli Polska nie opuści Eurokołchozu zostanie zmuszona i wchłonięta przez powstające w Europie Niemieckie imperium.
Polska jako państwo przestanie istnieć a prawo w Polsce będzie stanowione w Berlinie i Brukseli!

ZSRE-Akt założycielskie IV rzeszy Niemieckiej w Europie!

 


Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.