Z Sowieckiej niewoli i RWPG trafiliśmy pod ten sam sierp i młot zmieniły się jedynie flagi!

Zmanipulowane społeczeństwo!
Neoliberalne i lewackie medialne szczekaczki w Polsce od lat powtarzają Polakom za głosem zdrajcy D Tuska, że Polskość to nienormalność a naród Polski musi do kogoś należeć, bo sam nie jest w stanie sobie poradzić jako wolne i niepodległe państwo.

Nikt dokładnie nie mówił Polakom na jakich warunkach Polska wstępuje do unii.
Powtarzano jedynie pełne cukierkowej wizji zjednoczonej Europy miraże, którymi miał się zachłysnąć i udławić Polski naród.
Nikt nie powiedział Polakom, że zostaną wynarodowieni z użyciem lewackich ideologii, które przymusowo będą wcielane w życie.
Nikt nie mówił o atakach na chrześcijan i kościół katolicki w Polsce. Nikt nie mówił o niszczeniu i zakłamywaniu Polskiej historii, gdzie z ofiary Niemieckiej i Sowieckiej napaści oraz ludobójstwa zostaliśmy jako naród postawieni w jednym szeregu z zbrodniczymi narodami Europy takimi jak Niemcy i Rosja.

Doprowadzenie Polski przez postkomunistów i neoliberałów do upadku gospodarczego skutkowało emigracją za chlebem Polaków.
Ludzie przedsiębiorczy i wykształceni w Polsce budują dobrobyt innych państw świata. Wiele rodzin zostało rozbitych. W Polsce mamy do czynienia z problemem demograficznym na skale do tej pory nie notowaną w naszej historii jako narodu.

Nie dziwmy się dziś, że te same narody, które od wieków przysporzyły Polakom tyle cierpienia zmienią swoją polityczną tożsamość i staną się barankami Europy bez neoimperialnych zamysłów.

Dzisiejsza unia Europejska nie ma nic wspólnego z wspólnotą węgla i stali oraz przyświecającymi założycielom unii ideami wspólnoty niepodległych państw. Na gruzach wspólnoty Europejskiej budowana jest nowa IV rzesza Niemiec.

Oto jej akt założycielski i autentyczny dokument mówiący o tym czym ma się stać unia!

Wielu patriotów również ostrzegało przed zgodą na traktat Lizboński. Miał nas chronić mechanizm Joaniny, który miał zapobiegać przekształceniu się Eurokołchozu w państwowość nadrzędną nad państwami narodowymi. Tyle, że nikt nie przewidział, iż polityka Niemiec w UE będzie oznaczała metodę politycznego Blitzkrieg, szantażu i politykę faktów dokonanych, które z unijnych bezprawnych dyrektyw stają się pod naciskiem prawem w bezprawiu jakie jest wynikiem neokolonialnej polityki…
Eurokraci stworzyli sobie narzędzia nacisku na państwa Europy. Europejski trybunał orzeknie wszystko na co otrzyma zlecenie z unijnego rządu jakim stała się komisja Europejska i Berlina jako mocodawcy. TSUE na zamówienie KE orzeknie nawet, że banany mają rosnąć z dołu do góry! To wszystko nie ma nic wspólnego z prawem czy traktatami. Nowe zapisy osiąga się szantażem medialną nagonką w neoliberalnych mediach i wyrokami marionetek w TSUE!

Objęcie rządów przez konserwatywne rządy w Polsce i na Węgrzech musiało wzbudzić u Niemieckich elit ostrą reakcje. Przyzwyczajono się bowiem do namiestnikowskiego posłuszeństwa kolejnych post okrągłostołowych elit w Warszawie, które przez lata posłusznie wykonywały Brukselskie nakazy.
Właśnie ta podmiotowość Polski stanowi i stanowić będzie ciągły problem w relacjach z UE. Naiwnością i infantylizmem jest sądzenie, że jakoś to będzie i sytuacja się uspokoi.

Eurokołchoz w obecnym neoliberalnym i lewackim kształcie z dyktaturą Berlina nigdy nie pozwoli na samodzielną politykę Polski zarówno w sferze polityki międzynarodowej, wewnętrznej i gospodarczej. Wmówiono Polakom, że jak nie unia to Putin! Jak wygląda to wierutne kłamstwo można łatwo sprawdzić po długofalowej polityce Niemiec, która to polityka zakłada całkowite uzależnienie i podporządkowanie krajów Europy środkowej za pomocą energetycznego straszaka jakim stały się rurociągi właśnie z Putinowskiej Rosji Nordstreem 1 i obecnie budowany 2. A Przecież Niemcy i Rosja planują również budowę 3 nitki magistrali. Cóż z tego, że Putinowska Rosja prowokuje kraje Europy środkowej. Cóż z tego, że mimo sowieckiej okupacji Ukrainy Putin i Merkel robią interesy. To przecież jest poprawne politycznie w Eurokołchozie. Kilka lat temu Rosja zestrzeliła samolot pasażerski mordując w ten sposób prawie 200 osób w tym dzieci.
Ale to nie przeszkadza robić Niemcom praworządnych interesów z Putinem. A o zestrzeleniu Holenderskiego samolotu już zapomniano.
I to rzekomo Polska ma zmierzać w kierunku Putina!

To samo stało się z samolotem, w którym leciał Polski prezydent
zamordowano 98 osób wraz z Polskim prezydentem i co? Czy coś ta unijna solidarność dała Polsce wymiernego, jakieś poczucie wybitnego bezpieczeństwa i sprawiedliwości?

Trzeba być politycznym idiotą sądząc, iż te wszystkie połączenia energetyczne opasujące Europę służyć będą Niemcom jedynie do ich własnych potrzeb, a nie do uzależnienia gospodarczego, energetycznego i politycznego poszczególnych państw Europy.

Nowy ład energetyczny zakłada likwidacje przemysłu ciężkiego i wydobywczego w krajach Europy wschodniej. Likwidacja Polskiego górnictwa przy jednoczesnym zablokowaniu możliwości budowy energetyki jądrowej w Polsce. To są cele realizowane przez Niemcy.
Co to oznacza? Wprost uzależnienie energetyczne od zakupów energii z Niemiec oraz technologii do jej transmisji i wytwarzania. Tu trzeba powiedzieć jasno, iż dekady zaniedbań w Polskiej energetyce doprowadziły do stanu katastrofalnego. To wszystko wykorzystywane jest w sposób perfidny i nie ma politycznego zmiłuj. Już dziś unijny komisarz steruje poziomem cen energii w Polsce!
Oznacza to wysokie regulowane odgórnie ceny i horrendalnie wysokie opłaty za prawa do emisji CO2.

Wyobraźmy sobie jakiekolwiek niepodległe państwo, któremu inne państwo narzuca zasadę opłat za prawo do korzystania z powietrza. Ta pełna hipokryzji i cynizmu polityka Niemiec wobec państw Europy środkowej ma miejsce tu i teraz!

Mniej pieniędzy w kieszeni Polaka i Polskiego przedsiębiorcy to ogromny nie szacowany negatywny wpływ na gospodarkę i jej rozwój. Polak Nie będzie w stanie konkurować na żadnym z rynków mając na swoich barkach wysokie koszty. Gospodarstwa domowe nie będą mogły kupować dóbr wytwarzanych, ponieważ je na nie będzie stać. Eurokołchoz planuje wspólną politykę podatkową co to oznacza? Wprost, iż do kasy Państwa Polskiego będzie mogło wpływać tyle pieniędzy na ile pozwoli Berlin i Brukselskie elity! Mówiąc wprost Polskie państwo staje się generalną gubernią zarządzaną przez marionetkowy namiestniczy aparat władzy, który będzie wmawiał Polakom potrzebę pracy do samej śmierci do 67 lat, by gonić Eurokołchoz, przy jednoczesnym spłacaniu wspólnego Euro długu.
W kolejce jest jeszcze likwidacja narodowego banku Polskiego i przymusowe wdrożenie Euro!
Ten zabieg doprowadzi do drastycznych podwyżek cen towarów i usług a Polska straci jakąkolwiek samodzielnosć gospodarczą.

Polska stanowi również doskonały rynek zbytu dla unijnych towarów, które na Polski rynek często sprzedawane są o wiele gorszej jakości niż w zachodniej Europie. Wiele było na ten temat debat i co? Czy coś się zmieniło? Oczywiście, że nie…

Polska staje się płatnikiem netto, w roku bieżącym Polska składka do unijnego budżetu wynosi już 28 miliardów zł. Wiele Europejskich przedsiębiorstw i sieci handlowych nie płaci w Polsce ani 1 zł podatku.
Ogromna część z wyżebranych i wyproszonych na kolanach unijnych dotacji wraca poprzez inwestycje i przetargi do krajów ich pochodzenia.

Autostrady stają się własnością konsorcjów z siedzibami w zachodniej Europie i to tam płyną zyski z pobieranych haraczy w Polsce! Nikt również nie liczy strat jakie bezpośrednio ponoszą Polskie firmy w tym transport w wyniku unijnych restrykcji i nakazów, które ograniczają Polską ekspansję gospodarczą na unijnym rynku.

Ale cały czas wmawia się naiwnym Polakom, że ci samodzielnie nie są w stanie żyć we własnym niepodległym państwie. Z Sowieckiej niewoli i RWPG trafiliśmy pod ten sam sierp i młot zmieniły się jedynie flagi.

Unia cię karmi Polaku i choć masz łańcuch na swej szyi nie wolno ci się odezwać ani nawet pomyśleć, że masz prawo do własnej niepodległej Ojczyzny. Bo takie myślenie łamie Europejskie standardy i praworządność!

W Polsce ci sami zdrajcy od lat działają na szkodę Polski. Wystarczy wspomnieć zdradę w Magdalence i okrągły stół, gdzie dokonał się podział władzy z komunistycznymi oprawcami w roli demokratów.
Ktoś jednak zapomniał zmyć jeszcze świeżej Polskiej krwi z ich z zbrodniczych komunistycznych łap.

Do dziś nie dokonano dekomunizacji ani ukarania i rozliczenia zbrodniarzy!
Do dziś pokolenia wymordowanych żołnierzy wyklętych oraz skazanych na karę śmierci domagają się
sprawiedliwej Polski. Władza III zapewniła sobie trwałość tego układu a sędziowska postkomunistyczna kasta i wymiar sprawiedliwości w Polsce stał się narzędziem do utrwalania władzy ludowej w nowej epoce postkolonialnego komunizmu.

#Minęła20 | Hiszpański europoseł Hermann Tertsch o sporze KE z Polską: Wspieramy stanowisko Polski

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.