Sędziowska czerwona kasta!


Trwa kolejna rewolta czerwonej postkomunistycznej kasty sędziowskiej. Ciągła walka z Państwem Polskim przy użyciu ulicy i skarg regularnie składanych na Polskę.

 

Wymiar sprawiedliwości jest chorą instytucją pełną targowicy i zwykłego warcholstwa. Sądy nie są dziś instytucjami, które wykonują swoją podstawową rolę określoną w konstytucji. Sądy stały się narzędziem walki politycznej z rządem i całym społeczeństwem. Sądy stały się dziś narzędziem represji prawa wobec obywateli, którzy mają inne poglądy polityczne.
 
Instytucje unijne poza literą traktatu wspólnotowego uzurpują sobie prawo do oceny i decydowania które z uchwalanych w Polskim parlamencie ustaw są zgodne, lub nie z unijnymi dyrektywami które w  myśl Polskiej konstytucji nie stanowią automatycznie prawa w Polsce.
Kolejne bez precedensowe w historii naciski, i szantaż KE i TSUE wobec Polski stały się pożywką do ataku na rząd i Polskę zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz przez środowisko kasty sędziowskiej uzurpującej sobie poza konstytucyjne prawo do decydowania wybiórczego zapisów prawa. Część środowiska prawniczego i sędziowskiego czuje się bezkarna widząc słabość państwa Polskiego.
Nagminne łamanie przez sędziów prawa, faktyczne wypowiedzenie państwu Polskiemu posłuszeństwa, to dziś codzienność.
Wyroki łamiące wszelkie zasady prawa i sprawiedliwości.
Ci którzy tak głośno krzyczą dziś Konstytucja, Konstytucja łamią ustawę zasadniczą dokonując negacji wyboru innych sędziów, a także negując legalność uchwalanego prawa i ustaw w Polskim parlamencie. Sędziowie zamiast orzekać nawet w sprawach kryminalnych stosują obstrukcje wobec państwa Polskiego. Ciągle wysyłane są do Brukseli tak zwane pytania prejudycjalne których celem jest podważenie legalności sprawowanej i wybranej w wyborach władzy w Polsce. Sądy wprost nie uznają Polskiego trybunału konstytucyjnego jako jedynego w myśl Polskiej konstytucji organu mogącego orzekać o zgodności uchwalanego prawa czy ustaw.
 
Sędziowie nie poddają się żadnej krytyce i osądowi swoich działań.

Majątek pani Gersdorf

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz dokument [162.00 B]


 
Od 2015 organizowane są przez środowiska lewicowe i neoliberalne manifestację i uliczna obstrukcja podczas których to zebrań czołowi przedstawiciele postkomuny i układu okrągłostołowego podżegają zmanipulowanych ludzi do rozlewy krwi.
Warto również przypomnieć iż to właśnie środowisko sędziowskie nigdy nie zostało poddane rozliczeniu totalitarnej władzy komunistycznej.
Nie dokonano lustracji sędziów, jak również dekomunizacji środowiska wymiaru sprawiedliwości.
W myśl układy jaki zawarła cześć solidarności z komunistami to właśnie ci drudzy zachowali pełnie władzy w Polskich sądach.
Sędziowie prawnicy prokuratorzy otrzymali nie tylko ogromne apanaże nawet po skończonej karierze. Te środowiska nie podlegają żadnej ocenie. Nie są również wybierane w demokratyczny sposób. Sędziowie stanowią państwo w państwie bezkarna kastę, nad którą nie ma żadnej instytucji kontrolnej. Taka sytuacja doprowadziła do patologii w sądach które stały się nie instytucjami stojącymi na straży sprawiedliwości, ale instytucjami obrony przywilejów jedynie słusznej kasty, dla której Polska niepodległa i praworządna stanowi zasadniczą przeszkodę.
 
W Polsce mamy dziś do czynienia z oczywistym bezprawiem. Często poszkodowani są zwykli obywatele. Układy mafijne, prawniczo – sędziowskie robią co im się rzewnie podoba. Przykładem jednym z bardzo wielu dzika prywatyzacja.   
 
Sytuację tą zapoczątkowało bezprawne wybranie 3 sędziów na zapas do składu trybunału konstytucyjnego przez Platformę Obywatelską. Działanie to miało na celu uniemożliwić dokonywanie istotnych reform państwa Polskiego.
Od tego czasu zarówno totalna opozycja prowadzi otwartą wojnę z Polską przy użyciu lewicowej i neoliberalnej frakcji oligarchów unijnych.
Nie od dziś wiadomo bowiem iż nowy rząd w Polsce nie podoba się ani Niemcom, ani Francji. Kluczowi gracze w Europie mają bowiem dalekosiężne plany, w których Polska jako wolne i niepodległe państwo po prostu nie istnieje.
Potrzebne więc jest nadanie władzy która będzie dokładnie wykonywać polecenia płynące z Brukseli i Berlina.
 
Unia Europejska staje się bowiem tworem na progu budowy nowego superpaństwa, czy jak kto woli nowego wcielenia wielkiej rzeszy Niemiecko – Francuskiej. Strefa Euro i uczestniczące w niej kraje całkowicie zostały zdominowane i podporządkowane gospodarce Niemieckiej. Niemcy jako kraj całkowicie zarządzający walutą Euro mają pod pełną kontrolną rynki wszystkich państw członkowskich strefy.
Jeśli popatrzymy na statystyki na wspólnej walucie to właśnie Niemcy czerpią jako jedyny kraj ogromne korzyści.
Można więc śmiało powiedzieć, iż to co nie udało się w wyniku militarnej zagłady ludzkości podczas rozpętanej przez Niemcy II wojny światowej dziś Niemcy robią poprzez agresywną ekspansje ekonomiczną.
 
Nie ulega wątpliwości, że prowadzona jest brutalna walka polityczna. Stawką tej walki jest albo suwerenność Polski jako państwa, albo utrata niepodległości i likwidacja państwa Polskiego, które niewątpliwie zostanie wcielone w powstające super państwo Europejskie pod wodzą Niemiec.
 
Dowodem na stawianą przeze mnie tezę są konkretne dokumenty które zostały sporządzone przez delegacje Niemiec i Francji.
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz dokument [162.00 B]

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.