Kim jest potomek dziadka z wermachtu Donald Tusk

W cieniu ostatniego politycznego skandalu jaki wywołał Donald Tusk na szczycie NATO. Zastanówmy się nad kwestią kim tak naprawdę jest sam Donald Tusk i jaką ma rolę do odegrania w Polityce.
Dla każdego kto choć trochę interesuje się polityką i rozumie jej zasady nie ulega wątpliwości jaki cel przyświecał Tuskowi podczas preparowania prowokacji w stosunku do prezydenta USA Donalda Trumpa. Miał to być policzek polityczny wymierzony i ośmieszenie samego prezydenta USA, ale i włożenie przysłowiowego kija w szprychy stosunków USA – Polska. Tak doskonałych stosunków dyplomatycznych, militarnych i gospodarczych ze Stanami Zjednoczonymi Polska nie miała nigdy w historii. Nie ulega wątpliwości, iż jest to nie na rękę wielu siłom politycznym wewnątrz Polski, ale i również ze strony Europejskiego bagienka politycznego, gdzie Niemcy i Francja próbują rozgrywać swój własny scenariusz polityczny.

Szczyt NATO w myśl wielu Euro oligarchów miał zakończyć się pełnym fiaskiem. Swoje łapy maczała w tym również Rosja Putinowska która otwarcie stara się przeciągnąć Turcje i Ordogana ku swojej strefie wpływów.
W całość wpisuje się również stanowisko Macrona prezydenta Francji który prowokacyjnie mówił o śmierci sojuszu. Prowokacyjne wystąpienia Merkel i Macrona, oraz Ordogana miały dokonać rozerwania sojuszu od wewnątrz. Ja nie mam co do tego wątpliwości, iż prowokacja ze strzelaniem w plecy prezydentowi USA przez Donalda Tuska jest właśnie obliczona na wywołanie poważnego skandalu dyplomatycznego i wycofaniu się USA z Europy, a szczególnie Polski. Sojusz militarny USA i Polski jest bowiem nie na rękę ani zbrojącej się Rosji, jak również Niemieckim interesom które od lat skierowane są w kierunku nowego paktu z Putinowską Rosją przeciw USA. Ścisła współpraca ponad głowami państw Europy środkowej Rosji i Niemiec jest dowodem tego stanu rzeczy. Polska jako energetycznych hub, ze wsparciem USA i budowa trój-morza bardzo przeszkadza w robieniu interesów oraz planowaniu nowego ładu w Europie, gdzie otwarcie Merkel i Macron mówią o budowie Europejskiego superpaństwa oczywiście pod przywództwem znowu wielkich Niemiec. To co Niemcom nie udało się w wyniku militarnej zagłady ludzkości podczas II wojny światowej dziś ten sam naród urzeczywistnia ekspansja i terrorem ekonomicznym. Strefa Euro stała się strefą podporządkowania gospodarek członkowskich strefy Euro Niemieckiej polityce. Żadne państwo poza Niemcami nie uzyskało wyraźnego wzrostu i zysku z faktu wejścia do strefy wspólnej waluty.
W Polsce na szczęście jest opór społeczny przeciw pozbywaniu się Polskiej waluty i suwerenności finansowej.
Coraz to większa świadomość społeczeństwa Polskiego irytuje Niemieckie elity które za pośrednictwem Kanclerz Merkel wprost wzywają kraje Europu środkowej do oddania swojej suwerenności.
Istotnie niepodległa silna Polska stanowi tu problem.

Wracając jednak do samego Tuska to gest strzelania komukolwiek w plecy kojarzy mi się jedynie z Niemieckimi lub Ruskimi zbrodniami wobec milionów bezbronnych ludzi na terenie Polski. No ale jak się ma tak mocne Niemieckie korzenie rodzinne jak Tusk to czego można się spodziewać.
O tym jak sam Tusk powiązany jest z tajnymi służbami mówi słynna książka Niebezpieczne związki Donalda Tuska której przeczytanie bardzo gorąco polecam.
Ta wiedza jest niezbędna, aby zrozumieć, iż sam Tusk nie jest i nigdy nie był tak naprawdę Polskim politykiem czy też mężem stanu. Polskość jak mówi sam Tusk to nienormalność. I to właśnie związki z Polską uwierają Donalda Tuska najbladziej.
On sam przy byle okazji stara się to uwidaczniać i pokazywać szczególnie w obecności zachodnich polityków czy też swojej Niemieckiej zwierzchności w obecności Merkel.

 

Można by pomyśleć, iż gest Tuska strzelającego w plecy prezydenta USA to szczeniacki wybryk niespełnionego chorego na ambicjonalną chorobę polityka, który od lat udaje, że gra pierwsze skrzypce jako Niemiecka marionetka na krótkiej smyczy Angeli Merkel. Nic bardziej mylnego Donald Tusk jest bowiem człowiekiem perfidnie planującym swoje postępowanie i liczącym na skutki jakie tym postępowaniem on sam Tusk chce osiągnąć.

Nie ulega wątpliwości, że Tusk skierował swój atak na Trumpa zakładając iż wywoła on określoną medialną burzę, i falę. Oto bowiem Donald Tusk wciąż postrzegany jest jako Polski polityk, mimo iż od lat działa na szkodę własnego państwa.
Liberalne media w USA dostały doskonały argument krytyki polityki Trumpa wspierania Europy wschodniej w jej dążeniach do suwerenności ekonomicznej i militarnej. Oto bowiem Polak Tusk w tak pogardliwy sposób daje do zrozumienia, że ma w głębokim poważaniu zaangażowanie Stanów zjednoczonych w Europie środkowej. Ten pozornie szczeniacki wybryk Tuska to sprytnie zaplanowana prowokacja obliczona na wywołanie międzynarodowego skandalu i fermentu politycznego nie tylko w samym NATO, ale przede wszystkim w stosunkach Polski z USA.

Nie bez przyczyny znalazł się na miejscu akcji reporter, który zrobił to właśnie zdjęcie.
On miał je zrobić i chodziło o to, aby ujrzało ono światło dzienne.

Tusk zasłynął w Polsce z bardzo wielu negatywnych spraw. To nie tylko podniesienie wieku emerytalnego czy skok na kasę Polaków z OFE. Tusk jest winien zdrady stanu wobec Państwa Polskiego. Twierdzę, również że jest winien zbrodni, mordu 96 osób Smoleńskiej tragedii. Ta zbrodnia została zaplanowana i przeprowadzona z użyciem tajnych służb Rosji. Zamordowano wraz z prezydentem Lechem Kaczyńskim Marią Kaczyńską, oraz Prezydentem Kaczorowskim dziewięćdziesiąt sześć ofiar Polskich polityków, oraz bohaterów życia publicznego i walki o wolną Polskę.

Ktoś kto wierzy naiwnie że Tusk ma czyste ręce powinien zapoznać się z faktami choćby w kwestii zamachu stanu na rząd Jana Olszewskiego.
W zaplanowanym i przeprowadzonym przez Wałęsę zamachu stanu czynny i kluczowy udział Donalda Tuska jest faktem.
Wówczas była to jedynie zdrada stanu i podłość człowieka. Ale apetyt na władzę rośnie z biegiem kariery. Służby Rosyjskie chciały już dawno dokonać zamachu na Lecha Kaczyńskiego jeszcze w czasie jego wystąpień w Gruzji. Dokonanie upozorowania katastrofy lotniczej przy dzisiejszej technice wojskowej i inteligentnej broni, materiałach wybuchowych niewykrywalnych jest dla służb specjalnych niewielkim zadaniem.

Rosja natomiast nigdy nie zwróci Polsce wraku do momentu gdy on fizycznie przestanie istnieć.
Donald Tusk oddał z pełną świadomością i premedytacją śledztwo w ręce Rosji. Oni doskonale wiedzieli że w myśl pewnego układu z Putinem prawda nie będzie mogła ujrzeć światła dziennego. Stan ten potwierdzają liczne kłamstwa i tuszowanie dowodów jakie miały miejsce podczas prac komisji Laska.
Rosja nie robi sobie nic z ludobójstwa przypomnę tu fakt zestrzelenia przez Rosje cywilnego samolotu pasażerskiego Holenderskich linii lotniczych gdzie zamordowano ponad 300 pasażerów. Kobiety mężczyzn, oraz bezbronne dzieci. Rosja nie odpowiedziała do tej pory za te zbrodnie, która wydarzyła się już po tak zwanej katastrofie Smoleńskiej.  Mimo iż mord Smoleński Polskich oficerów jest faktem Rosja nadal nie przekazała ani Polsce ani opinie międzynarodowej pełnej dokumentacji swej zbrodniczej działalności.
Setki, tysiące, i miliony wywiezionych w głąb Rosji – umęczonych i wymordowanych Polaków. Do dziś dnia możemy jedynie domyślać się skali ludobójstwa  dokonanej przez Sowietów, oraz komunistów w okupowanej Polsce w latach 1939-1970.
Jeśli ktoś mówi mi że Rosja to cywilizowany kraj zawsze przypominam te bardzo porażające fakty, których żadną poprawnością polityczna nie da się obronić!

Donald Tusk jest zdrajcą i powinien stanąć w wolnej niepodległej Polsce przed Polskim trybunałem stanu.
Trzeba też zapoznać się z faktami kto i za czyje pieniądze umożliwił Tuskowi zaistnienie polityczne, a w późniejszym okresie powstanie ugrupowań politycznych w których na czele stał Tusk. Końcowy akt to Platforma Obywatelska.

 

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.