DEBATA! Stanisław Michalkiewicz vs. Jerzy Targalski

Profesor Jerzy Targalski zmiażdżył politycznie Stanisława Michalkiewicza
w publicznej debacie. Michalkiewicz w ani jednym wypowiedzianym przez siebie zdaniu nie opierał się na faktach, ale raczej na politycznej fantasmagorii i budowaniu teorii spiskowych dziejów. Michalkiewicz przyrównywał pakt NATO do organizacji OBWE.
Czym jest pakt militarno-polityczny NATO chyba nie muszę tłumaczyć.

Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, OBWE (ang. Organization for Security and Co-operation in Europe, OSCE) – organizacja międzynarodowa[2] uznawana za organizację regionalną w rozumieniu rozdziału VIII Karty Narodów Zjednoczonych[3]. Jej celem jest zapobieganie powstawaniu konfliktów w Europie. Oprócz państw europejskich jej członkami są także Stany Zjednoczone, Kanada, Kazachstan, Uzbekistan, Kirgistan, Tadżykistan, Turkmenistan, Mongolia[4]. OBWE powstała 1 stycznia 1995 w wyniku przekształcenia Konferencji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie w organizację. OBWE nie jest paktem militarnym ani obronnym w rozumieniu paktu NATO. To raczej organizacja zrzeszająca członków uczestników konferencji. OBWE nie udziela żadnych gwarancji w kwestii obrony poszczególnych członków.

Pan Michalkiewicz, jednakże albo nie ma zielonego pojęcia czym są te dwie rożne organizacje albo celowo starał się jeszcze bardziej zamulać własny i tak mętny przekaz. Michalkiewicz powołuje się na własną rozmowę z jakimś bliżej nieokreślonym Ruskim oligarchą, z którym dyskutuje na temat tego czy Polska powinna czy też nie być członkiem NATO, oraz czy nie wystarczyłoby być członkiem OBWE.

Polityczna konfabulacja wyziera niemal z każdej wypowiedzi Michalkiewicza. Manipulowanie zdaniami jakie wypowiadał Donald Trump, cytowanie wyrwanych z kontekstu wypowiedzi i dorabianie własnej spiskowej ideologii to cała polityczna mądrość guru Konfederacji, który w zderzeniu z merytoryczną wiedzą i analizą, jaką przedstawił Prof. Jerzy Targalski pokazała jasno polityczny analfabetyzm Michalkiewicza.

Zastanówmy się jednak czy to jest tylko głupota polityczna oraz klecenie idiotycznych teorii spiskowych dziejów.
Dla mnie nie ulega żadnej wątpliwości iż Polska jest terenem intensywnych działań agentury Kremlowskiej.
Każdy ferment w Polsce który może przyczynić się do politycznego, militarnego i gospodarczego osamotnienia Polski jest celem samym w sobie służb Putinowskiej Rosji. I tu właśnie potrzebni są polityczni idioci w postaci pana Michalkiewicza.

Chcąc czy też nie świadomie czy też nie odgrywa swoją rolę.
Michalkiewicz wielokrotnie ujawniał swoje polityczne zaplecze.
Całkiem niedawno starał się bronić UB-eckich przywileji i emerytur, które zostały zrównane przez PIS do poziomu średniej w Polsce.
Michalkiewicz wprost uznał w swojej wypowiedzi, że PRL-owska zasada wynagradzania komunistycznych siepaczy zdrajców i katów narodu Polskiego powinna być zachowana i honorowana. Przypomnę, iż wiele z tych emerytur i uposażeń to nawet kwoty sięgające 20 000zł miesięcznie.
Czy ktoś nie świadomie służył w Milicji pałując wydając ludzi komunistycznemu okupantowi?
Czy ktoś nie świadomie był członkiem SB, czy też UB? Nie sądzę, aby ci ludzie nie wiedzieli o tym do czego służą aparaty represji narodu Polskiego.
Mimo to dziś oprócz komunistów i totalnej opozycji znajdują się tacy polityczni idioci jak pan towarzysz Michalkiewicz, z Konfederacji który wprost broni przywilejów czerwonej władzy. Doskonale wpisuje się to w zapowiedź komunistów z SLD w kwestii złożenia ustawy o przywróceniu SB, i UB ich apanaży, emerytur i przywileji PRL-owskiej kasty czerwonych baronów. Tak samo wpisuje się zablokowanie w senacie przez czerwoną totalna opozycję finansowania 13 emerytur oraz rent dla Polaków. Jednak mam nadzieje że PIS poradzi sobie mimo wszystko z tą chucpą czerwoną i warcholstwem.

Słowa, które wypowiadają działacze Konfederacji w tym pana Michalkiewicza przynoszą mi na myśl inną osobę która od lat działa na szkodę Ojczyzny.
Warto pokusić się o zestawienie tego co bredzi pan Michalkiewicz zachowaniem Donalda Tuska, który w dalszym ciągu postrzegany jest niestety jako Polski polityk.
Polityczna prowokacja Tuska ze strzelaniem w plecy Donaldowi Trumpowi również obliczona była na wywołanie skandalu politycznego w relacjach Polsko Amerykańskich. Te relacje nigdy w historii nie były tak dobre jak są obecnie. Nie ulega wątpliwości, że to bardzo przeszkadza Berlinowi Brukseli i Moskwie.

 

Michalkiewicz snuł swoje fantasmagorie na temat tego iż USA chcą zagarnąć Polskie terytorium w sile ok 5 000 żołnierzy.
Tak idiotyczny wniosek motywował raz to ustawą 447, a raz żydowską polityką i zagrożeniem o którym z reszta wspominał jak mantrę nie mając nic mądrego do powiedzenia.  Michalkiewicz krytykował zarówno ścisłą współpracę Polski w zakresie gospodarczym, ale również militarnym z USA.
Krytykował również zakupy nowoczesnej broni z USA. Dla mnie są to jasne dowody kto steruje tego typu ludźmi jak Michalkiewicz i na czyjej smyczy oni biegają.
Budowa niezależności i siły Polski leży bowiem w realizacji założeń budowy Trój-Morza wraz z państwami regionu.
Polska z kluczową i czołową rola jako redystrybutora niezależnych źródeł energii jest gwarantem naszej wolności i suwerenności.
Polska jako lokalna potęga militarna posiadająca dużą doskonale wyposażoną armię oraz zaplecze ekonomiczne stanowi wyzwanie dla Rosji, ale i dla Niemiec. Tu jak na dłoni widać konflikt interesów. Polska bowiem bardzo przeszkadza w koncepcji budowy nowego ładu w Europie jaki lansuję Niemcy Francja oraz Putinowska Rosja.

Na dzień dzisiejszy jedynym sojuszem gwarantującym Polsce wolność i suwerenność jest strategiczny sojusz militarny, oraz głęboka współpraca gospodarcza z USA. Stany zjednoczone wyprzedzają gospodarczo technologicznie i militarnie wszystkie kraje wspólnoty unijnej razem wzięte.
Taki ścisły sojusz zapewni Polsce nie tylko szybki i stabilny rozwój ale również skok cywilizacyjny który jest niezbędnym elementem suwerennej silnej Ojczyzny.

Budowa poczucia ciągłego zagrożenia żydowską okupacją czy też koniecznością natychmiastowej wypłaty tak zwanych odszkodowań płynących z tytułu uchwalonej ustawy 447 jest moim zdaniem również grą polityczna pisaną na zamówienie, zarówno środowisk żydowskich, ale i Putinowskiej Rosji.
Wiadomo bowiem iż Żydzi odegrali bardzo negatywną rolę zaraz po wojnie w Polsce wobec narodu Polskiego.
Żydzi notorycznie posługują się licznymi kłamstwami wobec historii własnego narodu.
Nikt bowiem o zdrowym umyśle nie twierdzi że holokaust nie miał miejsca, Polacy jako jedyny naród na świecie narażali życie własne i własnych rodzin, aby ratować  od ludobójstwa żydowskie dzieci i całe rodziny. Mimo to żydzi chcąc wybielić własne zbrodnie dokonują manipulacji i kłamstw historycznych obwiniając Polaków właśnie o piekło, które stworzyli im Niemcy.

Niemcy i Rosja wymordowały w czasie II wojny światowej ponad 9 milionów Polaków. Dzieci kobiet Mężczyzn.
należy w ten proceder wliczyć nie tylko same zbrodnie ludobójstwa czy też strat społecznych, ale również wywózki dzieci Polskich.
Zsyłki w głąb Rosji oraz bezimienny terror na ziemiach które były okupowane przez Niemcy i Rosję.
Grabieże i straty, oraz ludobójstwo dokonane w latach 1939 – 1982 na narodzie Polskim których do dziś dnia żaden z okupantów nie zrekompensował Polsce.

Tym bardziej irytują dziś tacy ludzie, którym pachnie sojusz z oprawcami Polskiego narodu.
Rosja czy też Niemcy od zawsze stanowiły wrogie narody Polsce. Od wieków przez te nieszczęsne sąsiedztwo Polska doznawała zniszczeń grabieży i mordów. Historia lubi sie powtarzać i to powinno uczyć nas pokory wobec niej.

 

 

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.