Polska jest atakowana z każdej strony – Agresja Rosji i Białorusi wspierana jest przez Eurokołchoz i jego elity!


Polska jest atakowana ze wszystkich stron: z jednej strony przez Białoruś, z drugiej przez Unię Europejską, która karze ją grzywnami i odmawia wsparcia w sprawach takich jak ogrodzenie graniczne czy Nord Stream 2 – napisał szef francuskojęzycznej edycji portalu „Tygodnika Solidarność” Patrick Edery w tygodniku „Valeurs Actuelles”.

„Historia się powtarza; Polska z zachodu jest atakowana przez UE, pod niemiecką hegemonią, a ze wschodu przez Rosję poprzez jej białoruski protektorat”

– pisze Edery w czwartkowym komentarzu.

„UE nie tylko odmawia pomocy w budowie muru (na granicy polsko-białoruskiej – Polska Agencja Prasowa), który nas obroni, ale karze Polskę grzywną w wysokości 1 mln euro dziennie”

– dodaje autor.

Elity europejskie nie widzą wyzwań wynikających z budowy gazociągu Nord Stream 2, który torpeduje francuski sektor nuklearny i pozwala jeszcze bardziej uzależnić Europę Wschodnią od rosyjskiego gazu i jej szantażu”

– podkreśla Edery.

„To Polska ucieleśnia stare wartości europejskie i nie pozwala narzucać sobie technokratycznych rządów UE wprowadzających dyktaturę progresywizmu”

– podsumowuje autor.


Wojna przeciwko Polsce ma dziś wiele oblicz i nabiera nowego dramatycznego tępa, które ciężko jest odzwierciedlić w najnowszej historii Europy!

Niemcy wraz z Rosja ponownie dopuszczają się agresji politycznej i militarnej na kraje Europy.
Nie ma tygodnia abyśmy nie obserwowali tego jakże niebezpiecznego dla losów wielu państw Europy procesu niszczenia suwerennych praw poszczególnych państw. Dziś w XXI W ponownie dwa narody o zbrodniczej przeszłości dążą do zawładnięcia narodami Europy.
Epoka skrajnie lewicowych ideologii, szantażu ekonomicznego i neokolonializmy to codzienność i rzeczywistość w Europie XXI W.

Agresja reżimu Putina zagraża Europie.
Terrorysta i dyktator Łukaszenka jednak byłby nikim, gdyby nie wsparcie Rosji i przymykanie zachodu Europy na to co Rosja i jej marionetka wyczynia.
Drugim biegunem tych wydarzeń są Niemcy, które ściśle współpracują z reżimem Putina w Rosji, a jednocześnie udają państwo, które rzekomo staje w obronie praw człowieka.
Jak kiedyś w historii, tak i dzisiaj na przeszkodzie Niemiec i Rosji stoi Polska.
Nie dziwi wiec fakt, iż po raz kolejny oba te państwa starają się zniszczyć Polskę na wszelkie możliwe sposoby.
Przekleństwem naszego kraju jest niefortunne położenie geopolityczne Polski pomiędzy dwa totalitarne narody z kolonialnymi i zbrodniczymi zapędami wobec innych państw. Te fakty wielokrotnie w historii przyniosły narodowi Polskiemu, ale i nie tylko niewolę śmierć i wielopokoleniowe cierpienia, których skutki nigdy nie zostały zrekompensowane ani odbudowane.

Budowa w Europie nowej IV rzeszy Niemieckiej na gruzach unii Europejskiej staje się faktem. Jest to takie samo zagrożenie wolności jak agresja militarna. Wielu ludzi musi wreszcie zacząć zdawać sobie z tego istotnego dla przyszłości pokoleń faktu. W przeciwnym razie stracimy nie tylko Ojczyznę i państwo, ale stracimy coś co nie udało się dotychczasowym okupantom i zaborcom, a mianowicie Polską tożsamość narodową, bo to ona właśnie jest jednym z głównych celów ataku szczególne ze strony lewackich elit Brukseli i Berlina. Neoliberalizm i post komunizm jest takim samym totalitaryzmem jakie obserwowaliśmy w historii XX W.

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.