Pięknie obchodzone święto Polskiej niepodległości!

Jakże pięknie obchodzone święto Polskiej Niepodległości!
Prawie 200 000 Polaków idących w jednym Białoczerwonym marszu.
Idą całe rodziny idą dzieci i młodzież z rodzicami idą ludzie starsi!
Aż serce się raduje na taki widok i naprawdę chce się oddać za Ojczyznę umiłowaną nawet życie.
Serce się raduje, że mimo wszystko jest w nas Polakach taka moc i siła.
To jest wielkie nasze zwycięstwo nad złem. To jest wiktoria wbrew kampanii i lewackiej ideologii niszczenia i wymazywania z kart historii narodu Polskiego, który pragnie wolności suwerenności i niepodległości własnej Ojczyzny! To jest wyraz i deklaracja jak my Polacy chcemy żyć we własnym kraju i jakie wartości chcemy wyznawać. Piękna jedność. Piękna Polska białoczerwona z orłem w koronie.
Te piękne słowa oddają dziś wszystko!
Bóg Honor Ojczyzna!


Polska kole w oczy zdrajców!

Za to od rana zdrajcy i targowica wraz z propagandową tubą TVN24 knują i szczują! Szukają zadymy i prowokacji stworzonych przez samych siebie na pokaz, by można było później przy pomocy medialnie spreparowanych kłamstw pluć na Polskę i Polaków szczególnie za granicami, ale i wewnątrz kraju.
Masowe pranie mózgów ideologią nienawiści!  Propagandowa tuba TVN24, którą nie pogardziłby sam zbrodniarz i mistrz zakłamania – niemiecki polityk, minister propagandy Joseph Goebbels!
Nie pomogła Antifa zapraszana przez towarzysza Trzaskowskiego do Warszawy! Nie pomogły lewackie i postkomunistyczne bojówki szukających zaczepki wobec idących spokojnie ludzi w marszu Niepodległości.
Nie pomogły wasze kalumnie i medialne kłamstwa! Zwyciężyła Polska! Zwyciężył naród, który jest solą tej świętej Polskiej ziemi! A wy po raz kolejny ponieśliście sromotną porażkę licząc wpierw, że uda wam się zakazać Polakom możliwości obchodzenia Święta Niepodległości.
Liczyliście, również, że wasza propaganda i plucie na Polski naród, który wy w pogardzie nazywacie „Narodowcami”  oraz „Marszem Narodowców”, że to powstrzyma tysiące Polaków przed chęcią zamanifestowania swojej Polskości i dumy z barw narodowych.
Wzbudziliście nawet pogardę i obrzydzenie w śród ludzi, którzy na co dzień oglądają waszą stację.
Tak to ze złem bywa, że szatan rozum odbiera.

Chwała Bogu i dzięki mądrości narodu Polskiego wasze knowania sczezły na niczym!
Cześć i chwała Wielkiej Polsce i narodowi Polskiemu.
Dzięki Bogu wszechmogącemu i jego opaczności!

 

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.