Niemiecki lokaj w Warszawie

Her Tusk! Twój najlepszy okres masz już za sobą! Od teraz to równia pochyła ku upadkowi i chwili, gdy zasiądziesz przed trybunałem stanu!
Mam nadzieje, że liczne łajdactwa i łamanie prawa doprowadzą do masowego powstania Polaków ku wolności własnej Ojczyzny!

Żadne z przedwyborczych banialuków, które Her Tusk wciskał naiwnym, nie zostały spełnione i nie zostaną. Niema i nie będzie wolnej kwoty od podatku dochodowego. Nie ma i nie będzie obiecanych pieniędzy dla emerytów i niepełnosprawnych. Jest za to włam o 3 nad ranem, aby przejąć Polską telewizję! Zniszczyć Polskie media Radio ośrodki regionalne programy i kanały telewizyjne.
Jest za to skok na Polską agencję prasową i zajmowanie oraz grabież majątku przez wynajętych bandytów
Jest również skok na fundusz kościelny i zdejmowanie krzyży, które palą w oczy komunistycznych siepaczy! Walka z wiarą i kościołem historią i tożsamością narodową Polaków!
A to przecież nie koniec, ale dopiero początek bezprawia i łajdactwa, jakie szykuje się Polakom.
Prawda wychodzi na jaw każdego dnia, a kłamstwa obnażają sami oprawcy państwa polskiego. Wystarczy porównać, co mówili wczoraj i dziś!

Wielu naiwnych małych przedsiębiorców liczyła na, to, że będzie płaciła mały ZUS albo wcale. Liczyli, że powrócą te czasy, gdy można było zatrudniać ludzi za 3 zł za godzinę z robieniem zatrudnionym ludziom wielkopańskiej łaski pracy na umowach śmieciowych.
Niestety nawet i ci zostali nabici w POwską butelkę kłamstwa! Rosną koszty działalności gospodarczej, rośnie cena paliw.

Pakt migracyjny i dyrektywy KE odnośnie do relokacji setek tysięcy islamskich imigrantów już wkrótce ruszy do realizacji. Polska będzie zmuszona płacić za każdego odesłanego z krajów EU imigranta, który na przykład zostanie złapany w Niemczech czy też Francji.
Skutki zobaczymy niebawem na ulicach Polskich dotąd spokojnych miast w Europie!

Szykowane jest wprowadzenie wielu unijnych opłat i nowych drakońskich podatków nie tylko za użytkowanie aut. Szykuje się ponowne podniesienie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn. Aby to wszystko można było wprowadzić, Tusk otrzymał pozwolenie na zniszczenie instytucji demokratycznego państwa prawa. „Prawo tak jak my je rozumiemy” Czyli postkomunistyczna anarchia likwidacja trybunału konstytucyjnego  KRS i SN. Po co nam państwo polskie skoro jest Eurokołchoz Berlin i Bruksela no i Moskwa, która na powrót stanie się sojusznikiem Europy!

W Polsce nie powstanie energetyka jądrowa ani niezależność energetyczna gospodarki, a to z prostej przyczyny. Polska zaczęła stanowić konkurencje dla gospodarki Niemiec!
Niemiecki lokaj ma doprowadzić Polskie państwo nie tylko do upadku suwerenności politycznej i militarnej, ale przede wszystkim zniszczyć podstawy suwerenności gospodarczej czemu służyć ma likwidacja Polskiej waluty zł i grabież złota z narodowego banku Polskiego do Niemiec, które rządzą całą strefą Euro! Dlatego tak wściekły atak na NBP, i jak dziś na konferencji on sam Tusk powiedział muszą dokonać kolejnego skoku, czekając na odpowiedni moment, aby nie było zbyt głośno i nie odbiło się to na rynkach międzynarodowych.

Proszę wyobrazić sobie premiera jakiegokolwiek państwa demokratycznego, który zapowiada zniszczenie własnego Banku narodowego w białych złodziejskich rękawiczkach, byleby się nikt nie spostrzegł!!! Czym to pachnie Łukaszenką, a może już Putinem czy małym Hitlerkiem!

IV Władza opłacanych z zewnątrz postkomunistycznych mediów dokonała masowej manipulacji społeczeństwa przed wyborami. W trakcie samych wyborów dokonano mnóstwo fałszerstw i przekrętów wyborczych, jak choćby z referendum!

Jednak stało się to, co musiało się stać! To nie były wolne wybory, ale masowa manipulacja, za którą już płaci wielu, a przecież to dopiero początek przestępstw, jakie są zapowiadane!
Her Tusk nie został przysłany do Polski na premiera! On tą Polską gardzi, widać to w każdym jego geście, słowie i zachowaniu, które nie da się ukryć wszystko, jak w lustrze ma wypisane na jego twarzy!
On tę nienawiść ma wypisaną na twarzy!

Bynajmniej, ale on jest tu i teraz, aby tę Polskę rozłożyć jako państwo i nie dopuścić do realnego wzrostu siły państwa zarówno, jeśli chodzi o ekonomię, jak i znaczenie międzynarodowe w tym militarną siłę
Dlatego też nie postanie w Polsce ani CPK, który kuje w oczy Niemców, nie postawnie port w kontenerowy, ani inwestycje w Elblągu czy też porcie! Zmniejszane są już wydatki na obronność to w sytuacji militarnego ogromnego zagrożenia ze strony Rosji.

Najnowsze dane gospodarcze już pokazują spowolnienie produkcji przemysłowej.
Dołóżmy do tego grę na osłabienie Polskiej waluty, którą obserwowaliśmy kilkanaście godzin temu. Nie pomoże zachwalanie pana i pańskich szubrawców przez postkomunistyczne szczekaczki w rodzaju GW Onet czy TVN24. Ludzie widzą i już wiedzą, jaki jest plan skoku na państwo polskie w kontekście tego co powstaje w Berlinie i Brukseli, a co można nazwać budową IV rzeszy! Ludzie tysiącami wychodzą na ulicę w protestach, a to dopiero początek kuli śnieżnej, która zmiecie pana targowicę niemiecką i postkomunę!

Rośnie opór społeczny i świadomość! Nie odbierze pan wolności słowa również!

Podziel się komentarzem