Kulisy manipulacji wobec Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika

Obszerny wywiad Redaktor Danuty Holeckiej ujawniający kulisy manipulacji krętactw pomówień i kłamstwa, jakie władza D. Tuska zastosowała w walce z ludźmi, którzy ujawnili jedne z największych afer korupcyjnych w Polsce.
Władza III RP nie tylko ma prawo za nic, ale oczekuje od sędziów i wymiaru sprawiedliwości, że ci na żądanie i telefon, będą wsadzać do więzień niewygodnych politycznie ludzi, którzy zbyt wiele wiedzą i zbyt wiele mają do powiedzenia o kulisach tej władzy.
Polecam wysłuchanie wywiadu i wyciągnięcie własnych wniosków. Zastanówcie się, czym staje się państwo polskie, w którym władza jest w stanie wsadzić do więzienia każdego nie tylko za jego poglądy. Jak będzie wyglądała Polska po kilku latach rządów totalitarnej Junty postkomunistycznych nominatów, których osłania establishment Niemieckich i Brukselskich oligarchów! To wszystko ma swoje odniesienie do faktu niszczenia państw narodowych i odbierania tożsamości narodowej obywatelom. Ta lewicowo komunistyczna rewolucja globalnego sterowania zapoczątkowana przez UE, Chiny, Niemcy i Rosję ma swój cel. Nie da się osiągnąć tego celu w państwie silnym i stojącym prawem, gdzie korupcja jest przestępstwem. Dlatego władza D. Tuska z jego anarchią bezprawiem nawet z tolerancją wielomilionowych strat w gospodarce w połączeniu z destrukcją państwa polskiego  jest na rękę nowo budowanemu imperium w Europie.

Ludzie nie mają prawa wiedzieć, co czyni władza! Ludzie nie mają prawa słyszeć prawdy!

Nie ma również wątpliwości, iż sprawa Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika, jest elementem osobistej zemsty D. Tuska za odmowę współpracy i ujawnienie głębokiej korupcji w szeregach Platformy Obywatelskiej i ławach rządowych.


Podziel się komentarzem