Na krzywy ryj do sejmu! – Nowa Jakość Szymona Franciszka Hołowni…

Od doby media rozpisują się nad słynnym transferem posłanki PO Joanny Muchy.
Szymon Hołownia medialny produkt, wychowanek i pieszczoch TVNowskiej medialnej tuby lewacko liberalnej siły politycznej ma być tym wybranym!
Po nie udanych inwestycjach politycznych, jakimi okazali się być Palikot i jego ruch, a także słynny Ryszard Petru vel 6 króli – liberalna ELYTA III RP wybrała wreszcie swego proroka. Król Szymcio Hołownia przegrał wyścig do fotela głowy państwa, ale jego wynik zaskoczył wielu buch macherów z TVNu!
Okazało się bowiem, iż pamięć ludzka jest zawodna, a i często rozum krótki. Z jednej strony Szymon Hołownia przedstawia się jako zagorzały katolik i obrońca wiary, a z drugiej wspiera skrajnie lewackie ideologie śmierci na życzenie eutanazji czy mordowanie nienarodzonych dzieci.
Mimo iż Hołownia wsparł oficjalnie lewackie protesty. To nie został tam dobrze zrozumiany i odebrany!
No cóż uliczny proletariat nie poznał się na Szymonie Hołowni mimo jego usilnych umizgów i starań.


Towarzysz Hołownia jako zagorzały obrońca wiary nie mógł przecież tak otwarcie powiedzieć części elektoratu, że popiera aborcję i eutanazję.
Towarzyszki z ruchów ulicznych po prostu nie zrozumiały zaszyfrowanej w głębokiej konspiracji myśli politycznej towarzysza Szymona H.
Otóż jak już się dostaniem do sejmu i nie daj Boże będziemy mieć większość to się uchwali ustawę, która załatwi te sprawy drogie towarzyszki z ulicznych protestów. No cóż jednak nie na darmo mówią, że „Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle” I towarzyszki prowadzą bój w chwilowej separacji – tak dla oka ludzkiego. To wszystko, aby zwieść i uwieść PISiorski elektorat zmęczony Covidem restrykcjami i kwarantanną narodową.
Wiadomo przecież nie od dziś, że im większy zamęt i burdel tam więcej mętów wypłynąć może i ugrać swoje!
Tuzy ulicznej YNTELIGENCJI zostały niewzruszone i twarde jak pięść Stalina co skwitowały staropolskim powiedzeniem „Wy****dalaj”!


Jak zawsze w tak trudnych sytuacjach sprawdza się stara gwardia.
Towarzysz Hołownia sięgną więc był po sprawdzone w boju jednostki. Twardych i nieustępliwych, a  przy tym nieprzeciętnie mądrych polityków z PEŁO!
Do formacji Szymona Hołowni dołączył senator Jacek Bury, który do tego momentu reprezentował Koalicję Obywatelską. Jak widać, teraz ma miejsce kolejny transfer z KO do Polski 2050. Joanna Mucha była pani minister sportu i laureatka słynnego songu odśpiewanego przy okazji puczu w sejmie.
Towarzysz Hołownia sięgnie pewnie po jeszcze bardziej sprawdzony politycznie materiał. W kolejce są tak kryształowi politycy jak senator Gawłowski, a może nawet naczelny lekarz senatu i trzecia osoba w państwie – mowa tu o słynnym towarzyszu grodzkim, który zapewne obejmie resort zdrowia po objęciu już sterów władzy!

 

Na szczęście PEŁO dysponuje szerokim zapleczem politycznym. Wstyd, że PEŁO nie chcę wspierać tak głębokiej inicjatywy jak budowa partii towarzysza Hołowni! Nie protestujcie więc towarzysze, czas zmienić szyld aby na krzywy ryj znów zasiąść w tych samych ławach wytartych waszymi tyłkami w sejmie.

Mucha: Marzę o Polsce przyszłości, dlatego zdecydowałam się przyłączyć do Polski 2050

Marzę o Polsce przyszłości, dlatego zdecydowałam się przyłączyć do projektu politycznego Szymona Hołowni, do Polski 2050

— powiedziała na środowej konferencji prasowej w Sejmie Joanna Mucha, dotychczasowa posłanka KO, działaczka Platformy Obywatelskiej.

Joanna Mucha początkowo sama pojawiła się na konferencji prasowej.

Nadszedł taki moment, że ja i Platforma jesteśmy w innym miejscu i nikt tu nie jest winny. Nie jest to kwestia jakiejś krytyki, to są po prostu dwie inne drogi

— podkreśliła posłanka.

Oni zostali w zakleszczeniu w relacji z PiS

— mówiła.

Ja natomiast myślę o Polsce po PiS, kiedy rządy PiS będą wspomnieniem

— dodała.

Marzę o Polsce przyszłości, dlatego zdecydowałam się przyłączyć do projektu politycznego Szymona Hołowni, do Polski 2050

— poinformowała Mucha.

Po tych słowach do Muchy na konferencji prasowej dołączyli Szymon Hołownia, Michał Kobosko i posłanka Hanna Gill-Piątek.

To dla mnie i dla nas moment szczerej radości, potrzebujemy w ruchu Polska 2050 jeszcze więcej silnych i mądrych osób, potrzebujemy każdego, kto ma dosyć zimowego snu opozycji, każdego, kto będzie gotów do tego, żeby uwierzyć razem z nami, że bycie opozycją to nie państwowa posada, to nie komfort, to dyskomfort i walka

— podkreślił Hołownia.

Jak dodał, rozmawiał z Joanną Muchą od wielu tygodni.

Pokazała mi swój manifest polityczny, przeczytałem go z ogromną satysfakcja, my się po prostu zgadzamy

— powiedział Hołownia.

Według niego dzięki dołączeniu Muchy Polska 2050 „zaloguje się” w parlamencie i utworzy koło parlamentarne, w którego skład będą wchodzić Hanna Gill-Piątek, Joanna Mucha i senator Jacek Bury. Szefem koła będzie Hanna Gill-Piątek.

 


Lawina komentarzy po transferze Muchy do Polski 2050.
„Gorzkie rozstanie”; „To jednak poważny problem dla PO”

  Lawina lamentów i komentarzy po tym jak nowy projekt lewacko liberalnej hałastry buduje lokalne struktury, aby móc wejść do sejmu w wyborach parlamentarnych za 3 lata.
Aż chciałoby się powiedzieć widząc tyle tych komentarzy pisanych z troską i rozterką w sercu. Nie tłoczcie się towarzysze dla każdego starczy miejsc i stołek też się znajdzie. Jak już ciemny lud uwierzy w nową jakość nowego tok show Szymona Hołowni wszystko się załatwi towarzysze!


Konkluzja:
Narodzie Polski czy nie czas abyś wreszcie się obudził?
Czy nie czas, aby pozbyć się warcholstwa z pleców umęczonej Ojczyzny?
Czy nie czas na wolną i prawdziwie suwerenną sprawiedliwą Polskę?
Czy nie czas wstać z kolan i pogonić to całe towarzysto!

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.