Sczepionka AstraZeneca chroni 59,5 proc. Uwaga produkt zastępczy!

„Analiza dostępnych danych pokazuje, że szczepionka firmy AstraZeneca chroni 59,5 proc. osób zaszczepionych przed zachorowaniem – powiedział na konferencji Grzegorz Cessak, prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych. Podkreślił, że preparat ten chroni 100 proc. zaszczepionych przed ciężkim przebiegiem COVID-19. Początkowo szczepionka ta będzie przeznaczona na szczepienia nauczycieli poniżej 60. roku życia – dodał prof. Andrzej Horban, szef Rady Medyczne przy premierze.”


Co to oznacza, że szczepionka jest wystarczająco dobra?
Wystarczająco dobra dla kogo? Dla mnie dla ciebie? A może dla naiwnych ludzi!!!
Przecież to jest jakaś chora aberracja!!!
Co to jest? Co to ma być? Towar zastępczy do testów na królikach doświadczalnych?!!!
Co za bzdury i niekompetencja!!!!
Oto kolejny dowód na szaleńczą politykę jaką prowadzi ministerstwo zdrowia opierając się głównie i włącznie na unijnych dyrektywach i dostawach szczepionek o bardzo różnym stopniu bezpieczeństwa i działania na organizm człowieka, a co za tym idzie na pandemie Covid-19.
Słuchając tej konferencji prasowej można odnieść wrażenie, że tu nie chodzi o bezpieczeństwo obywateli, ale o jakieś zapełnienie statystyk Pana profesora, lub też pracę naukowo-badawczą prowadzoną na żywym organizmie narodu.
Co wzbudza jeszcze większe kontrowersje na podstawie wypowiedzi przedstawicieli ministerstwa zdrowia brany jest pod uwagę nawet taki wariant, w którym część pacjentów zostanie zaszczepiona zupełnie innymi szczepionkami w pierwszej i drugiej turze. Kto weźmie odpowiedzialność za długofalowe skutki tego eksperymentu na zdrowiu Polaków? Tu ani Pan minister zdrowia ani Pan profesor szef ekspertów od wszystkiego nie odpowiada na tak sformułowane pytanie!
Zwalczane są alternatywne metody leczenia Covid-19, takie jak zastosowanie Amantadyny, czy też szerokiej gamy dostępnych leków przeciwwirusowych. Forsowana jest na siłę nieodpowiedzialna polityka polegająca na nieomylności komisji Europejskiej i jej wyroków. Próbuje się zakleić lukę w dostawach preparatów firmy Pfizer – plastrem pomimo, iż już jest tragedia spowodowana niedostatecznymi dostawami zamówionych szczepionek.
Głosy płynące z komisji Europejskiej, iż można zamiennie stosować inne szczepionki jako zamiennik w drugiej turze szczepień to przerażająca perspektywa stosowania 2 różnie działających preparatów na organizm pacjenta. Czy ci ludzie wiedzą co robią?
Cały ciężar ponosi społeczeństwo podczas gdy władza zamiast zawrzeć indywidualne kontrakty na dostawę szczepionek wykonuje dziwne ruchy nakazywane przez KE,
Indywidualne kontrakty z koncernami, które obwarowane byłyby konsekwencjami prawnymi, a także wymiernymi wielomiliardowymi karami jakie musiałby w takiej sytuacji zapłacić koncern Pfizer Polsce.
Coraz to nowe konferencje prasowe, na których ministerstwo tłumaczy się za KE dlaczego nie dostarczono szczepionek.
Druga narracja to ciągłe straszenie społeczeństwa kolejnymi falami pandemii 3,4.5 itp! Podawany jest przykład Portugalii, ale już nie podaje się przykładu Chin skąd wyszła zaraza gdzie gospodarka pracuje pełną parą!
Ludzie tracą miejsca pracy. Bankrutują firmy społeczeństwo popada w dług, którego nie będzie w stanie spłacić, a Pan profesor bawi się w analizy co by yło pokazuje przykład Portugalii! To wygląda jak praca naukowa na żywym organizmie. Może się uda, a może nie w razie czego to nie my jesteśmy winni za ten cyrk!!!
Koszmar sięga głębiej – ogromna część zwykłych przypadków przeziębienia i grypy diagnozowana jest od razu jako potencjalny przypadek Covid-19. Czy chodzi tu o sztucznie pompowanie statystyk? Chyba tak?
Ludzie przyjeżdzający na SOR z szeregiem innych schorzeń nawet zagrażających życiu muszą czekać na wynik testu co sprawia, iż często umierają na choroby współistniejące, bo pozbawieni są natychmiastowego leczenia lub pomocy medycznej. Zapisuje się takiego pacjenta do statystyk, iż zmarł z powodu Covid-19! To nie są żadne historie wyssane z palca tak się dzieje niestety w bardzo wielu placówkach zdrowia!
Obecne kierownictwo ministerstwa zdrowia, a także towarzyszące jemu grono tak zwanych ekspertów jako żywo przypomina katastroficzną w skutkach działalność towarzyszki Kopacz, lub konowała Arłukowicza! To jest skandal i słusznie bardzo wielu ludzi wykształconych oburza się na tą amatorszczyznę!!!


Oto oryginalny artykuł wraz z przebiegiem konferencji ministerstwa zdrowia. Kliknij tutaj aby obejrzeć artykuł w TVP.INFO

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.