Globalna pandemia Covid-19 i straszna zaraza? Czy może jest to największy bulshieet w nowożytnej historii ludzkości?

Globalna pandemia Covid-19 i straszna zaraza? Czy może jest to największy bulshieet w nowożytnej historii ludzkości? Oczywiście trudno jednoznacznie na tak zadane pytanie odpowiedzieć. Niemniej jednak nie ulega wątpliwości, iż określenie globalna pandemia zagrażająca populacji ludzkiej jest co najmniej określeniem na wyrost nie mającym odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Minął rok od ogłoszenia pandemii Covid-19, oraz globalnego lockdown-nu.
Jeśli chodzi o kwestie pandemiczną covid-19 nie jest chorobą bardziej zjadliwą i śmiertelną niż jej poprzedniczki tak zwana ptasia czy świńska grypa. W obu tych przypadkach nie stosowano tak drastycznie idących obostrzeń, czy też globalnej kwarantanny. Choroby nie można również porównać jeśli chodzi o liczbę śmiertelnych przypadków z słynną „Hiszpanka” szalejącą w Europie

Covid – 19 stał się produktem medialnym i narzędziem politycznym. Wydaje się, iż takie właśnie było założenie, gdy pandemia wkraczała w swoją pierwszą fazę w Chinach. Mimo ukrywania przez Chińskie władze badań nad bronią biologiczną, która ma miejsce w licznych laboratoriach ze szczególnym uwzględnieniem epicentrum Covid-19 miastem „Wuhan” Coraz więcej naukowców i epidemiologów twierdzi, iż SarsCov 2 podstawowy genom lub też całe RNA pochodzi z laboratoriów.
Jest na ten temat coraz więcej twardych dowodów.

Zachęcam do zapoznania się z tym artykułem
gdzie władze departamentu stanu USA są wyraźnie zaniepokojeni bardzo słabym zabezpieczeniem laboratorium w samym Wuhan przed możliwym wyciekiem rezultatów badań w samym laboratorium.
Dyplomaci i naukowcy z USA podkreślali wówczas obawy o cel Chińskich badan nad grupą nietoperzy i niektórymi wirusami z grupy Coronavirusów.
Przypadek? Może, ale to zbyt ciemna sprawa, aby jej nie brać pod uwagę.

Źródło artykułu z BBC.COM: 

Pekin zaprzecza wtóruje Chińczykom światowa organizacja zdrowia WHO, której przedstawiciele będąc Wuhan przez okres 28 dni wykluczyli możliwość wycieku wirusa z Chińskiego laboratorium, które przed pandemią SarsCov 2 w tym czasie robiło przecież badania nad tą samą grupą wirusów. Winą obarczono jakiegoś rolnika. Kuriozum całej tej sprawy jest to, iż w ciągu 28 dni tak zwani eksperci z WHO znaleźli winnego nie tam gdzie bawiono się w Pana Boga dokonując eksperymentów. Aby stwierdzić ewentualny wyciek efektów badań, i wpływ na możliwe skutki społeczne potrzebny jest co najmniej roczny okres głębokich badan przy założeniu iż strona Chińska udostępnia sam obiekt laboratoriów, zatrudniony tam w chwili obecnej jak i w czasie badań personel, a także dostęp do pełnej rzetelnej dokumentacji. Żaden z tych warunków nie został spełniony!  Trochę światła na to rzuca bardzo krytyczne stanowisko byłego juz prezydenta USA w stosunku do WHO. Dla wielu ludzi ta sprawa bardzo brzydko pachnie. Do wielu Chińskich naukowców, którzy zatrudnieni byli w Wuhan nie ma dostępu, zarówno przez niezależne media, jak również niezależnych światowych naukowców.

Oto oficjalne stanowisko Pekinu w tej kwestii:
„PEKIN – Eksperci ze Światowej Organizacji Zdrowia i Chin uchylili kontrowersyjną teorię, że coronavirus wyciekł z laboratorium Wuhan, sugerując zamiast tego, że wirus Covid-19 najprawdopodobniej zaraził ludzi z pośredniego gospodarza zwierząt.

Możliwość, że Covid-19 mógł być wynikiem incydentu laboratoryjnego, była jedną z czterech hipotez, które śledczy badali podczas swojej właśnie zakończonej misji w Wuhan, gdzie Covid-19 został odkryty po raz pierwszy w grudniu 2019 roku.

Ale to było „bardzo mało prawdopodobne”, a dalsze badania nad tą teorią nie były wymagane, powiedział dr Peter Ben Embarek, szef misji prowadzonej przez WHO, na briefingu prasowym podsumowującym 28-dniową wizytę zespołu.”


Dane nie kłamią! Polecam zapoznanie się z najnowszymi danymi co do nowych przypadków w samych Chinach, a także prześledzenie całej historii właśnie w oparciu o Chiny jako źródło epidemii o globalnym zasięgu.
Oto źródła danych:

Kliknij Tu aby zobaczyć to w skali globalnej wybierając interesujący nas region czy kraj.
Porównajmy nowe przypadki szczególnie na terenie Chin

Liczba nowych zachorowań w Chinach

Źródło danych Kliknij tu

Nie jest żadną tajemnicą, iż Chiny prowadzą gospodarczą i polityczną wojnę, oraz agresywną ekspansje zarówno w USA jak i w całej Europie. USA tracą pozycję światowego lidera i dominację na rzecz Chin właśnie. Jest również faktem, iż Chińska gospodarka przed pandemią zwiastowała bardzo mocne przegrzanie co w przypadku braku globalnego kryzysu oraz ucieczki zachodnich inwestorów, a także globalnych koncernów z Chin mogłoby doprowadzić do upadku, lub ogromnego kryzysu o światowej skali nie tylko w samych Chinach. Uzależnienie od Chin bardzo wielu światowych gospodarek jest faktem. Ten stan rzeczy zaczął nieznacznie zmieniać Donald Trump, który jako pierwszy poważnie zaczął mówić Chińskiej agresywnej ekspansji gospodarczej twarde „Nie”. Między innymi z tego powodu Trump stał się bardzo niewygodny dla wielu globalnych korporacji, a także dla neoliberalnej i lewicowej części politycznego lobby o globalnej skali dążącego do pełnej globalizacji i ustalenia nowej ery wpływów na następne dekady. Wielu gremiom i globalnym graczom epidemia się po prostu opłaca. To jest sposób na przetasowanie kart. Nowa wojna globalna bez użycia militariów. Jednakże z bardzo podobnym skutkiem.

Z naszego lokalnego Polskiego okna całkowicie podzielam zdanie Rafała Ziemkiewicza, który celnie podsumował rok pandemii w kraju i to co stało się w jej wyniku. Moje osobiste zdanie na temat zaistniałej sytuacji związanej z pandemią Covid-19 jest takie, iż z całą pewnością sama skala pandemii, oraz jej realny wpływ na ogólny stan zdrowia jest bardzo nadmiernie medialnie rozdmuchiwana i to z bardzo wielu powodów. Źródłem i główną przyczyną tego stanu rzeczy jest walka o władzę nie tylko w Polsce, ale i w zniewolonej przez Niemcy unii Europejskiej. Strach stał się doskonałym narzędziem do sterowania opinią publiczną na skalę nie wyobrażalną w historii. Strach przed zakażeniem, przed nagłą śmiercią stał się skuteczną bronią. To jest wojna z tego trzeba sobie zdawać sprawę, aby móc dostrzec istotę sprawy. Wojna cywilizacji o globalną dominację nad światem i ludźmi.
Nic tak nie spaja i nie utrzymuje społeczeństw jak strach. Permanentna inwigilacja i kontrola te narzędzia już stały się częścią nowobudowanego ładu w Europie, ale również i na całym świecie.
Jeżeli Chiny istotnie stoją za wywołaniem tej swoistej 3 wojny światowej to był to genialny z ich perspektywy ruch. To właśnie Chińska gospodarka zbiera plony, a nie straty związane z wybuchem światowego kryzysu. Towarzyszy temu upadek USA. A więc cele rządu w Pekinie zostały skutecznie osiągnięte. To przemawia za teorią sztucznego wygenerowania samej pandemii, jak i samej mutacji koronawirusa SarsCov 2. Jako Polska oddaliśmy kolejne kompetencje w łapy KE i samej unii Europejskiej, która nie tylko, że wydziela nam szczepionki jakimi mogą być zaszczepieni Polacy, ale jeszcze decyduje jakiej firmy i jakości ma to być preparat.

W czasie, gdy ministrem zdrowia był Łukasz Szumowski mogliśmy mówić o realnych działaniach i walce z pandemią w kraju. Niestety Łukasz Szumowski został skutecznie pozbawiony stanowiskaministra zdrowia, pomimo iż to właśnie dzięki niemu w Polsce nie mieliśmy tak poważnej sytuacji. Łukasz Szumowski został zaszczuty medialnie i pozbawiony wsparcia z rządu, a także przez zjednoczoną prawicę.
Obecna polityka to ślepe naśladowanie państw zachodnie Europy, które pogrążone są w wewnętrznym kryzysie ekonomicznym i politycznym.

Polityka drastycznych karkołomnych obostrzeń podejmowana jest na przykładzie mało rzetelnych analiz i statystyk. Do jednego wora wrzuca się chorych zmarłych rzeczywiście na Covid-19, a także te osoby, których bezpośrednią przyczyną śmierci nie był Covid, ale ogólny stan zdrowia, a także choroby towarzyszące w tym ogromna ilość chorób cywilizacyjnych takich jak choroby układu krążenia, serce, cukrzyca, choroby immunologiczne, rak i miażdżyca.
Nagminnie jako przyczynę zgonu podaje się Covid-19 wystarczy, iż zmarły pacjent miał przeciwciała w swojej krwi, a już jest kwalifikowany jako pacjent Covidowy.
Zanim otrzymasz pomoc w szpitalu czy na SOR będziesz musiał obywatelu czekać na wynik wątpliwej jakości testu, który najprawdopodobniej trafił do Polski z Chin właśnie.
Setki przypadków wykonanych na licznych grupach pacjentów testów dowodzą jak nieskuteczne jest to działanie, gdzie często ludzie testowani raz mają pozytywny wynik na Covid – 19, a już za dzień lub dwa negatywny i to test wykonany przez te samo laboratorium. Jak ogromna jest to skala błędu w liczeniu nikt doprawdy nie wie. Liczą się przecież nadmuchane statystyki, a nie rzetelne wyniki. Ogromna część społeczeństwa przechodziła już Covid-19 i jest tego faktu nie świadoma z uwagi na niskie, lub żadne symptomy choroby.
Brak jest tanich szybkich testów na obecność przeciwciał, które każdy Polak mógłby sobie zakupić jako refundowane narzędzie diagnostyczne do stwierdzenia czy ma w swoim organizmie przeciwciała i czy w związku z tym przeszedł zakażenie Covid bezobjawowo. Cóż by się wówczas okazało?
Okazałoby się, że sama pandemia nie jest bardziej groźna od mutacji grypy z powikłaniami typu ptasia grypa. Nie dałoby się zamknąć gospodarek i stosować polityki powszechnego strachu.
Jestem przekonany, że ogromna część społeczeństwa w Polsce nie zdaje sobie sprawy z bezobjawowego przejścia zakażenia. Obecnie test na przeciwciała to spory wydatek, a przecież jeżeli ktoś ma wybór chleb na stole albo test na covid w okresie, gdzie ludzie tracą pracę i dochody jest jasne jaką decyzję podejmą. Konferencje obecnego pana ministra zdrowia świadczą o tym, iż działania podejmowane są ad-hoc często bez zastanowienia się nad skutkami w krótkiej i dłuższej perspektywie dla zdrowia Polaków i gospodarki kraju. Czarę goryczy dopełnia bezmyślne wykonywanie wszystkich dyrektyw płynących z Brukseli, jak również pozbywanie się kompetencji państw narodowych na rzecz komisji Europejskiej.

Ogromna przewaga w PE neoliberalnych i skrajnie lewicowych oligarchów, których żaden obywatel nie wybiera sprawia, iż państwa narodowe i ich suwerenna polityka zastępowana jest Brukselskim szantażem i dyktaturą faktów dokonanych.

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.