Nowy ład klimatyczny – Nowa niewola – za to zapłacą najubożsi!


Całe sedno przyjętego nowego ładu klimatycznego przez KE!

Smutne jest to, że rząd i premier, którzy deklarowali propaństwową i pro Polską politykę godzą się na tak niekorzystny dla Ojczyzny narzucony układ. Politycy Solidarnej Polski mówią o tych sprawach nie po to, aby walczyć z PISem, który ślepo brnie w neoliberalną pułapkę – ludzie tacy jak Janusz Kowalski czy Patryk Jaki mówią to po to, aby politycy PISu opamiętali się i nie powtarzali tego co przez 8 lat rządów robiła PO!

Skutki pakietu klimatycznego dla krają będą bardzo długofalowe i to zwykli Polacy będą za to płacili długo jeszcze po tym, gdy być może PIS sam odda władzę w ręce targowicy i totalnej opozycji!

Tu nie chodzi o to, aby PIS gnębić, ale oto, aby PIS zawrócił z drogi jaką kreuje neoliberał Mateusz Morawiecki na rzecz choćby tego co głosi prezes Orlenu Pan Daniel Obajtek, a więc przede wszystkim Polska i Polski interes, a nie interes Brukseli czy Niemiec.

Nie można na zamówienie likwidować Polskiego górnictwa czy przemysłu ciężkiego w imię lewicowych ideologii i teorii bez pokrycia w faktach. Tysiące Polaków na śląsku, który jeszcze należy do Polski czuje się już sprzedanych po raz kolejny przez Warszawkę! Ludzie opamiętajcie się co wy wyprawiacie najlepszego!

Ludzie zrozumieją co się wydarzyło, gdy już będzie za późno na zmianę. Każda nowa dyrektywa płynąca z komisji Europejskiej jest wymierzona w suwerenność Polski. KE ma do dyspozycji pistolet w postaci TSUE! Teraz jeszcze Mateusz Morawiecki zgodził się bez prawa weta na powiązanie funduszy z mglistym pojęciem praworządności nazywając to sukcesem!!! TSUE podważa Polskie prawo do suwerennego istnienia jako niezależnego państwa. Mało tego każdy wyrok TSUE jest zachęceniem postkomunistycznej kasty sędziowskiej do wypowiedzenia posłuszeństwa wobec Polski.

To właśnie TSUE omija w ten sposób prawo i łamie traktaty poprzez wpływ na sądy w kraju czyniąc z nich narzędzie uprawiania polityki na zamówienie z Berlina czy Brukseli. Zabiją nas naszymi własnymi rękoma. Choć mnie jest trudno uwierzyć, iż czerwona sędziowska kasta uważa się za Polaków. Oni już są wynarodowieni – służyli Moskwie, a dziś służą Berlinowi i Brukselskim oligarchom.

TSUE nie mogąc wydać wprost wyroku poza prawem traktatowym, skutecznie omija to cedując decyzję na tych z sędziów w Polsce, którzy zrobią to co Bruksela sobie życzy, czyli ubezwłasnowolnią i tak słabą Ojczyznę.

TSUE nie szanuje polskich sądów ani trybunału konstytucyjnego, jak również sądu najwyższego. Oni mają to głęboko w „D” jakie orzeczenie wyda trybunał konstytucyjny. TSUE i KE mówi wprost nasze ustalenia są ważniejsze niż wasze prawo i wasza konstytucja!

Dlaczego w takim razie premier Polskiego rządu czuje się zobowiązany do czynienia ciągłych ustępstw wobec Brukseli, skoro ich konsekwencję są kolejną wyrwą w okrętu zwanego Polską mogącą przyczynić się do upadku państwa Polskiego. Suwerenność i niepodległość Ojczyzny są podstawą i niezbędnym fundamentem, bez którego niczego nie będzie można zmienić ani zbudować.

To nasze dzieci i przyszłe pokolenia będą mieć do nas słuszną pretensje, że nie reagowaliśmy w porę na płynące zagrożenia i że nic nie zrobiliśmy, aby one w przyszłości nie płaciły za to niewolą polityczną i ekonomiczną. By te przyszłe pokolenia nie były zmuszone do exodusu z własnej ojczyzny za chlebem!

Trwa totalna wojna o światowym zasięgu. Wojna, której celem jest globalizacja i eliminacja państw narodowych. Nastał czas neokolonializmu i totalitaryzmu lewicowego i neoliberalnego. Tylko od nas samych zależy, czy przetrwamy jako naród i państwo.

 

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.