Zdrajcy! Niechlubna spuścizna PRL

Polacy to naród bohaterów i ludzi honoru. Polacy to ludzie prawi, uczciwi, pełni heroizmu i oddania którzy mają Boga i Ojczyznę w sercu. Tak tacy właśnie jesteśmy w większości, ale zdarzają się też i ludzie podli, gotowi dla własnej prywaty niszczyć wszystko wokół. Mamy tego przykłady zarówno w naszej najnowszej historii i teraźniejszości, jak i przed wiekami. Potrafimy walczyć o wolność w obliczu zagrożenia, lub jej utraty, ale brak nam jedności heroizmu i wytrwałości w walce o wolną i w pełni niepodległą Polskę w czasie pokoju, lub gdy nam się wydaje, że nasza ojczyzna pozornie jest już wolna.
Bolączką narodu Polskiego od wieków byli zdrajcy, ludzie gotowi sprzedać Ojczyznę w imię własnych interesów. Ludzie pozbawieni często zasad moralnych wyzuci z poczucia obowiązku wobec Ojczyzny i poczucia przynależności narodowej. Targowica to nic nowego. To zaprzaństwo stało się właśnie przyczyną upadku I Rzeczpospolitej. Nie chcę się jednak skupiać jedynie na historii, choć my Polacy nie wyciągnęliśmy jako naród żadnych realnie wpływających na nasze czyny wniosków z tragicznej historii Polski.

Żyjemy jednak tu i teraz, a powiedzenie, że historia kołem toczy się zawiera w sobie głęboki sens prawdy, którą tak boleśnie i tragicznie szczególnie odczuwamy jako naród Polski przez całe pokolenia, gdy już nastąpi upadek i tracimy naszą państwowość. Tak było w przypadku konfederacji targowickiej 1792 r.
Tak było w 1945r. Gdzie część społeczeństwa nie tylko poszła na współpracę z Sowieckim okupantem, ale stała się również częścią komunistycznego aparatu władzy w PRL.
Do dziś dnia zbrodnie komunizmu nie zostały rozliczone. Dranie, mordercy, zbrodniarze oraz zdrajcy często zasiadali dawniej i dziś na eksponowanych stanowiskach.
Czerwona od Polskiej krwi PRL-owska banda uwłaszczyła się na Polsce, która do dziś dnia walczy o wolność.
Obiecano ludziom wolność, podczas gdy zamieniono jedną Sowiecką okupację na tą lżejszą, ale równie podłą pod panowaniem odwiecznych panów Europy Niemiec.
Naród Niemiecki, który wymordował ponad 6 milionów Polaków poucza dziś naród Polski czym jest demokracja – prawa człowieka, wartości Europejskie i tak zwana praworządność gdzie dawne hasło „Niemcy ponad wszystko” otrzymało nowe znaczenie w obecnej unii Europejskiej.

D. Tusk, który mówi szczególnie dziś w obliczu wojny o Rosyjskich wyzwolicielach to przykład zdrajcy tak bezczelnego, że trudno jest sie odnieść bez wstrętu i obrzydzenia mówiąc o tym podłym człowieku. To wyzwolenie najlepiej pamiętają Polacy, którym władza ludowa i Sowiedcy okupanci wymordowali ich bliskich.
To wyzwolenie pamiętają rodziny i potomkowie pomordowanych w Katyniu i Ostaszkowie.
To rzekome wyzwolenie pamiętają ci, których władza ludowa terroryzowała i którzy stracili zdrowie w UB-ckich katowniach!
Kim trzeba być aby mówić, że władza sowiecka przyniosła do POlski wyzwolenie, a mimo to część ludzi wyraża chęć poparcia dla takiej kreatury!

Do wielu ludzi nie dociera jeszcze ta realna prawda, że zostali wykorzystani oszukani i zmanipulowani.
Do wielu ludzi nie dociera fakt, że za chwile mogą utracić Ojczyznę kraj tożsamość narodową.
To nowe perfidne zaprzaństwo – ta zdrada jaka się odgrywa polega na rozbiciu jedności narodu Polskiego.
Budowanie antagonizmów i różnic ma pozbawić Polaków poczucia przynależności narodowej.
Ośmieszanie i poniżanie Polski i państwa Polskiego to chleb powszedni tak zwanej Polskiej opozycji totalnej. Zdrajcy tak samo jak w 1792 r. płaszczą się w stolicach byłych zaborców błagając o zniszczenie tej Polskości, tej chęci wolności narodu Polskiego.
„Polskość to nienormalność” Jak mówi jeden z największych zdrajców w naszej historii D. Tusk, który maczał swe Niemieckie łapy w wielu aferach, jako były agent tajnych służb NRD. D. Tusk stał się nie tylko symbolem targowicy w Polsce, ale również symbolem polityka, który całe życie walczy o zniszczenie wolności Polski i jej niepodległości.

Wielu z nas zapewne słyszało o słynnej tak zwanej „Nocnej zmianie”. Zamachu stanu jaki dokonał inny były agent PRL „Bolek”, jako prezydent RP L. Wałęsa na legalnie wybrany rząd Jana Olszewskiego. Nie udałoby się tego przeprowadzić bez udziału D. Tuska, czy Pawlaka z PSL i im podobnych.

Pomyślmy o ile dalej mogłaby być wolna i Niepodległa Polska, gdyby nie ci zdrajcy!
Pomyślmy o ile dalej mogłaby być nasza Ojczyzna, gdyby nie zdrada części władz Solidarności i układ z komunistami w Magdalence, a później przy okrągłym stole.
Pomyślmy, jak inaczej wyglądałby dziś system sądownictwa i sprawiedliwości w Polsce gdyby nie rządy postkomunistów z SLD – PZPR i zdrada okrągłego stołu.
Pomyślmy o tym, że Polska miała szansę stać się sprawiedliwą i prawdziwie praworządną Ojczyzną gdyby rozliczono zbrodniarzy morderców i zdrajców Sowieckiej okupacji zamiast windować ich na stołki władzy oraz okupowanie systemu sprawiedliwości, który stał sie narzędziem postkomunistycznej III RP.

Nie szukajmy jednak tylko i wyłącznie winnych wśród zdrajców, bo oni tak naprawdę nigdy nie byli i nie będą Polakami. Oni często dostają się do władzy dzięki nam samym – dzięki naszej obojętności, a jakże częściej głupocie, bo dajemy się owijać wokół palca na ich kłamstwa grę i populizm.

Kłamstwo ma tak silną moc, że z dnia na dzień niewierzący stają się zagorzałymi katolikami, lub obrońcami prawa do życia w bardziej dostatnim świecie młodzieży czy osób starszych.
Oni potrafią sprzedać każdą bajkę, a pamięć ludzka zawodną jest.

Przedstawiciele opozycji totalnej w Niemieckiej ambasadzie na konsultacjach z kanclerz Merkel, to jakże wymowny obrazek ukazujący czym jest opozycjaw Polsce.

 

Chorobą, która toczy Polskę od środka jest wszechobecne zaprzaństwo, na które niestety jest przyzwolenie społeczne! W Żadnym innym państwie nie ma tylu zdrajców co w obecnej Polsce. To jest wstyd i hańba, z którą wszyscy powinniśmy walczyć. Kim byłby folksdojcz D. Tusk donoszący na Polskę i służący interesom Niemieckim, gdyby nie nasze własne przyzwolenie społeczne na działalność tego typu indywiduów! Kim byliby członkowie byłego PZPR, a dziś pod sztandarami postkomunistycznej lewicy, gdyby nie nasze wsparcie w szczególności w wyborach!

To samo dotyczy PSL!
Tyle zła, jakie komuna wyrządziła w Polsce, a mimo to ludzie jak te tępe barany idą i stawiają krzyżyk przy nazwisku tego czy innego drania, dla którego Polskość to nienormalność do całkowitej eksterminacji i likwidacji – wymazania Ojczyzny z mapy Europy.
Istnieje głębokie przyzwolenie społeczne na zło, które trafia na podatny grunt zatruwając umysły ludzkie! Nie chcemy znać własnej historii! Wstydzimy się Polskiej tożsamości, ale chętnie klękamy przed mordercami i potomkami zbrodniarzy, którzy wymordowali naszych ojców i dziadków! Choć większość z nas przyznaje się jeszcze do wartości chrześcijańskich, to w praktyce ogranicza się to do uczestniczenia od czasu do czasu we mszy przy okazji jakiś świąt czy uroczystości. Brak jest tych wartości w życiu codziennym.
Targowica pluje na Polskę licząc, że w ten sposób odzyska władzę, a części społeczeństwa się to wręcz podoba, bo już nauczyli się tej nienawiści do własnego kraju do własnej ojczyzny. Niemieckie tuby propagandy sączące jad w umysły ludzkie robią swoje. Partia zbrodniarzy, która ma krew na rękach zamordowanych w locie do Smoleńska cieszy się, aż 27% poparciem. Nie mówcie proszę, że w śród tych ludzi są sami postkomuniści, że my tych ludzi nie znamy.
Idziemy żebrać po tą unijną jałmużnę, jakby Polskie państwo i Polacy byli nędzarzami bez kraju i ojczyzny. Honor zamieniamy na klęczącą postawę żebraka Eurokołchozu, zamiast spojrzeć zaprzaństwu i potomkom Niemieckich zbrodniarzy w twarz wychodząc z tego Unijnego burdelu zwanego unią Europejską. Nawet w kwestii wstrzymania płacenia składek do unijnej kasy nie potrafimy jednoznacznie opowiedzieć się za Polską naszą Ojczyzną. Większość uważa, że okradanie własnego kraju w postaci wpłacania kilkudziesięciu miliardów rocznie z Polskiego budżetu to należyta postawa. To dzieje się w sytuacji, gdy Polska z unii nie otrzymuje złamanego grosza! To dzieje się w sytuacji, gdy jak zbity pies skamlemy o wypłatę środków unijnych w ramach pomocy dla Polski za przyjęcie uchodźców z Ukrainy, czy też, jeżeli chodzi o ten lichwiarski plan zniszczenia Polskiej suwerenności za pieniądze zwany szumnie planem odbudowy!
Ci, którzy bronią Polskiego honoru tacy jak politycy Solidarnej Polski, są dziś w mniejszości.
Na nieszczęście wszystkim nam przyjdzie zapłacić niewolą i wymazaniem Polski z mapy świata na całe pokolenia, bo taki jest plan zdrajców! Tylko od nas samych zależy czy to się spełni.
Czas najwyższy zacząć realnie walczyć o Polskę i o jej wolność niepodległość i wielkość!
Czas najwyższy wyrwać z życia Polaków zgniliznę i gangrenę jaką stała się targowica i środowiska wspierające zdrajców!
Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.