Zdrajcy i wrogowie Polski gorsi od ciężkiej zarazy!

Zdrajcy z Konfederacji rodem!


Jako Polak i patriota współczuje młodym naiwnym ludziom, którzy dali się omotać liberalnym zdrajcom spod znaku konfederacji.
To nie pierwszy moment, gdy na jaw wychodzi prawda o politykach tego ugrupowania i o tym co tak naprawdę myślą, jak widzą Polskę i jej wolność, niezależność, a także niepodległość.  Prekursorem tej zdrady narodowej był nie kto inny jak sam towarzysz Giertych, który u początków swej kariery politycznej identyfikował się bardzo z młodzieżą wszechpolską,  by po latach stać się jednym z największych obrońców postkomunistów, a także wszelkiej maści cwaniaków. Pan Bosak też tańczył w TVNie i bywał na salonach lewicowo liberalnej oligarchii dziś znów udaję patriotę…
Radykalizm liberalny wyznawany przez konfederację, jest bardzo bliski towarzyszom z PO! Nic więc dziwnego, że wyznawcy tej samej totalitarnej doktryny politycznego zniewolenia narodu ciągną ku sobie mimo deklarowanej niechęci.
Pomijam przy tym celowo lewoskrętność konfederatów ku odnawianiu przyjaźni z wielkim zbrodniczym wobec Polaków narodem Rosyjskim bo na ten temat powiedziano już naprawdę wiele.

Jednak to oświadczenie i ta szczera deklaracja proletariusza Wilka który z jednej strony mówi o suwerenności wolności Polski, a z drugiej wesprze swoim głosem radykalnego lewicowego ekstremistę jakim jest towarzysz Trzaskowski obnaża i mówi wszystko!
Ludzie którzy mają siebie za wierzących i chrześcijan idą głosować na lewackiego antychrysta który na swych sztandarach ma liberalizację prawa, która ma umożliwić mordowanie nienarodzonych dzieci!
Co dalej? Być może pan Wilk zacznie mówić o komunistycznych zbrodniarzach, że byli zbawcami Polski? A może zacznie lżyć żołnierzy wyklętych? Kto wie po sprzedajnych zakłamanych ludziach wszystkiego można się spodziewać!

Towarzysze konfederaci być może zagłosują również za eutanazją czy związkami tej samej płci, a może nawet za adopcją dzieci przez pary homoseksualne w końcu czego się nie robi dla władzy. Czas wymazuje też fakty z ludzkiej pamięci, a resztę się zakłamie, że to niby wina PISu i Kaczyńskiego!

Osobiście brzydzę sie zdrajcami Ojczyzny!
Patrząc każdego dnia na to życie publiczne i na zło, które wylewa się z zatrutych gęb polityków robi się człowiekowi niedobrze na samą myśl!

 


 

Wciąż nie wiadomo, jak postąpią wyborcy Konfederacji, jeśli kandydat tej partii – Krzysztof Bosak – nie przejdzie do II tury wyborów prezydenckich. Do kwestii tej odniósł się w porannej audycji TOK FM jeden z polityków ugrupowania Jacek Wilk.
 
W rozmowie z Jackiem Żakowskim były poseł wyznał, jak należałoby postąpić, gdyby 12 lipca Polacy mieli do wyboru ubiegającego się o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudę albo kandydata Koalicji Obywatelskiej, obecnego prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.
 
– Gdyby Krzysztof Bosak nie dostał się do drugiej tury, trzeba będzie zagryźć zęby, przekreślić obecnego prezydenta i zagłosować na Rafała Trzaskowskiego – stwierdził Jacek Wilk. Jacek Wilk podkreślił, że obecnie największym problemem Polski jest „dyktatura większości, czyli rozkwit demokracji w wykonaniu Jarosława Kaczyńskiego, który lekceważy sobie obowiązujące prawo i konstytucja mu raczej przeszkadza w rządzeniu”.
 
– Więc Rafał Trzaskowski, przy wszystkich jego wadach i szczerze mówiąc absolutnie nie jest to człowiek z mojej bajki, ale ma niestety jedną, niekwestionowaną zaletę, która może być cenna w tych okolicznościach. Może tę dyktaturę wetować – oświadczył.
Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.