Wrzesień 1939 – nieodrobiona lekcja

Wrzesień 1939. Ta data wyryła się w pamięci wszystkich pokoleń Polaków, bo nie ma rodziny ani człowieka w Polsce, który nie straciłby kogoś bliskiego w tej rozpętanej przez Niemcy i sowiecką Rosję hekatombie, która pochłonęła ponad 6 milionów istnień Polaków co stanowi ok 18% populacji przedwojennej Polski. Ile ludności zamieszkałej w 1939r w Polsce tak naprawdę wymordowali Niemcy i Sowieci do dziś dnia nie wiadomo. Ile dzieci i niemowląt zginęło podczas okupacji i w późniejszych latach panowania w Ojczyźnie czerwonej zarazy też nikt nie oszacuje.

Nikt nie liczył zsyłek w głąb Rosji, nikt nie liczył dokładnej liczby wywiezionych na roboty do III rzeszy, gdzie zostali albo zamordowani albo zginęli bez wieści. Dane jakie są podawane są jedynie szacunkowe oparte o nieliczne dostępne dokumenty.
Wymordowanie Polskich elit II Rzecz Pospolitej często nasuwa pytania co by było, gdyby ci ludzie przeżyli wojnę lub wojna w ogóle by nie wybuchła. Bez wątpienia eliminacja Polskiej inteligencji doprowadziła do niewoli umysłów w Polsce podczas okupacji sowieckiej i PRL.
Doczekaliśmy się zdrady narodowej i współpracy części społeczeństwa z komunistycznym aparatem władzy w PRL-owskiej Polsce.

Warto również przy okazji rozmowy o zdradzie powiedzieć kilka słów odnośnie do zdrady środowisk ocalałych żydów w Polsce, którzy często z ofiar Niemieckiego terroru stawali się PRL-owskimi katami narodu Polskiego.
Żydzi, którzy często ocalenie zawdzięczali pomocy pod groźbą śmierci Polakom po wojnie odpłacili Polsce zdradą i współpracą z czerwonym okupantem zasiadając często w aparacie bezpieczeństwa lub PRL-owskich sądach.

Władza ludowa z tym samym morderczym zamiarem ścigała i mordowała wszystko co Polskie i narodowe. Żołnierze wyklęci, którzy prowadzili walkę z Ruskim okupantem i władzą ludową zostali wymordowani. Władza ludowa mordowała Polskich patriotów skazując ich na śmierć w sfingowanych procesach. Do dziś dnia ci zdrajcy i mordercy narodu Polskiego nigdy nie odpowiedzieli za swe zbrodnie.
Ich potomkowie donoszą na Polski rząd do potomków Niemieckich zbrodniarzy w Berlinie i Brukseli! Są też i tacy, którzy wprost kłamliwie obwiniają Polaków o wybuch II wojny światowej czy też holokaust żydów.

Pytanie co by było, gdyby udało się ocalić Polskie elity będzie towarzyszyły każdej rocznicy Polskiego września 1939.

Czy to co wydarzyło się w 1939 czegoś nas nauczyło? Ostatnie wydarzenia polityczne wokół Polski dowodzą wręcz czegoś zupełnie odwrotnego.


Oto wypowiedź jednego ze zdrajców Polski, którego brat komunistyczny kat Polaków
unikną kary za swe zbrodnie przez lata ukrywając się w Szwecji.


Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.