Postępują prace nad przekopem mierzei wiślanej.

Na szczęście nie udało się zatrzymać budowy przekopu przez mierzeje wiślaną.
Elbląg oraz wiele miejscowości będzie mieć nowe okno na Bałtyk bez proszenia się Rosji o zgodę na wpłynięcie jednostek zmierzających do Polskich portów. Pamiętajmy również kto wściekle zwalczał tę kluczową z punktu widzenia interesów Polski inwestycję.
Nie pierwszy i nieostatni raz targowica i totalna opozycja starała się zablokować prace. Donoszono na Polski rząd do Brukseli a nawet do unijnego trybunału za rzekome niszczenie natury. Nie przeszkadzało za to zniszczone środowisko poprzez miliony litrów ścieków z nieczynnej oczyszczalni w Warszawie. Platforma obywatelska do dziś dnia nie poniosła żadnej odpowiedzialności za dziką reprywatyzację tysiące afer i niszczenie państwa Polskiego nie tylko w okresie sprawowania władzy przez tą formacje, ale również
Za zdradę i działalność na szkodę Polski będąc płatnych usługach Niemiec.

Niemieckie dotację szemranego pochodzenia za pośrednictwem działających w Niemczech fundacji przekazywane są totalnej opozycji na walkę z Polską i rządem. Niedawny zlot postkomunistów i sił antypolskich zwany Campusem Polska był przykładem tego jak Niemcy ingerują w Polską politykę. Nie ma co do tego wątpliwości, że nie tylko budowa przekopu przez mierzeje wiślaną, ale inwestycje w Polską niezależność energetyczną czy projekt III Morza będą wywoływać nowe ataki na resztki Polskiej suwerenności z zewnątrz i poprzez opłacanych zdrajców od wewnątrz. Na przykład plany budowy w Polsce elektrowni jądrowych już są torpedowane przez Niemcy a totalna opozycja atakuje wszelkie prace związane z przygotowaniem do tej inwestycji. Trwa więc donoszenie na Polskę do Eurokołchozu, gdzie Niemcy ze wszystkich sił starają się zatrzymać rozwój gospodarczy nad Wisłą. Nie inaczej jest z budową centralnego portu komunikacyjnego. Wszystko w myśl wypowiedzianego przez Trzaskowskiego hasła „Po co nam centralny port komunikacyjny, skoro jest w Niemczech” Dla tych zdrajców Polskość i gospodarcza niepodległość kraju to nienormalność.


Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.