Wolna i niepodległa Polska, lub niewola i nowy rozbiór. Mamy wybór.

Oto jakże celny komentarz Rafała Ziemkiewicza, który często mówi prawdę o nas samych.

Co może się stać z Polską – jeżeli nic nie zrobimy. Rafał Ziemkiewicz porusza bardzo ważne zagadnienie!
Wielu ludzi dało sobie wmówić, że nie warto walczyć o Polskę.
Zgadzam się w zupełności z opinią Rafała.
W głowach ludzi siedzi ten obraz, że nic nie można zmienić, bo to czy tamto. Nauczyli nas bycia niewolnikami! I co gorsza uczą nas coraz bardziej intensywnie!
Jeśli Polacy nic nie zrobią to Polskę szlag trafi i to będzie obciążenia dla nas wszystkich!
To nie jest tak, że konsekwencje ciebie i mnie ominą. To wszystkich nas dotyczy!
Więc prosty wybór albo Polacy się wreszcie obudzą, albo będą żyli w zaborze Niemiecko Ruskim!
I tak jak Rafał mówi możecie nazywać takich ludzi wariatami ale jak na razie to wszystko to o czym piszę się sprawdza!
I Dzięki Bogu, że są tacy ludzie, jak Rafał Ziemkiewicz, którzy wkładają ludziom do głowy prawdziwą sytuację Ojczyzny, a także rozsądek!

Czas porzucić Euro-burdel i zacząć budować wolną i niepodległą Polskę, chyba, że rzeczywiście wisi to wam kompletnie co się stanie z Polską i przyszłością waszych i moich dzieci!!!

Polskie społeczeństwo jest tak zmanipulowane przez neo-proletariackie media głównego nurtu, że trzeba prawdę powtarzać po stor razy. I to jest obowiązkiem ludzi świadomych tego co może stać się z Ojczyzną, jeżeli pozwolimy sobie na bierność i obojętność.
Polska racja stanu nie leży w trwaniu w zgniłym Eurokołchzie, ale w budowaniu niepodległej Polski właśnie z ścisłym sojuszu gospodarczym i militarnym z USA> Panie Rafale Dziękuje Bogu, że są tacy ludzie jak Pan. Trzeba to powtarzać i mówić do Polaków na wszelkie sposoby. Taki jest nasz obowiązek jako patriotów niezłomnych w propagowaniu wartości niesprzedajnych. Prawo do samostanowienia i wolność niepodległość są podstawą, a bez niej będziemy tylko niewolniczym narodem, któremu nawet marzenie o wolności wyda się zakazane. Faltem jest, ze takiego prania mózgów przez lewackie szczekaczki świat nie widział!

Podziel się komentarzem