Walka o Polską wolność i suwerenność dziś tak samo aktualna jak za czasów okupacji Sowieckiej!

Nowa odsłona grillowania! Rzecznik TSUE: Polska, Czechy i Węgry nie miały prawa odmówić relokacji uchodźców

Odmawiając zastosowania tymczasowego i ograniczonego w czasie mechanizmu obowiązkowej relokacji osób ubiegających się o ochronę międzynarodową, Polska, Węgry i Republika Czeska uchybiły zobowiązaniom, które na nich ciążą na mocy prawa Unii

— oświadczyła rzecznik generalna TSUE Eleanor Sharpston.

Zgodnie z decyzją relokacyjną z września 2015 r. państwa członkowskie UE miały w ciągu dwóch lat (do 26 września 2017 r.) rozdzielić między siebie do 120 tys. uchodźców. Na Polskę miało przypaść ok. 7 tys. osób. W rzeczywistości rozdzielnik objął znacznie mniejszą liczbę osób (ponad 32 tys.), a sprawy przed Trybunałem uniknęły kraje, które tylko symbolicznie wzięły udział w relokacji.


Oto czym jest Unia Europejska! Polska traktowana jest tam nie jako suwerenne państwo ale jako kolonia lub już podległa prowincja superpaństwa zarządzanego przez wielkie Niemcy!
Każda władza która zastosuje się do tego wyroku TSUE zdradzi Polskę i naród!
Trzeba zadać świadome jasne pytanie czy Polska to wolny suwerenny kraj czy też raczej republika zależna od lewackiej eurokraci która będzie narzucała Polsce nie tylko nowy własny porządek prawny ale to jak ma wyglądać struktura Polskiego społeczeństwa wolność, religia, i prawo!
Unia Europejska w swojej obecnej formie stała się nie tylko totalitarnym hegemonem w którym demokracja jest farsą ale realnym zagrożeniem dla wolności Ojczyzny
!

Zarówno TSUE jak i KE nadal będą wywierały stały nacisk i presję na Polskę nie tylko w kwestii relokacji uchodźców.
Polska stanowiła pewnego rodzaju poligon dla Europejskich elit lewicowcach którzy przecież sprawują realną władzę w Europie! Zarówno obecny rząd jak i Prawi i Sprawiedliwość, a także wszelkie dążenie Polskich patriotycznych środowisk do odzyskania kontroli i suwerenności państwa w Polsce spotykają się z bezpardonowym atakiem z wewnątrz ale i z zewnątrz gdzie totalna opozycja pełni stałą rolę targowicy skamlącej o pomoc w odzyskaniu władzy.

Trzeba także zdawać sobie sprawę iż bez większości konstytucyjnej i rzeczywistej przebudowy ustroju państwa Polska będzie szarpana od wewnątrz i z zewnątrz.

W obecnej konstytucji w myśl tak niesprecyzowanych zapisów układ postkomunistyczny zachował swoje przywileje i strażników układu władzy tylko dla pozoru zwanego trójpodziałem władzy.

Władza sądownicza w Polsce nie podlega żadnej kontroli. Wybierana jest przez samą siebie a próby jej zreformowania nie da się uczynić bez niezbędnej dekomunizacji środowiska sędziowskiego.

Cóż z tego ze mamy CBA policję i ABW. Cóż że prokuratorzy postawia drania w stan oskarżenia gdy sądy albo uniewinniają przestępców albo prowadzą z państwem Polskim otwartą wojnę z użyciem do tego celów zagranicznych mocodawców i lobby które nadal chce mieć realny wpływ na to co i jak w Polsce będzie się działo.

Przykład z ostatnich wydarzeń gdzie sąd odmówił wszczęcia procesu zabójców i zbrodniarzy odpowiedzialnych za zamordowanie tortury śmierć i prześladowanie Ks Jerzego Popiełuszki.

Weźmy przykład dzikiej reprywatyzacji gdzie sędzia śmieje się ofiarom w twarz i ma czelność nie uznawać legalnie w myśl prawa powołanej komisji reprywatyzacyjnej a także jej orzeczeń.

Działalność totalnej opozycji wspierana przez zachodnie ośrodki finansujące w Polsce walkę z rządem przyczyniła się do reaktywacji w Polskim parlamencie SLD spadkobierczynie PZPR.

Działalność Sorosa i Fundacji Batorego wspierającej walkę z kościołem i wspieranie organizowanej rewolty tęczowej.
Wiele niejasnych powiazań organizacji które w naszej Ojczyźnie współfinansują skrajnie lewackie ośrodki ataku na rząd prezydenta czy też podstawy Polskiej państwowości.

Nie dziwie mnie również i tej zaciekły atak ze strony TSUE która w brew prawu stawia jakieś unijne dyrektywy ponad Polskim prawem konstytucją suwerennością i rządem!

Każdy powinien sobie zdać sprawę że tu idzie o wolną Polskę. O prawo do samostanowienia narodu. O suwerenność i wolność którą możemy utracić.

Zadajmy sobie więc kluczowe pytanie co stanie się gdy nie będziemy dość silni i solidarni by bronić Polskiej wolności

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

pl_PLPolish