W obronie Polskiej suwerenności

W obronie reformy sądów! Kluby „GP” zapraszają na demonstrację 8 lutego w Warszawie


W obronie reformy sądów! Kluby „GP” zapraszają na demonstrację 8 lutego w Warszawie

 

8 lutego o godz. 12 przed Trybunałem Konstytucyjnym w Warszawie będziemy mogli zademonstrować swoje przywiązanie do państwa prawa, suwerenności, konstytucji i opowiedzieć się za realną reformą wymiaru sprawiedliwości. Komitet „Suwerenni” oraz Kluby „Gazety Polskiej” organizują demonstrację, a redaktor naczelny „GP” Tomasz Sakiewicz apeluje o pełną mobilizację. Nowe informacje dotyczące demonstracji otrzymacie na swoje skrzynki pocztowe, oraz będziemy zamieszczać w mediach Strefy Wolnego Słowa, a zwłaszcza na portalu Niezalezna.pl.

mail: suwerenni2020@gmail.com

Więcej informacji: https://niezalezna.pl/308517-w-obronie-reformy-sadow-kluby-gp-zapraszaja-na-demonstracje-8-lutego-w-warszawie

Ryszard Kapuściński

………………………………………………………………………………………………..

Tekst red. Tomasza Sakiewicza:

Obrońmy naszą suwerenność

Ze wszystkich niemal klubów „Gazety Polskiej” i wielu innych środowisk płyną żądania, byśmy włączyli się w obronę suwerenności Polski, konstytucji, Trybunału Konstytucyjnego oraz reformy wymiaru sprawiedliwości. Już czas się zorganizować się i powiedzieć wyraźnie, że Polacy nie dadzą sobie narzucić żadnej formy podległości, że suwerenność Polski jest dla nas wartością niezbywalną. Zawiązał się komitet „Suwerenni”, do którego zapraszamy przedstawicieli organizacji społecznych – wkrótce podamy listę członków. Kluby „GP” zapraszamy na demonstrację w Warszawie 8 lutego, na godzinę 12. Szczegóły będziemy podawać w naszych mediach: „Gazecie Polskiej”, „Gazecie Polskiej Codziennie”, na portalu Niezależna.pl, w Telewizji Republika oraz wszystkich dostępnych nam środkach przekazu. Na czele komitetu stoi Adam Borowski, legendarny bohater podziemia, szef warszawskiego klubu „GP”. Proszę wszystkich klubowiczów o pełną mobilizację przy organizacji przyjazdu na ten dzień do Warszawy. Od naszych władz oczekujemy pełnej determinacji w obronie reformy sądów i w obronie polskiej suwerenności, ale od samych siebie też musimy wymagać. Bez wspólnego wysiłku ta bitwa nie będzie rozstrzygnięta.

 

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.