Tęczowa inwazja w Polskich miastach!

Podziel się komentarzem

Komentarz

 1. Tęczowe piątki? No nie to stanowczo nie wystarczająca ofensywa!
  Deprawacja dzieci i młodzieży!!!
  Bardzo znamienne jest to iż lewica ta skrajna wywodząca się z wzorców sowieckiej Rosji czy też ta bardziej liberalna zawsze starała się zmienić nastawienie Polaków do roli rodziny do tradycyjnych wartości społecznych wreszcie do religii.
  Każda totalna ideologia a takowa jest komunizm z jego odnogami zabiera się za indoktrynację młodego pokolenia. Marsze komsomolskiej młodzieży kraju rad czy też hitler jugend nie różnią się od siebie aż tak bardzo!
  Dziś pod pozorem niczym nie ograniczonej wolności próbuje się wciskać tęczową ideologie totalitarne i totalne wyjałowienie wynaturzenie i wynarodowienie młodych ludzi.
  Wmawiane są takie nowe zasady iż rodzice rodzina kościół pewna moralność to jest relikt średniowiecza. Bo przecież każdy ma prawo robić co mu się rzewnie podoba!!!
  Komuniści aby ogłupić naród chwytali się tanich sztuczek swego czasu alkohol stawał się taką samą podstawą egzystencji jaką był chleb na stole!
  Dziś już taka prymitywna sztuczka nie wystarcza sięga się więc po bardzie wyrafinowane hasła te związane ż życiem intymnym każdego człowieka i jego osobowością. Wmawia się wiec ludziom że mają wiele płci tak samo jak podobnie uważa się ze koty mają wiele żyć
  Czyż to nie jest czysty mistycyzm? A jakie to postępowe i mistyczne zarazem! Dodajmy do tego ideologię pełnej wolności bez moralnych zasad i ograniczeń Dodajmy erę dopalaczy i samo zadowalania siebie i swoich potrzeb najlepiej tych najbardziej mrocznych… Czy nie dział to znacznie lepiej niż flaszka wódki czy działka narkotyku?
  Seks z każdym czasem pojawi się niechciany skutek uboczny w postaci ciąży ale nowy system i na to ma sposób gotowy! To nie człowiek ale zlepek komórek wywal jak śmieć, wyciśnij jak niechcianego pryszcza to nawet nie boli bo dadzą znieczulenie
  Nikt się nie dowie bo Boga według tej doktryny nie ma przecież
  Proletariat zna się na rzeczy to trzeba im przyznać!!!
  A że jakiś dziwny niesmak pozostaje to i co… Kto by się wzruszał liczy się masa tłuszcza takich co nie mają skrupułów.
  Nadciąga era postępu ku zagładzie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.