OD portalu Wolna Polska

Kochani nie miałem ostatnio czasu aby popisać na stronie Wolna Polska zbyt wiele do zrobienia bardzo przepraszam.

Ciągle prowadzę cały portal sam a chętnych do współredagowania jakoś jak na lekarstwo choć ja wszystkie koszty biorę na siebie.

Trochę narzekam wiem ale chciało by się aby ludzie przejawiali trochę więcej zaangażowania bo bez naszej wspólnej walki o wolną i Niepodległą Polskę to będzie źle.

Miałem za mało czasu obowiązki w pracy jak to przed świętami jutro jadę wreszcie do domu Do kochanej Żony i dzieciaczków… Chciałbym każdemu z was z osobna uścisnąć dłoń i życzyć wszystkiego dobrego nie tylko na te Święta Bożego Narodzenia, Oby nadchodzący rok był dla wszystkich spełnieniem od dawna oczekiwanych marzeń. Życzę wam i sobie wiele wzajemnej życzliwości dla siebie, ciepła, miłości, oby w naszych domach zagościła wiara i Jezus Chrystus.
Obyśmy w te Święta Bożego Narodzenia budowali naszą jedność której tak nam na co dzień brakuje.
Bądźmy dla siebie życzliwi cierpliwi i pełni ciepła. Jezus Chrystus nauczył nas jak kochać się nawzajem bądźmy wiec silni tą miłością naszego Zbawiciela abyśmy byli godni Bożego miłosierdzia.

Módlmy się za naszych braci i siostry. Módlmy się o tych którzy błądzą, lub bluźnią przeciw Bogu o nawrócenie. Módlmy się za nas samych naszych bliskich i nasze rodziny.
Niech przy żadnym Wigilijnym stole nie zabraknie miejsca dla nikogo.

Módlmy się o naszą umiłowaną Ojczyznę oby stała się w pełni wolną silną i niepodległą, – krajem ludzi wolnych dumnych i szczęśliwych którzy żyją w jednej wspólnej sprawiedliwej i solidarnej Polsce

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.