Kubeł zimnej wody Rafała Ziemkiewicza!


Video blog Rafała Ziemkiewicza dziś o trochę prowokacyjnym tytule!

To o czym mówi Rafał Ziemkiewicz jest niestety smutną prawdą o rzeczywistości dnia dzisiejszego.
Można Rafała lubić, bądź też nie znosić, ale ma on wiele racji w tym co mówi i co wielu ludzi w tym również ja od dłuższego niestety czasu dostrzegam…
Przecież wszystkim nam zależy, aby zjednoczona prawica nie tylko przetrwała kryzys, ale rozwiązywała palące problemy Polaków.
Czyż nie po to was wybraliśmy? Czyż nie to obiecywaliście narodowi przed 2015r.

Problem jednak leży w tym, iż politycy coraz bardziej odrealniają się od życia i problemów przeciętnego Kowalskiego, Wiśniewskiego, czy nawet Trzcińskiego.
Brak i zaniechanie głębokich reform państwa, to jeden poważny problem, ale drugim być może poważniejszym staje się właśnie to oderwanie od społeczeństwa, za którym niestety idą mniejsze czy większe afery takie jak z Panią Emilewicz czy też sytuacją KRS, czy rozmytą odpowiedzialnością za nie zgodne z przeznaczeniem dystrybuowanie szczepień i brak odpowiedzialności za takie działania, o których w felietonie mówi Rafał Ziemkiewicz.
Słusznie mówi Rafał Ziemkiewicz, iż powinno się mówić głośno o tych wszystkich sprawach aby dotarła do rządzących prawda, że jest naprawdę źle. Nie ma co się cieszyć z sondaży, za które się płaci grubą kasę, bo sondaże, to nie są urny wyborcze. Wielu ludzi ma już naprawdę dość! Tego nie można lekceważyć, no chyba, że się na siłę chce wskoczyć w buciory PEŁO, lub celowo stracić władzę na rzecz totalnej opozycji!

Cieszy mnie to że Solidarna Polska cały czas coś robi i mimo, że jest mniejszością w obozie zjednoczonej prawicy nie przestaje aktywnie działać w ramach skromnych możliwości legislacyjnych i koalicyjnych, bo przecież jest ograniczona wolą większego koalicjanta jakim jest PIS, w obozie zjednoczonej prawicy.
To o czym mówi Rafał Ziemkiewicz powinno i musi być również ostrzeżeniem dla was politycy Solidarnej Polski. Co dzieje się z władzą, która traci kontakt z rzeczywistością. Czas, aby zacząć bić się w piersi i zacząć naprawiać oczywiste błędy. Czas zrealizować rzeczywistą i głęboką reformę wymiaru sprawiedliwości, a nie tylko wybrane jej fragmenty, które powodują jeszcze większe zamieszanie i chaos od pozytywnych skutków.
Czas rozwalić układ po okrągłostołowy i dokonać realnej i głębokiej dekomunizacji wymiaru sprawiedliwości dopuszczając do orzekania młodych prawników i sędziów nie skażonych korupcyjnym i zepsutym do szpiku kości systemem władzy w wymiarze sprawiedliwości. Jeśli nie zostanie wdrożona prawdziwa i głęboka reforma wymiaru sprawiedliwości pozostałe reformy stracą sens, ze względu na blokadę przez SN, KRS, czy też sędziów trwających w układzie władzy, który dawno tak jak obiecywaliście przed 2015 powinien być już rozbity na trwałe.

Ludzie niech to do was w końcu dotrze, że piłujecie gałąź, na której siedzicie. Trzeba wrócić do wierności wartościom dla których obiecywaliście zmienić oblicze Polski. I przede wszystkim służyć Polsce pożytków własnych zapomniawszy, a każde gnijące jabłko powinno być na stałe eliminowane z życia politycznego i społecznego, aby nie zarażało innych! Koniec ze spadochroniarstwem i grzaniem posadek w spółkach skarbu państwa!
Tu naprawdę nie ma co się obrażać na konstruktywną krytykę ze strony ludzi, ale wziąć się ostro do uczciwej roboty dla Polski, bo po to zostaliście wybrani!
Uważam, że potrzebny jest społeczny kubeł zimnej wody dla rządzących, aby się w swoim szaleństwie opamiętali!
Jeśli chodzi o Pandemie Covid 19. nie zagłębiając się w Był system czerwonych żółtych i zielonych stref. Komu to przeszkadzało? Po jasną cholerę robicie takie głupoty jak restrykcyjna ustawa o nakładaniu mandatów na zmęczone i sfrustrowane społeczeństwo!
Przy mniejszej ilości zakażeń trzeba pozwalać ludziom w miarę normalnie żyć! Ludzie muszą mieć pracę i z czegoś żyć! System rekompensat nie działa w praktyce. Mówią to wam od tygodni i miesięcy Polacy, którzy oddali na was głos! Do jasnej cholery nie lekceważcie tego co mówi do was społeczeństwo zamieniając się w kopie PEŁO!

Niech słowa Rafała Ziemkiewicza – człowieka, który z całą pewnością nie kocha komuchów, ani totalnej opozycji będą dla was tym kubłem zimnej wody na otrzeźwienie.

Niech słowa zwykłych ludzi będą dla was również tym otrzeźwieniem z tej chorej sytuacji! Ten apel dotyczy wszystkich polityków obozu zjednoczonej prawicy! Czas otrzeźwieć i stanąć w prawdzie, a także przede wszystkim w pełnym dialogu z Polakami, a nigdy w oderwaniu od społeczeństwa! Żądamy dotrzymania umowy społecznej sprzed 2015r Czas się obudzić póki jest czas na to aby naprawić błędy!
Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.