Kolejna niewola, kolejne upokorzenie umęczonej Ojczyzny!

Brawo Rafał Ziemkiewicz!
Za powiedzenie prawdy prosto w oczy!
Na naszych oczach obserwujemy powolną likwidację państwa Polskiego. Nigdy nie sądziłem, że może do tego dojść, a jednak stało się!
Unijny trybunał TSUE, który od lat łamie międzynarodowe prawo wydał wczoraj bezprecedensowy wyrok, w którym uznał nadrzędność unijnych dyrektyw nad konstytucją państw narodowych. Ten fakt oznacza wprost, iż niepodległość państw członkowskich unii Europejskiej przestała istnieć w świetle prawnym!
Federalne unijne imperium staje się faktem rzeczywistym. Polska oficjalnie znalazła się tym samym pod kolejną okupacją!
Rzekomo Polski rząd zgodził si również wczoraj na stosowanie wobec Polaków podwójnych standardów przyjmując jako prawo obowiązujące tak zwany unijny paszport, czyny nową formę kenkarty. Co dalej? Kiedy zaczniemy ludzi tytułować numerkami?!!!
Wydaje się, że nikt nie chce słyszeć tej jakże smutnej prawdy choć wielu ludzi takich jak Rafał Ziemkiewicz tysiące innych oraz moja skromna osoba powtarza to co dziś się niestety wydarzyło od lat! Unia Europejska stała się nowym okupantem, ludziom zdaje się, że taniec wokół tak zwanego złotego cielca jakim są pieniądze z Brukseli dadzą im szczęście i dobrobyt!
 
Sami dobrowolnie zakładamy sobie powróz na szyję przyszło nam bowiem patrzeć na upadek nadziei na wolność i niepodległość 38 milionowego narodu, który w milczeniu po raz kolejny traci własną Ojczyznę, a milczenie podobne jest do zatracenia się w uwielbieniu złotego cielca i mirażu, który słusznie Rafał Ziemkiewicz porównuje do truchła w złotogłowiu.
Nie przeszkadza to jednak tak wielu oddawać temu truchłu cześć nawet za cenę zdrady narodowej i pognębienia własnej Ojczyzny!
Boże jedyny jakich czasów przyszło nam doczekać!


 
 
Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.