Kolejna awaria w Warszawie Trzaskowski sypie funduszami na promocję LGBT+, a na remont rur przed sezonem niema.

Kolejna afera Trzaskowskiego ! Na promocję narkotyków i LGBT+ kasa jest ale na wymianę starych pękających rur przed sezonem grzewczym pieniędzy nie ma!
Mimo to nadal bardzo duża część ludzie zamieszkałych w stolicy popiera tego nieudacznika z Platformy…
Co jeszcze musi nastąpić aby ludzie zaczęli dbać o swoje miasto?
Co jeszcze musi się wydarzyć aby zostało zorganizowane referendum i odsunięcie od władzy tej bandy złodziei i nieudaczników?Która to już afera z udziałem pana Rafała z PO.
Warszawa jest dobitnym przykładem do jakiej patologii Platforma Obywatelska doprowadziła samorządy w Polsce.
Główne miasta w Polsce od lat zmagają się z ogromnymi problemami których nawarstwianie się doprowadza życie mieszkańców do koszmaru.
Podajmy przykład Gdańska Szczecina, Łodzi, czy wreszcie Warszawy. We wszystkich miastach w Polsce rządzi władza z PO.
Korupcja i patologia szerzy się nie tylko w samym ratuszu. Samorządy oklejone są układami, często miliony przelewane są z jednej do innej kieszeni.
W Łodzi stan kamienic jest opłakany. W Warszawie pan Trzaskowski nie zrobił nic od objęcia urzędu poza promocją i wielomilionowym sponsorowaniem środowisk i organizacji LGBT. Oczywiście żaden z z okradzionych w wyniku dzikiej reprywatyzacji mieszkańców nie otrzymał zadość uczynienia.
Ratusz ma świetnie opłacanych prawników i sędziów na telefon którzy zawsze chętnie wydadzą korzystne dla Trzaskowskiego wyroki.
Karuzela kręci się nadal bowiem ludzie, sami mieszkańcy nie biorą spraw w swoje ręce.


System ciepłowniczy został tak podzielony, aby elektrociepłownia Żerań i ciepłownia Kawęczyn utrzymały prace i zapewniły bezpieczne dostawy ciepła do ponad połowy mieszkańców Warszawy – poinformowała w środę spółka Veolia Energia Warszawa S.A. Zapewniła w komunikacie, że zmniejszono obszar zasięgu awarii i przystąpiono do jej usuwania.

– Veolia Energia Warszawa potwierdza, że w wyniku awarii sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Powsińskiej/Gołkowskiej występują zakłócenia w dostawie ciepłej wody i ogrzewania do budynków na terenie całej Warszawy – przekazała w komunikacie spółka.
Zapewniła, że jej służby techniczne są na miejscu. – Współpracujemy z policją i strażą pożarną w celu zabezpieczenia terenu, a także bezpiecznego usunięcia awarii i przywrócenia prawidłowej pracy systemu ciepłowniczego – napisano.
Spółka dodała, że system ciepłowniczy został tak podzielony, aby elektrociepłownia Żerań i ciepłownia Kawęczyn utrzymały prace i zapewniły bezpieczne dostawy ciepła do ponad połowy mieszkańców Warszawy. „W ten sposób zmniejszyliśmy obszar zasięgu awarii i jednocześnie przystąpiliśmy do usuwania awarii przy ul. Powsińskiej” – przekazała spółka.
Dodała, że przedstawiciele Veolii byli członkami sztabu kryzysowego powołanego przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego. „Spółka na bieżąco będzie przekazywała najbardziej aktualne informacje na swojej stronie www.energiadlawarszawy.pl a więcej szczegółów zarówno na temat przyczyn awarii oraz przewidywanych czasów usunięcia podamy dzisiaj bliżej godz. 15” – poinformowano w komunikacie.

Źródło TVP.INFO.PL

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.