Kłamstwo o Polsce i Polakach

Mało znanym i mało poruszanym w opinii publicznej aspektem ataku na niezależne media w Polsce jest fakt kłamliwego oczerniania Polski i Polaków w krajach całej Europy. Tak niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, jak fałszywy obraz ojczyzny jest malowany przez neoliberalne i lewicowe medialne pralnie umysłów. Naiwnością jest osąd, iż działalność propagandowa takich stacji, jak TVN24, Gazeta Wyborcza, czy też należące do niemieckiego koncernu medialnego Ringier Axel Springer Media kończą swoją działalność na praniu mózgów Polakom.

Każdy, kto mieszka, lub widział przekaz medialny w wielu krajach Europy, doskonale wie, jak brudną i kłamliwą propagandę o Polsce właśnie sieją media w zachodniej Europie! Dlatego też niszczona jest wolność słowa w Polsce i media, które tej wolności służą.
Większość medialnego rynku w ojczyźnie nie należy do Polaków. Są więc strefy wpływu i oligarchicznych układów mediów z postkomunistycznymi strukturami władzy. Media szczególnie te neoliberalnej lewicy stały się faktycznie IV władzą w Polsce, która realnie wpływa na świadomość Polaków, ale i na demokratyczny wynik każdych wyborów, które stają się farsą demokracji.
Cóż z tego, iż ten obraz nie zgadza się z tym co widzą ludzie przyjeżdżający do Polski!

Polskość to nienormalność, jak mawia wódz junty 13 grudnia D. Tusk. Właśnie w tym duchu traktuje się Polskę, której odbiera się prawo już nie tylko do samostanowienia, ale do własnej tożsamości narodowej czy też historii, która notabene ciągle jest zakłamywana przez Niemców ale również środowiska żydowskie.

Wystarczy posłuchać, w jaki sposób określa się w Polsce dzień niepodległości!
Jak TVN24 maluje Polaków, jako nazioli maszerujących przez Warszawę
Snuta jest opowieść o ksenofobicznym narodzie katolików, którzy znęcają się nad żydami i homoseksualistami odbierając kobietom prawa do aborcji. Jednak kłamstw jest bardzo wiele, szczególnie tych, które dotyczą Polskiej historii z okresu II wojny światowej oraz holokaustu.
To nie Niemcy są odpowiedzialne za wybuch II wojny światowej i miliony ofiar. Taki przekaz możemy spotkać w bardzo wielu medialnych szczekaczkach lewackiej Europy. Do tego wszystkiego mamy w Polsce i poza nią zdrajców i wrogów służących zarówno Berlinowi, jak i Moskwie. Są ludzie, którzy plują na swoją ojczyznę i twierdzą, że Polskości trzeba się wstydzić, że to wstyd jest być Polakiem.
To poczucie wstydu można usłyszeć niemal w każdym wypowiedzianym w GW czy TVN24 zdaniu. To poniżanie Polaków i odbieranie im prawa do własnej ojczyzny państwa i tożsamości.
Żaden inny naród w Europie nie miał tylu zdrajców, którzy mieli czelność oczerniać swój własny kraj w PE co Polska, której totalna opozycja
postkomuniści i targowica szukała sposobu na powrót do władzy poprzez kłamstwo ulicę i zagranicę! Przynosząc hańbę – narodowi i ojczyźnie.

To wszystko wpisuje się w propagandę zbrodniczej Rosji i Niemiec, które budują wspólnie nowy podział stref wpływów w Europie
Kłamstwa o Polakach mordujących imigrantów, którzy porównywani byli do nazistów. Polskie obozy śmierci i zagłady, czy też katolickie zbrodnie. To częste nagłówki rynsztokowych mediów. Pseudo artyści wychowani w PRL, tacy jak reżyser A. Holand tworzący paszkwile „Zielona granica” szkalujące naród polski.


Próbka rzeczywistości SiFi w relacji TVN o marszu niepodległości!
Polacy to naziści i narodowcy!!!


Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.