EU Obywatel! Bez ojczyzny, bez wolności, na bezprawiu i dyktaturze unijnych oligarchów!

Następny etap pozbawiania państw narodowych, takich jak Polska w EU suwerenności.
Covid-19 stał się ostatnio świetną przykrywką dla utajnionych negocjacji w kwestii tak zwanej unifikacji dokumentów tożsamości, które miałyby obowiązywać na terenie EU. – Uwaga na określenie „Dla obywateli unii Europejskiej”. W dyskusji bowiem nie ma już słowa o obywatelach poszczególnych państw narodowych. Proponowane zmiany mają dotyczyć wprowadzenia na terenie Europy tak zwanych paszportów Europejskich, które miałyby zastąpić paszporty narodowe.
Od dłuższego czasu dochodzą bardzo niepokojące sygnały z Brukselskich salonów, gdzie od czasu do czasu zbiera się lewacka oligarchia, która dążąc do budowy w Europie IV rzeszy małymi kroczkami i tylnymi drzwiami wprowadza nowe unijne dyrektywy i projekty. Nie ulega wątpliwości, iż chodzi o stopniowe odbieranie suwerenności i niepodległości poszczególnym państwom!

Wielu z was powie pewnie, że to niedorzeczność.
A czy już dziś na tych wydanych jeszcze w kraju Paszportach nie widnieje ponad godłem narodowym i Rzeczpospolitą napis ” Unia Europejska”
A czy już dziś nie krytykuje się unijnych europosłów z Solidarnej Polski czy PIS, że ci nie oddają należytego hołdu hymnowi unii Europejskiej w postawie na baczność! Czy nie stawia się unijnej szmaty na równi z barwami narodowymi, choć unijna flaga nie jest flagą państwa, a jedynie organizacji politycznej! To tak jakby ktoś zażądał oddawanie należytej czci znakowi McDonald’s.
Oda do wolności również nie jest hymnem żadnego państwa, jakim więc prawem żąda się w PE od Polskich polityków oddawania czci na równi z Polskim hymnem, godłem i barwami narodowymi.

Oczywiście, tego nie da się zrobić metodą rewolucyjną, i od zaraz. Dlatego nie mal zawsze takie projekty są tworzone w tajemnicy przed opinią publiczną. Covid-19 i przymus masowych szczepień stały się doskonałą przykrywką dla wielu ukrytych przed opinią publiczną działań i projektów powstających w EU. Tych rewolucyjnych zmian nie dałoby się wprowadzić z dnia na dzień ze względu na możliwe masowe protesty mogące wywrócić unijny dyktat.
Jednak sama pandemia stwarza doskonałą przykrywkę dla dokonania zmiany w kierunku pozbawienia Polaków oraz innych narodów prawa do posiadania narodowego dokumentu tożsamości i identyfikacji, a tym samym państwa niepodległego i suwerennego. Jest jeszcze jeden powód, który przy tej okazji może zostać osiągnięty.
„Jeżeli nie poddasz się szczepieniu, nie będziesz mógł przekroczyć granicy strefy Schengen.
Lewactwo tłumaczy już za pośrednictwem medialnych tub, pracy i telewizyjnych szczekaczek rodzaju TVN24 i GW, tak zwaną potrzebę ograniczenia rozprzestrzeniania się strasznej zarazy jaką jest pandemia wirusa SARS COV 2. Stare jak sama propaganda metody masowego zastraszania społeczeństw. znane są zarówno z totalitaryzmu Hitlera, jak i Stalina. To naprawdę nic nowego tyle, że dziś dzięki mediom masowego przekazu od razu mamy efekt masowej manipulacji i paniki na pożądaną lokalnie czy globalnie skalę.
Sceptykom i tym, którym ten scenariusz wydaje się nie możliwy proponuję małą refleksje na temat wprowadzenia w życie przepisów ACTA2.
Za czasów rządów PO PSL mieliśmy w Ojczyźnie masowe protesty przeciwko ograniczeniu wolności w Internecie. Odczekano kilka lat i zrobiono swoje, gdy ludzie i społeczeństwo zapomniało już o grożącym niebezpieczeństwie, a temat spowszechniał na tyle że można było zrobić co się chce.

Siłą rzeczy nasuwa się konkretne pytanie na ile Polska uczestniczy w tych utajnionych przed okiem społeczeństwa negocjacjach?
Jaką rolę odgrywa – zjeżyli już takie negocjacje są prowadzone Polski rząd? Dlaczego nie jest informowana opinia publiczna w Polsce?.
Jakie są na stole konkretne rozwiązania i od kiedy nastąpi następny etap pozbawiania Polaków własnej niepodległej Ojczyzny?!
To bardzo ważne, aby opinia publiczna i społeczeństwo głośno mówiło o tych sprawach zanim będzie po fakcie ich wprowadzenia.

Następnym argumentem, za wprowadzeniem unijnych paszportów jaki podnoszą unijni siepacze i lewicowa większość, to tak zwany handel lewymi paszportami EU, za który to proceder KE obwinia głównie państwa narodowe wydające własne dokumenty tożsamości obywatelom. Oto wypowiedz przewodniczącej KE w tej kwestii:

„Szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen stwierdziła niedawno, że europejskie wartości i paszporty nie powinny być na sprzedaż i postulowała wstrzymanie tych programów. Ale to od państw narodowych zależy, komu wydają paszporty”.

Unijne instytucje podnoszą tu to co się dzieje między innymi na Cyprze.

Trybunał Obrachunkowy: nadużycie władzy

Badania przeprowadzone przez magazyn ARD Panorama i autorów filmu dokumentalnego Al Jazeera Investigativ pokazują jednak, że surowe reguły i kontrole nie znajdują już zastosowania. W wywiadzie dla Panoramy Trybunał Obrachunkowy skrytykował, że nawet wnioskodawcy poszukiwani przez Interpol lub znajdujący się na liście sankcyjnej UE otrzymali paszport. Tak wynikło z kontroli. Trybunał Obrachunkowy krytykuje również fakt, że rząd nie zawsze przestrzega nawet narzuconych sobie własnych zasad. To nic innego jak „nadużycie władzy” – krytykuje Trybunał.

Dziennikarze stacji Al Jazeera odkryli, że cypryjscy politycy są sami zaangażowani w handel paszportami, i to aż do najwyższych szczebli rządowych, i najwyraźniej są osobiście uwikłani w przestępstwa. Podstawieni reporterzy udawali pośredników starających się o paszport dla skorumpowanego Chińczyka, który potrzebował „czystego” europejskiego paszportu. W Chinach został skazany za pranie pieniędzy i łapówkarstwo.

Nie przeszkadza to jednak KE w generalizowaniu problemów jakie EU sama sobie stwarza przyjmując masowo islamskich imigrantów ze wschodu oraz Afryki.
Polityką Niemiec mają być obarczone wszystkie państwa Europy.
Moim zdaniem jest to tylko kolejna przykrywka do przekształcania EU w IV rzeszę całkowicie kontrolowaną przez Niemcy i wybraną lewicowa oligarchię dyktatury władzy.

Ten rosnący totalitaryzm w nowym wydaniu jest bardzo podobny w swojej konstrukcji do każdego systemu z historii Europy i świata.
Tyle ze zmieniły się metody nacisku, manipulacji i szantażu ekonomicznego, oraz politycznego.
Trwa budowa nowego imperium pozbawionego wartości chrześcijańskich, na rzecz laicyzmu lewicowego. Lewackie skrajne ideologie skazujące człowieka na przymusowe podporządkowanie się nowej doktrynie negacji istnienia Boga. Popularyzacje ideologii śmierci na życzenie w postaci mordowania nienarodzonych dzieci i eutanazji. Rozbicie rodziny oraz tradycyjnych wartości. Oto cel działania.

Mamy więc przykład kolejnego stopniowego przygotowywania opinii publicznej na ustalone pod stołem rozwiązania odbierające suwerenne prawo narodom Europy do samostanowienia.

Oto słynny dokument Praski, który stanowi realizowana mapę drogową do pozbawienia państw narodowych suwerennosci i samostanowienia.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

 

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.