Deklaracja Jarosława Kaczyńskiego, a otaczająca Polskę rzeczywistość!

Z przykrością muszę stwierdzić, że Pan Jarosław Kaczyński odleciał w siną dal jeśli chodzi o pojmowanie otaczającej Polskę rzeczywistości!
Jarosław Kaczyński być może przestraszył się słowa Polexit! A może jest tak, że to totalna opozycja wyznacza już linię strachu przed wypowiedzeniem stanowczego dość plucia na Polskę! Dość poniżania narodu Polskiego, któremu obecna Europa zawdzięcza fakt swojego istnienia w tym kształcie!

Być może, Jarosław Kaczyński wystraszył się totalnej opozycji i jej tub medialnego ogłupiania narodów – kierując się tak zwanymi sondażami poparcia unii, czy też niedawnym badaniem opinii publicznej jakie zamówił PE w kwestii tak zwanego przestrzegania praworządności i funduszy unijnych w zamian za oddanie resztek suwerenności państw narodowych Europy.
Powody są nie zbyt jasne, ale widać jedno, iż prezes PIS uważa, że unijna lewacka oligarchia pójdzie na jakiś układ z Polską!
To nie są ludzie szanujący prawo! To jest walka z neokolonialnym Niemieckim i Putinowsko-Sowieckim imperializmem!
Albo obronimy Polskę, albo pozwolimy aby ją zniewolono!

Dalsze trwanie w tym czymś na wpół państwie skończy się dla Polski niewolą i rozbiorem! To nie jest dawna wspólnota węgla i stali! Upadek Europy rozpoczął traktat Lizboński! Pan to wie i Polacy to wiedzą!
Otóż Panie prezesie Jarosławie Kaczyński powiem Panu prosto z mostu, to czego być może Pan nie jest w stanie zrozumieć. Lewicowej większości i Niemcom nie chodzi o żadną demokrację praworządność czy też jakiekolwiek przepisy w Polsce.

Oni nie chcą rządu prawicy w Polsce pod jakąkolwiek nazwą!
Nie pozwolą na żaden rząd narodowy, czy też chrześcijańsko prawicowy. Oni nie chcą Pana u władzy i nigdy na nią się nie zgodzą!

Problem polega na tym, że oni chcą mieć swoje marionetki w Warszawie, które będą posłusznie wykonywały wszystko co tam na Brukselskich salonach się ustali i to bez szemrania.
Czasem myślę, że wy zapomnieliście tam w PIS-ie co obiecywaliście Polakom przed 2015r!
Naprawdę ciężko jest mówić o tych przykrych dla Polski sprawach, bo tysiące Polskich patriotów czuje to samo co ja dziś! Nie ma takiego złota ani srebrników za które sprzedaje się wolność Ojczyzny i narodu! Ci, którzy dopuszczają się tak głębokiej zdrady zasługują na miano zdrajców.

Polska jest obrażana, poniżana. Odbiera się nam godność narodową zakłamuje Polską historię nazywając Polaków współwinnymi wybuchu II Wojny światowej i zagłady żydów zwanej holokaustem. Czy Pan tego nie dostrzega panie Jarosławie Kaczyński?
Czy nie dostrzega Pan tej haniebnej listy niekończących się absurdalnych i poza traktatowych żądań i szantażu pieniądze za suwerenność!
Nie ma miesiąca, aby z Berlina czy Brukseli nie płynęły obelgi i kłamstwa rzucane wobec narodu Polskiego.
A Pan chce nadal w tym bagnie trwać? W imię czego? Co jest większą wartością niż Polska niepodległość i suwerenność Ojczyzny?

Nie da się w tym układzie i rzeczywistości zachować suwerenności i jednocześnie trwać w obecnej unii Europejskiej w jej skrajnie lewicowym kształcie. Takie myślenie jest błędne i pozbawione realnej oceny politycznej sytuacji Ojczyzny.

Jeśli ludzie odnoszą się do tego co czasem pan opowiada, krytycznie to nie dlatego, że kochają czerwoną postkomunę. Po prostu zdradzacie własnych wyborców, dla których takie wartości jak wolność niepodległość i suwerenność Ojczyzny są bezdyskusyjną wartością nie sprzedajną za żadne zaszczyty, władzę czy miliardy! Tak samo jak nigdy nie wyprę się wiary w Boga tak i nigdy nie wyprę się mojej Ojczyzny Polski, ale wolnej i nie podległej a nie w kajdanach ZSRE! To nie różni się już zbyt wiele od tego co mieliśmy za czasów Sowieckiej dyktatury i okupacji. Macie władzę więc to na waszych barkach spoczywa odpowiedzialność za przyszłe pokolenia Polaków, które będą żyć w normalnym wolnym kraju, lub nowej generalnej guberni IV rzeszy Niemieckiej na gruzach Europy wolnych narodów!

Obyście się opamiętali w porę i rzeczywiście stawiali Polski interes narodowy na pierwszym niepodważalnym miejscu.
Jeśli tak się nie stanie ta unijna lewacka władza i tak pozbawi was stołków a na miejscu Polskiego rządu posadzą namiestników i będą pociągać za sznurki do woli. Polskie położenie geostrategiczne nie zmieniło się od wieków.
Te same narody Niemcy i Rosja stanowiły i nadal będą stanowić wyzwanie dla Polski wolnej i niepodległej.
Dziś potrzebni są ludzie niezłomni z zasadami i nie przekupni. Żal tego wielkiego ruchu społecznego, który powstał po 2015r Tak wiele z nadziei zostało zmarnowane.

Nie róbcie wrogów z własnego narodu.

Odejście od niezbędnych głębokich reform państwa Polskiego i pełnej dekomunizacji życia publicznego to jeden grzech, ale sprzedaż resztek wolności i suwerenności Ojczyzny za obiecywane, bo nie dane jeszcze Polakom pod szantażem Judaszowe srebrniki to coś zgoła innego i strasznego! Przypomnijcie sobie słowa Beatyfikowanego Św. pamięci Kard. Stefana Wyszyńskiego. Przypomnijcie sobie postawę tysięcy Polskich żołnierzy walczących z Sowieckim okupantem po 1945.

Oby was duch Św. nawrócił na właściwą prawą i zgodną z godnością Polskiego polityka i patrioty drogę.

Bóg Honor Ojczyzna!

Niech żyje wolna i prawdziwie niepodległa Rzeczpospolita!
Tak nam dopomóż Bóg Wszechmogący!

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.