Zgniłe kompromisy i zdrada narodu!

Nie ma takiej ceny, za którą można sprzedać wolność niepodległość i suwerenność własnej ojczyzny.
Każdy polityk który dopuści się złamania zasady, że wolność narodu nie ma ceny i jest wartością nadrzędną będzie uznany za zdrajcę tegoż narodu.
Od momentu wstąpienia Polski do unii Europejskiej Polskie społeczeństwo jest systematycznie okłamywane propagandą wątpliwego sukcesu, oraz rzekomego dobra płynącego z faktu uczestnictwa w budowę IV rzeszy Niemieckiej w Europie. Niemcy po II wojnie światowej stały się beneficjentem ogromnych nakładów środków będących częścią planu Marshalla. Wpompowano miliardy dolarów w odbudowę Niemiec.
Polskę pozostawiono pod Ruskim butem i okupacją.
Naród zbrodniarzy dorobił się za zbrodnie i grabierze II wojny światowej.
To właśnie Niemcy zagrabili z okupowanych przez siebie krajów majątek, który nigdy w historii nie został oszacowany, a prawda historyczna jest zakłamywana.
Nasza umiłowana Ojczyzna straciła w wyniku II wojny światowej majątek, który wart jest obecnie miliardy dolarów. Wymordowano ponad 6 milionów Polaków. Kobiet dzieci mężczyzn. Niemcy zrównały niemal każde Polskie miasto z ziemią. Nikt za te zbrodnie do dziś nie odpowiedział.
PIS obiecał Polakom że upomni się o Niemieckie odszkodowanie za lata terroru zniszczeń gwałtów. I co? Jak zwykle naiwny naród kupił bajeczkę, którą łatwo było sprzedać. Nie zrobiono nic w kwestii realizacji obietnicy danej narodowi.
Potomkowie Niemieckich katów i zbrodniarzy często piastują wysokie stanowiska w hierarchii państwowej Niemiec, czy unijnej. Daleko nie trzeba szukać wystarczy zapoznać się kim jest ambasador Niemiec w Polsce!
Od samego początku Polska w unii stawiana była jako kraj, który powinien zostać całkowicie podporządkowany a zarazem skolonizowany i pozbawiony własnej silnej gospodarki, która mogłaby stanowić przeciwwagę dla rosnących w siłę Niemiec. Kolejne rządy postkomunistów i neoliberałów
rozkradały i sprzedawały co tylko było można za bezcen.
Tysiące Polskich dobrze działających zakładów zostało sprywatyzowanych nie dla tego, że była taka ekonomiczna potrzeba, ale dla politycznych wytycznych, które realizowały poszczególne antypolskie rządy w kraju.
Miliony ludzi bez pracy i perspektyw. Miliony wykształconych i mądrych ludzi na przymusowej emigracji za chlebem. Oto bilans transformacji.
Zniszczono przemysł, huty i kopalnie. Polskie stocznie i morska gospodarka przestała istnieć.
Ryboustwo istnieje jedynie dzięki Polskim rybakom pasjonatom, którzy często, aby utrzymać swe kutry dopłacają i remontują je za własne pieniądze.
Kolejne rządy wmawiały naiwnym Polakom że Polska potrzebuje unijnych dotacji, bo sama nie jest w stanie się utrzymać. Nauczono Polaków, że wszystko w Polsce się nie opłaca. Rynek wewnętrzny został opanowany przez zalew produktów z Niemiec i zachodniej Europy.
Nie ważne że te produkty na rynek Europy środkowej i wschodniej są o wiele gorszej jakości.
Polak musi coś jeść i w czymś się myć. Apogeum wyzysku i złodziejstwa wobec własnego narodu stanowiły rządy PO/PSL. Polska nie stanowiła już własności narodowego kapitału i skarbu państwa.
Wszystko co miało strategiczną wartość rozkradziono lub wyprzedano.
Przyjdzie unia i nam da!
Kolejne unijne dotacje wiązały się z koniecznością kolejnych ustępstw. Po kawałku kolejni politycy po cichu oddawali za nic Polską wolność i niepodległość! Przypomnijmy sobie w tym miejscu słynny mechanizm Joaniny który miał gwarantować zachowanie odrębności państwom członkowskim!
Co dziś z tego zostało NIC! Polskie władzę głosiły to jako nasz sukces w negocjacjach z unią.
Wystarczyło kilka lat, aby okazało się, że Polska ma powróz na szyi i jeszcze kajdany na nogach.
Kolejne żądania i kolejne podporządkowywanie Polski zaborcom i potomkom zbrodniarzy, którym zaczęła się marzyć nowa IV już rzesza tym razem jako Euroland!
W myśl tej doktryny powstał w Pradze słynny dokument zawarty pomiędzy Niemcami a Francją, którego treść stanowi akt założycielski IV rzeszy. W myśl postanowień dokumentu państwa narodowe mają zostać całkowicie podporządkowane centralnemu rządowi w Brukseli.
Nowa Jałta za zgodą Polskich polityków stała się faktem.
Miliony Polskich patriotów, którzy ginęli za wolną i niepodległą Polskę w grobach się przewraca widząc jak sprzedawana jest po kawałku wolność narodu!
W Polsce przejęła władzę partia, która ma w nazwie Prawo i sprawiedliwość.
Dla wielu patriotów była to nowa nadzieja. Jak się szybko okazało goezka i płonna!
Obiecywali Polakom, że będą stać na straży wolności i niepodległości Polski.
Obiecywali że Polska wstanie z kolan i będzie równo prawnym państwem w Europie z którym trzeba się liczyć. Zapewne w PISie jest wielu patriotów, którzy dziś z niesmakiem tak jak ja patrzą z niedowierzaniem na to co się dzieje.
Obiecywano głębokie reformy państwa dekomunizację wymiaru sprawiedliwości i sądownictwa.
Nic z tego nie zostało zrealizowane. Zamiast tego PIS wdał się w wewnętrzne przepychanki i wojenki.
Nie uniknięto również błędów które coraz częściej przysłaniają niewątpliwe sukcesy w obszarze pomocy rodzinie i wychowaniu dzieci. Jednakże Polska systematycznie nadal dryfuje w kierunku pełnej utraty suwerenności i państwa.
Słabość państwa wykorzystują opłacane i sterowane przez zachodni siły bojówki o charakterze skrajne lewicowych i terrorystycznych band. Atakowani są wierni w kościołach i zwykli ludzie na ulicach.
W Polsce sponsorowane są z Niemiec organizacje, które otwarcie walczą o przejęcie władzy.
Przykład fundacja im Batorego i setki innych.
Opanowane przez totalną opozycję samorządy i duże miasta wypowiadają posłuszeństwo państwu Polskiemu, lub tak jak to ma miejsce w Gdańsku opowiadają się za rewizją granic i historii na rzecz powrotu Niemiec nad Polski Bałtyk pod pretekstem wolnego miasta Gdańsk.
To samo odbywa się na śląsku, gdzie RAŚ realizuje na Niemieckie zamówienie polityczne swoją rewoltę.
panuje anarchia podsycana przez totalną proniemiecką opozycję. PO, PSL Konfederacja SLD to zlepek partii od komunistów poprzez liberałów aż do prorosyjskiej Konfederacji, która udaje Polską prawicę, ale z pewnością nią nigdy nie była i nie jest.
Słowo targowica i zdrada nigdy jeszcze w historii nie były tak aktualne jak dziś.
Polska stała się areną wojny a każda ze stron używa tych samych zdartych frazesów i słów, których znaczenie już dawno zostało wypaczone!
Polska atakowana jest również z zewnątrz na życzenie i targowickie prośby totalnej opozycji w Berlinie i Brukseli, która w ten sposób stara się obalić władzę.
Bo niema, jak to donosić na swój własny kraj!
Słowo zdrajca również straciło już swój wydźwięk i moc. Tak samo jak złodziej czy też polityczny sprzedawczyk, który zmienia barwy partyjne co chwila!
W tym politycznym bagnie już nie czuć smrodu, gdyż jest go tak wiele!
Oczywiście że taką słabość państwa Polskiego wykorzystują jego odwieczni wrogowie.
TSUE marionetkowy trybunał unijny serwuje co jakiś czas kolejne bezprawne wyroki wobec Polski.
Już oficjalnie uznano nadrzędność unijnego prawa nad tym stanowionym w kraju.
Komunistyczni sędziowie wypowiadają posłuszeństwo Polsce a składają hołd unijnym instytucjom.
Ostatnie wydarzenie związane z Niemieckim szantażem w kwestii budżetu i unijnych dotacji dobitnie pokazało, że na Polskiej scenie politycznej nie ma nikogo komu na sercu leżałoby dobro Polski jej niepodległość i suwerenność! Zgniły kompromis dający unijnym instytucjom kolejną część władzy nad Polską suwerennością nazwano sukcesem Polski, bo dostaniemy z unii kolejne pieniądze. A właściwie je pożyczymy i trzeba je będzie oddać co do eurocenta.
Nikt niczego nie daje w tym świecie za nic!
Polki i Polacy nie są świadomi, że ich życie, oraz życie ich potomstwa już zostało sprzedane.
Państwo, które nie jest w stanie obronić własnej suwerenności i wolności nie jest również w stanie zapewnić bezpieczeństwa swoim obywatelom.
Forma taniej siły roboczej w środku Europy i potężnego rynku zbytu dla unijnych bubli jest warte zgniłego kompromisu jaki został zawarty i tych marnych judaszowych srebrników w postaci unijnych dotacji.
Wysokość Polskiej składki do unijnego budżetu to już ponad 28 miliardów zł.
Te pieniądze nigdy nie wrócą do Polski! Nie posłużą ani gospodarce, ani społeczeństwu.
Każde 1 Euro dotacji wydane w Polsce wraca do kraju pochodzenia aż w 85 eurocentach.
Ten mechanizm doskonale jest widoczny na przykładzie budowy dróg, które głownie realizują zagraniczne podmioty gospodarcze. Polskie firmy wykończyła PO I PSL! Nowe podmioty nie powstają, bo brak jest Polskiego kapitału,
Polskie firmy transportowe są dyskryminowane unijnymi przepisami co wprost prowadzi do ich upadku i bankructwa.
Rolnictwo nowa tragedia Polski. Dotacje jakie otrzymują rolnicy poza Polską są o wiele większe niż w Polsce. Wprowadzane są ograniczenia i obostrzenia, które niszczą Polski eksport płodów rolnych!
Wystarczy popatrzeć co stało się z Polskim mlekiem, lub mięsem.
Przemysł energetyczny i kopalnie jeszcze nie tak dawno PIS zapierał się że Polska energetyka oparta będzie o własne zasoby i Polski węgiel.
Stek pustych frazesów i pięknie brzmiących haseł, a życie pokazało jaka jest prawda!
Rozluźniono zasady, na których możliwy był tani import śmieciowego węgla z Rosji. Polski droższy węgiel zalega na hałdach.
Polskie kopalnie są do likwidacji pod pozorem nowego ładu ekologicznego.
Nowa unijna doktryna pseudoekologicznych lewicowych gangsterów zakłada likwidację kopalń i przemysłu ciężkiego w Polsce. Te same kopalnie i przemysł są dotowane w Niemczech i tam wszystko gra! W Polsce zamyka się huty a ludzi kieruje na przedwczesne emerytury lub wypłaca psie odprawy by zamydlić oczy utratą pracy. Mieliśmy być potęgą budującą auta elektryczne. Okazało sie że to takie samo kłamstwo jak budowanie drugiej Japonii.
Polska ma kupić technologie oraz licencję na jej używanie od Niemiec.
Będą nam sprzedawać wiatraczki i być może gaz, z Rosji który już za chwilę popłynie pod naszym nosem na dnie Bałtyku do Niemiec.
Nie trudno sobie wyobrazić że kolejny zdradziecki rząd zakupi Ruski gaz od Niemiec wmawiając że to idealnie strategiczny interes dla kraju!
Ja takie działania nazywam tak jak one na to zasługują! Zdradą!
Nie na taką politykę umawialiśmy się drodzy państwo z PISu!
Ludzi takich jak Beata Szydło czy Patryk Jaki lub Syriusz Wolski wysłaliście do Brukseli eliminując wewnętrzną patriotyczną prawicową opozycję. Sami już od dawna wskoczyliście w buty w jakich Polskę sprzedawali towarzysze z PO i PSL. Zaczęliście robić dokładnie to samo co i oni.
Dla mnie jest to zdradą moich ideałów.
Dla mnie liczy się wolna i prawdziwie niepodległa Polska, a nie unijna szmata, czy też poklepanie po plecach przez nowego Hitlerka Europy Her Merkel! Tu nie ma kompromisu, bo go być nie może.
Nie zdradza się własnej ojczyzny za żadne stołki czy też kasę, którą i tak Polacy będą spłacać pokoleniami żyjąc w niewoli.
Polskie rodziny już za tę unijne eldorado płacą rozłąką i rozbiciem rodzin.
A może tak jak i PO zaczniecie niedługo Polaków masowo wysyłać na emigrację a Polski naród zastąpicie milionami islamskich imigrantów! Przecież na pewno TSUE orzeknie taką praworządność za obowiązek. TSUE orzeknie również z pewnością że aborcja, czyli mordowanie nienarodzonych dzieci to również praworządność. Co dalej? Eutanazja i wynarodowienie Polaków?
A może zmiana historii na życzenie Niemieckich zbrodniarzy?
Zdrada jest i pozostanie zdradą a kłamstwo zawsze będzie śmierdzącym kłamstwem niezależnie w jak pięknie brzmiące słówka je się ubierze!
Wstyd i hańba za dzisiejszy zgniły kompromis!
Naród to widzi!
Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.