Wrogowie Ojczyzny cieszą się z wyniku wyborów w Polsce!

Niewielu ludzi zakładało, iż po ujawnieniu wszystkich znanych dokumentów, oraz faktów dotyczących rządów liberalnej neokomuny D. Tuska i PO, Polacy zdecydują oddać władzę właśnie tej grupie!
Część ludzi, zapewne głosowała, kierując się chęcią zemsty wobec PIS -zainspirowana przez lewicowe szczekaczki i socjotechniczną pralnię umysłów.
W Polsce nie mamy bowiem pluralizmu medialnego, ale ogromną przewagę antynarodowych mediów niebędących Polską własnością, które mają ściśle określone cele polityczne oraz oczekiwania niezgodne z Polską racją stanu.
Medialne koncerny stały się w Polsce siłą polityczną, która poprzez masową socjotechnikę dokonuje manipulacji, bezkarnie licząc na zwykłą głupotę społeczną czy też niepamięć Polaków.
Wywołano więc społeczną wojnę między Polakami umiejętnie podsycaną przez Agorę TVN Newsweek czy Onet. To jednak jedynie mały wierzchołek rynku mediów w Ojczyźnie w większości w rękach zagranicznych koncernów w trym w ogromnej ilości z Niemiec.

Naprawdę ze świecą szukać państwa, które jest tak słabe, iż pozwala na polityczną dyktaturę IV władzy, a właśnie z taką rzeczywistością mamy do czynienia w Polsce.
Tak, jak w przypadku TVN media te są umocowane poprzez historię kierownictwo i  tak zwanych dziennikarzy jeszcze w czasach komunizmu. Trzeba również brać pod uwagę, jakie siły  polityczne stoją za koncernami, które są właścicielami mediów w Polsce.
Ilu z Polaków oglądających stale Fakty TVN24 o tym pamięta? Przekaz nie ma nic wspólnego z rzetelnym zgodnym z rzeczywistością pokazywaniem faktów.
24h pełna nienawiści i manipulacji oraz kłamstw i półprawd papka serwowana Polakom na okrągło.
TVN jest dobitnym tego przykładem. Trudno się więc dziwić, iż postkomuna, posiadając potężne narzędzie, oddziaływania na społeczeństwo używa je do antagonizowania społeczeństwa, manipulacji i kłamstwa!
Trudno również oczekiwać w związku z faktami, że neoliberalne postkomunistyczne media, będą wspierały Polską rację stanu i Polski punkt widzenia na suwerenność i niepodległość.

Światowa pandemia, a przede wszystkim uległość wobec szantażu koncernów medycznych i Brukselskich oligarchów, to również ogromny błąd.
Za Cowid rząd Prawa i Sprawiedliwości również zapłacił cenę, to nie ulega wątpliwości. PIS popełnił szereg błędów, które nie tyle zaważyły na tych konkretnych wyborach, o ile może mieć to wpływ w dalszej perspektywie.
Zdaniem wielu zabrakło jednak twardej konsekwentnej polityki wobec Brukseli i Berlina. Polityki opartej wyłącznie o twardą walkę o Polską rację stanu, także suwerenne prawo narodu do samostanowienia. Od samego początku wiadomo było, iż zarówno Niemcy, jak i Bruksela zrobią wszystko i wszelkimi metodami, aby dokonać zmiany władzy w Polsce na spolegliwą i w stu procentach kontrolowanie, posłuszną żądaniom. Wiadomo było, iż polityka szukania porozumienia z wrogami Ojczyzny przyniesie, jedynie ferment. Większe żądania i nowy powód do szantażu wobec Polski.
Bruksela nie jest bowiem ostoją demokracji, ale umoczonej w szereg korupcyjnych afer autokratywnej oligarchii umiejętnie kontrolowanej przez Niemcy.
Te wszystkie fakty jednak nie są powodem, aby oddać władzę w Ojczyźnie w łapy zdrajców i zbrodniarzy, których miejscem jest Trybunał Stanu, a nie reprezentowanie narodu czy państwa.

Nie ulega wątpliwości, że jako naród daliśmy się po raz kolejny w naszej historii oszukać i skłócić. Wspierając potomków komunistycznych oprawców, i Niemieckiego lokaja, ściągnęliśmy na swoje głowy i barki ogromne zagrożenie i ciężar, którego skutki dopiero nastąpią! Obecnie nie wielu ludzi nadal zdaje sobie sprawę z tego co sie stało i jakie tego mogą być konsekwencję włącznie z utratą Polskiej państwowości.

Nic więc dziwnego, że zarówno w Berlinie, jak i Moskwie, a także na Białorusi otwarto szampany na wieść o powrocie do władzy bandy politycznych bankrutów i zaprzaństwa.
Berlin, Bruksela Moskwa,a towarzysz Łukaszenka wyraził nawet publicznie radość z wyniku wyborów w Polsce.
Wrogowie Ojczyzny cieszą się z tryumfu i wpompowanych milionów w targowicką opozycję. Opłaciło się obalenie rządów Zjednoczonej prawicy w Perspektywie wymazania Polski z mapy Europy to nie wielki koszt!

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.