W Bogu nadzieja – Nie dajmy się podzielić

Być świadomym Polakiem i patriotą nie jest łatwo.


Wielu ludzi zasmuciły ostatnie wydarzenia jakie miały miejsce w Polskim parlamencie.
Przyjęcie na przewodniczącą sejmowej komisji do spraw rodziny przedstawicielki SLD czyli siły postkomunistycznej wywołuje szereg nie tylko kontrowersji ale i zawodu wobec działań Prawa i Sprawiedliwości. Czarę goryczy przelało również mianowanie wicemarszałkiem sejmu towarzysza Czarzastego.

Człowiek który od dawna z nienawiścią odgraża się Polskiej prawicy i stronnictwom wolnościowym, stary zagorzały komunista został mianowany na zaszczytne stanowisko, jakim jest wicemarszałek w sejmie.

Przypomnę przy tym że towarzysz Czarzasty jeszcze kilka tygodni temu odgrażał się że postawi premiera Morawieckiego, prezesa Jarosława Kaczyńskiego, Beatę Szydło oraz wielu innych polityków zjednoczonej prawicy przed sądem lub trybunałem stanu.
Tym bardziej decyzja – zgoda większości parlamentarnej na to aby taki człowiek otrzymał stanowisko wicemarszałka zawiodła wielu ludzi.

Postkomunistyczna ofensywa to nie tylko zabijanie nienarodzonych dzieci na życzenie.
To zjawiska ludobójstwa Eutanazji osób starszych chorych i przechodzących depresje czy załamanie psychiczne. Popatrzmy co dzieje się w zachodniej Europie w Holandii.
Widzimy jakim krajem stała się choćby Wielka Brytania dzięki zalewowi lewicowych ideologi.
Nie bądźmy ogojętni na dehumanizację życia społecznego i zaciekłą walkę z wiarą i kościołem na całym Bożym świecie.

Popatrzmy jednak na te zjawiska nieco szerzej. W wielu krajach nawet w USA i całej unii Europejskiej mamy do czynienia z ofensywą lewicowych i neoliberalnych środowisk. To nie tylko Gender i LGBT, ale o wiele więcej.
Neo marksizm jest faktem tak samo jak to że lewackie środowiska  w odróżnieniu od prawicowych konsolidują swoje siły w walce o władzę.  Wszelkiej maści ruchy zielonych neoliberałów czy też komunistów budują jeden front by stopniowo przejmować kontrolę nad władza lokalną, a w następstwie zajmować urzędy wyższych szczebli. W USA Trump nie ustrzegł się również tego procesu. Trump-owi będzie bardzo ciężko walczyć o re-elekcje.

Lewackie stronnictwa nie omijają nawet kościoła gdzie jest wielu takich którzy marzą o reformie wiary według nowych lewicowych zasad, a nie nauki płynącej ze słowa Bożego. Szeroko omawiane są tak zwane potrzeby dostosowania kościoła to bieżących czasów. W Wielu przypadkach jest to łamanie zasad wiary i swoista Luteranizacja kościoła Katolickiego, której domagają się szczególnie księża pochodzący z Niemiec, czy też Ameryki południowej.

W naszej ojczyźnie mamy wiele ruchów niepodległościowych i prawicowych które wzajemnie się zwalczają zamiast łączyć swe siły w walce o dobro Ojczyzny! MY sami patrioci ludzie którzy mają w sercu Polskę zamiast łączyć nasze siły tak często bierzemy się  do walki między soba, i wzajemnego obrażania się.

Wobec zalewy nieprawości, zła, zdrady, targowicy, i zepsucia moralnego my sami dokładamy cegiełkę do upadku. Niewolno nam wątpić. Niewolno nam toczyć bezsensownych wojen miedzy sobą. W 2015 W Polsce zostało obudzone nadzieją społeczne oczekiwanie. Tego nie mamy prawa zaprzepaścić. Polskimpatriotom i prawicy potrzebna jest jedność i solidarność jak nigdy dotąd.

Bóg Honor i Ojczyzna!

Te słowa  są zobowiązaniem. W nich zawiera się wszystko – to jest nasz testament milionów Polskich bohaterów którzy oddali swoje życie z wiarą nawet w godzinie beznadziejnego upadku oni nigdy nie wyrzekli się tej wiary i tej nadziei że  ich wiara i często męczeńska śmierć ma głęboki sens.

Miejmy zawsze na ustach słowa naszego kochanego Prymasa Polski Stefana Wyszyńskiego.
Pamiętajmy o świętych słowach naszego Papieża Jana Pawła II.
Wypełniajmy na co dzień testament żołnierzy Polskich walczących o wolną i niepodległą Ojczyznę.
Pamiętajmy o poświeceniu bohaterstwie i umiłowaniu Polski przez naszych żołnierzy wyklętych pomordowanych przez przodków tych którzy dziś zasiadają w Polskim parlamencie.
Pamiętajmy o testamencie Jana Olszewskiego, Lecha Kaczyńskiego i milionów Polskich patriotów którzy orędują za nami i za naszą umiłowaną Ojczyzną u naszego Pana Jezusa Chrystusa i Maryi Naszej Jasnogórskiej Pani królowej Polski.

Bóg nie da zginąć ludowi który ma wiarę w sercach. Nie zatwardzajmy więc naszych serc wobec Boga i siebie nawzajem. Bądźmy jednością w niej i Bożej opiece jest siła i moc której żadne zło nie przemoże.

Tak nam Panie Boże wszechmogący dopomóż Amen.
Andrzej Trzciński.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz dokument [162.00 B]

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.