Neo-liberalny prorok zapowiada że wypali wszystko żelazem to co do tej pory zrealizował PIS!

Co dały rządy towarzysza Trzaskowskiego Polakom widoczne jest jak w soczewce na przykładzie Warszawy. Samorządowa mafia urzędników prawników i sędziów na telefon, a także gotowych na każde skinienie adwokatów skutecznie pozbawiła ponad 40 000 Warszawiaków własnego miejsca do życia.
Dziś jak za czasów pani bufetowej HGW ludzie znowu są eksmitowani na bruk. Ratusz nie wypłacił nawet złotówki odszkodowań dla tysięcy wyrzuconych na bruk i pozbawionych mieszkań.  Pierwszy proletariusz ludowej guberni Trzaskowski zapowiedział, że wypali żelazem wszystko to co zrobił PIS. Ja co do tych zapowiedzi istotnie nie mam żadnych wątpliwości. Dla oligarchów III RP naród to hołota i nie nażarta tłuszcza, którą należy zapędzić do niewolniczej pracy aż do śmierci. Naród to niewolnicy, którzy pokornie wykonują bez szemrania dyrektywy jedynie słusznej władzy ludowej.
Towarzysz Trzaskowski cechuje się tak głęboką empatią i humanitaryzmem, że córka zamordowanej Jolanty Brzeskiej działaczki społecznej i lokatorki gnębionej za czasów rządów HGW i dzikiej reprywatyzacji do dziś dnia nie zobaczyła złotówki odszkodowania za pozbawienie jej samej, oraz jej tragicznie zmarłej zamordowanej mamy mieszkania. Warszawskie sądy na polityczne zamówienie ratusza Warszawskiego pod rządami towarzysza Trzaskowskiego skazały innego działacza i obrońcę praw lokatorów w sfingowanym procesie. Jan Śpiewak skazany został za mówienie skorumpowanym sędziom prawdy o rządach POwskiej mafii w Warszawie prosto w oczy. Ułaskawiony dzięki prezydentowi Andrzejowi Dudzie uniknął hańby, jaka go spotkała z rąk prawnych siepaczy Rafała T.

Towarzysz Trzaskowski stał się od dziś zagorzałym katolikiem i piewcą nauk Św. Jana Pawła II.
Cud powiecie zapewne, cud odmienił duszę i serce marksisty! Ja raczej powiedziałbym cyniczna hipokryzja i gra tanich słówek, które mają zwieźć ogłupiały naród! Trzaskowski fotografuje się na tle Polskich tatr w Zakopanem a posłanka z PO porównuje historyczną datę 6 czerwca i wizytę Papieża do wizyty proletariusza Rafała Trzaskowskiego również w dniu 6 czerwca w regionie podkarpacia! Cóż za tupet!  Oto katolik Trzaskowski, który wyznaje nową lewacką teologię, która pozwala na zabijanie dzieci nienarodzonych i eutanazję osób chorych i starszych. Oto prorok nowego proletariackiego pokolenia, który zapewnia, że zrówna rodzinę i małżeństwo z homoseksualistyczną fanaberią chcących żyć w jednopłciowych związkach. Oto ten nowy ekumenizm Trzaskowskiego, który zezwoli na adopcje przez pary homoseksualne niewinnych dzieci, aby zawczasu je indoktrynować niszcząc i zatruwając ich umysły ideologią zła. Pierwsza dama nowej ludowej guberni chwali się, że nie posyła dzieci na religię i że nie mogły one przystąpić do pierwszej komunii Św. przyjmując do swojego serca Chrystusa Pana. Po co Jezus, skoro jest Marks Engels i Lenin. Po co Polska, skoro są wielkie Niemcy. Po co naród Polski, skoro się go wynarodowi ze własnej ziemi i pozbawi domu tak jak pozbawionych swoich domostw zostali mieszkańcy Warszawy. Oto nowa solidarność i nowa neo-liberalna ewangelia.

Proletariusz Trzaskowski ma też serce na swoim miejscu i cechuje się empatią wobec słabszych wykluczonych.
Wyrazem tej głębokiej duchowości było podarowanie oszałamiającej kwoty 20 groszy starszej pani która poprosić śmiała tak wielkiego humanistę o wsparcie!

Trzaskowski na swoich wyborczych wiecach podjudza ludzi kłamiąc ze rząd nic nie zrobił, aby ochronić ludzi przed światową pandemią Covid-19.
Nie ważne, iż Polska stawiana jest jako wzór walki z epidemią przez wszystkich międzynarodowych ekspertów. Nie ważne, że Polska gospodarka zanotowała jeden z najmniejszych spadków w Europie. Trzaskowski kłamie nadal licząc na to iż ciemny lud wściekły ze względów pandemii i obostrzeń da się łatwo omamić i wykorzystać do tego aby założyć mu na powrót jak w latach 2009-2014 powróz na szyje.

Przypomnijmy sobie poprzednią pandemię tak zwanej świńskiej grypy. W Polsce zachorowało na tę groźną chorobie zmarło w Polsce prawie 200 osób.
Według Raportu Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącego stanu sanitarnego kraju w roku 2010, od początku epidemii w Polsce na grypę A/H1N1 zmarły 182 osoby. Szerzenie zachorowań było szybkie, a szczyt zachorowań na grypę w sezonie 2009/2010 w Polsce przypadł w listopadzie 2009, tj. o ponad 2 miesiące wcześniej niż szczyty zachorowań na grypę w latach poprzedzających. Szczyt zachorowań nastąpił w okresie 23–30 listopada 2009 – liczba zachorowań wyniosła 133 970 przy średniej dziennej zapadalności 43,91/100 000 mieszkańców
Brakowało respiratorów nawet aby ratować życie dzieci. Media w Polsce rozpisywały się o tragicznej sytuacji pacjentów w Polskich szpitalach podczas gdy towarzyszka Kopacz wysyłała naród, aby cieszył się nadejściem wiosny!

Kandydat na prezydenta Rafał T. pochwalić się może również ekologiczną hodowlą kóz na wiślanej wyspie. Kozy mimo profesjonalnego nadzoru zatrudnionego przez ratusz pasterza Abdullaha – niestety wyzdychały nie mogąc znieść smrodu ścieków płynących z nieczynnej oczyszczalni Czajka! Prorok Trzaskowski zafundował Polakom świeżą ożywczą wodę, w której niestety wyzdychały ryby. Miliony litrów ścieków wpłynęły do królowej rzek Polskich Wisły. Zatruto życie biologiczne rzeki na dziesiątki lat. To samo stało się z zatoką Gdańską której wody zostały skażone ściekiem.
Międzynarodowi eksperci uznali awarię oczyszczalni Warszawskiej największą tego typu katastrofą ekologiczną na świecie.
Polska była adresatem protestów państw położonych nad Bałtykiem oraz obwiniana za wymieranie życia biologicznego morza Bałtyckiego ze względu na zanieczyszczenie.

Gdyby nie natychmiastowa reakcja Polskiego rządu i pomoc wojska, a także setek przedsiębiorców spust szamba trwałby zapewne do dziś dnia.
Przypomnijmy przy tym, iż zarówno Warszawscy urzędnicy, jak i sam towarzysz Trzaskowski starali się ukrywać skutki katastrofy przed opinią publiczną.
Nikt nie poniósł konsekwencji, nikt za to nie odpowiedział. Sędziowska kasta na telefon i polityczne zamówienie nieustannie czuwają, aby nikomu włos z głowy nie spadł. Podobnie jak w przypadku dzikiej reprywatyzacji i pozbawienia 40 000 Warszawiaków dachu nad głową winnych dziś brak! Jest za to nowy kandydat na gubernatora ludowej guberni, bo Polskość to nienormalność jak mawia klasyk Donald T król Europy.
Oczyszczalnia ścieków Czajka w Warszawie to jedna z najdroższych tego typu oczyszczalni. Do dziś dnia nieczynna utylizacja toksycznych złogów i odpadów sprawia, że Warszawski ratusz wysyła je po całej Polsce, gdzie są składowane bez wiedzy i woli okolicznych mieszkańców.
Rafał Trzaskowski wydaje miesięcznie ponad siedem milionów złotych na wywóz i utylizację odpadów z niedziałającej oczyszczalni.
Oczyszczalnia miała być flagową inwestycją, którą chciałaby się chwalić Platforma obywatelska. Wybudowana za czasów rządów pani bufetowej HGW pochłonęła miliardy złotych. Wykonana jako technologiczny bubel utopiła już dziesiątki miliardów złotych strat których nikt już nie zwróci.

W istocie towarzysz Trzaskowski odbierze i wypali gorącym żelazem to co zrobił PIS! Tego możemy być pewni!

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.