Tęczowi słudzy szatana na ziemi

Kolejny kłamliwy atak na Polskę w wykonaniu Biedronia, oraz europosłów PO!
 
Dziś w parlamencie Europejskim po raz kolejny odbyła się histeryczna debata prowokowana przez środowiska skrajnie lewicowe i postkomunistyczne. Towarzysz Biedroń używając kłamstw pomówień stwierdził że on sam w Polsce jest prześladowany i nie może korzystać z wielu miejsc o charakterze publicznym. Biedroń pomówił również jednego z Polskich właścicieli kawiarni zarzucając kłamliwie że w tym lokalu wyrzucani są przedstawiciele LGBT!
 
W zakłamywaniu opinii międzynarodowej wtórowali Biedroniowi europosłowie z PO i totalnej opozycji.
Pani Róża T oświadczyła iż katolikom w Polsce nie przeszkadza Matka Boska z tęczową aureolą
Odbył się spektakl nienawiści i lewackiej propagandy opartej na kłamstwie i donoszeniu na Polskę!
Trzeba jasno powiedzieć iż dobrego imienia bronili Europosłowie z Prawa i Sprawiedliwości. Często demaskując manipulacje i kłamstwa zarówno Europosłów z PO jak i samego Biedronia.
PO jako anty Polska organizacja powinna zostać zdelegalizowana, a pan Europoseł Biedroń stanąć przed trybunałem stanu.
Problem jednak w tym że w Polskich sądach rządzi postkomuna

Bez zmiany konstytucji układ III RP trzyma się pazurami władzy sądowniczej skarżąc lżą dobre imię Polski. Lewacka targowica pluje narodowi Polskiemu w twarz, a hasło ulica i zagranica jest aktualne jak nigdy do tej pory!


Holenderski raport wskazuje, że aż 84 proc. pediatrów tego kraju chciałoby zapisu w prawie, umożliwiającego eutanazję dzieci w wieku 1-12 lat! Sprawę skomentował Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

Rzecznik praw dziecka odniósł się do raportu trzech holenderskich szpitali uniwersyteckich, z którego wynika, że 84 proc. pediatrów w tym kraju chce wprowadzenia eutanazji dla nieuleczalnie chorych dzieci w wieku 1-12 lat, za zgodą ich rodziców. W oparciu o ten raport Stowarzyszenie Holenderskich Pediatrów zaapelowało do parlamentu o nowelizację przepisów dotyczących eutanazji.

Mikołaj Pawlak ocenił podobne pomysły jako „nieludzkie i nieprawdopodobne”. Zaznaczył także, że w Konwencji zawarte są wszystkie podstawowe prawa dotyczące dzieci – m.in. prawo do życia, zdrowia, edukacji, wychowania w rodzinie, a także prawo do ochrony przed demoralizacją, wyzyskiem czy przestępstwami.

Mimo że, jak przekonywał Pawlak, w różnych krajach prawa Konwencji są różnie interpretowane, to – jego zdaniem – holenderski pomysł eutanazji dla dzieci w wieku 1-12 lat jest „wprost sprzeczny z prawami wynikającymi z Konwencji”.

Ustanowienie takiego przepisu byłoby – ocenił RPD – „sprzeczne z zapisem o bezwzględnej ochronie życia dzieci i obowiązku zapewnienia również dzieciom doświadczonym chorobami psychicznymi i fizycznymi najlepszej opieki i pomocy medycznej”.

Obecnie holenderskie prawo dopuszcza – wyłącznie za zgodą rodziców – eutanazję niemowląt do ukończenia przez nie 1 roku życia oraz dzieci między 12 a 16 rokiem życia.

Oto do czego prowadzą lewackie ideologie śmierci. Masowe mordowanie i nie bójmy się tego nazwać ludobójstwo już dziś odbywa się w świetle prawa w wielu krajach Europy. Holandia stanowi tu bardzo zły przykład, gdzie zarówno Eutanazja, oraz aborcja są stosowane bezkarnie.
Trudno sobie nawet wyobrazić ile istnień ludzkich stracono w tej ideologi śmierci.

Trzeba również powiedzieć iż wiele z oficjalnych danych zaniża statystyki wykonywanych Eutanazji i aborcji.
Nawet jednak oficjalnie podawane liczby przyprawiają o straszne uczucia jakie towarzyszą każdemu zdrowemu moralnie człowiekowi.

W Belgii w latach 2016-2017 przeprowadzono eutanazję trzech nieletnich: dwóch chłopców w wieku 9 i 11 oraz 17-latka – wynika z raportu opublikowanego przez CFCEE, komisję, która reguluje w tym kraju kwestie eutanazji.

Belgia jest jedynym krajem na świecie, który pozwala na eutanazję dzieci bez względu na wiek. Prawo to obowiązuje od 2014 roku. Na eutanazję dzieci zezwala też Holandia, jednak od 12. roku życia.

Członek Federalnej Komisji Monitorowania i Oceny Eutanazji (CFCEE) powiedział gazecie „The Washington Post”, że dziewięciolatek, który miał guza mózgu, i 11-latek, który cierpiał na mukowiscydozę, byli pierwszymi osobami poniżej 12. roku życia, poddanymi eutanazji. 17-latek według doniesień medialnych cierpiał na dystrofię mięśniową.

Z raportu CFCEE wynika, że trzech nieletnich było wśród tysięcy osób w Belgii, poddanych eutanazji od 1 stycznia 2016 r. do 31 grudnia 2017 r.

W Belgii jeśli dziecko wyrazi chęć eutanazji na piśmie, psychiatrzy dziecięcy przeprowadzają badania, w tym testy inteligencji, w celu upewnienia się m.in., czy na decyzję „nie mają wpływu osoby trzecie”. Eutanazja wymaga też zgody rodziny.

Brytyjska gazeta „The Telegraph” wskazuje, że decyzja Belgii o rozszerzeniu przepisów dotyczących eutanazji na wszystkich nieletnich wywołała oburzenie w kraju i za granicą.

Belgijscy biskupi stwierdzili, że nowe prawo to „krok za daleko”. Te przepisy skrytykowała też grupa 162 belgijskich pediatrów, która w oświadczeniu stwierdziła, że w obecnych czasach medycyna jest w stanie doskonale kontrolować fizyczny ból lub niepokój przed zbliżającą się śmiercią.

Innego zdania jest szef belgijskiej komisji ds. eutanazji Wim Distelmans, który stwierdził, że nie należy odmawiać dzieciom „prawa do godnej śmierci”.

Z raportu wynika, że ciągu ostatnich dziesięciu lat liczba przypadków eutanazji w Belgii wzrosła prawie pięciokrotnie. W 2007 r. było jej 495 przypadków, a w 2017 r. – 2 309.

Z 4 337 osób, które zdecydowały się na eutanazję w Belgii w latach 2016 i 2017 (odpowiednio 2 028 i 2 309 osób), większość stanowili chorzy na raka. Byli to przede wszystkim pacjenci w wieku 60-89 lat, kobiety i mężczyźni. 78 proc. osób, które zdecydowały się na eutanazję, to Flamandowie, a 22 proc. – Walonowie. Eutanazję przeprowadzano w domach i szpitalach.

Jak zauważa „The Telegraph” spośród tych 4 337 osób 710 to głównie osoby starsze, które cierpiały na stosunkowo niewielkie dolegliwości, jak ślepota czy nietrzymanie moczu. 77 osób poddano eutanazji z powodu nieznośnego cierpienia związanego z zaburzeniami psychiatrycznymi.

Ideologia śmierci trafiła również do Polski. Coraz więcej lewackich szamanów śmierci domaga się prawa do legalnego masowego mordowania ludzi chorych, słabszych i dzieci.

W połączeniu z masowym żądaniem organizacji feministycznych, komunistów i skrajnej lewicy prawa do aborcji do 18 tyg życia dzieci, ideologia śmierci kojarzy się wprost z nazistowskim terrorem i rządami Hitlera.
Czarne marsze profanacje mszy świętej oraz Boga są dowodem na to że ludzie opętani przez zło nie cofną się przed niczym. Brak jest bowiem moralnego kręgosłupa i fundamentu jakim bez wątpienia jest chrześcijaństwo.
Zwyrodniałe chordy ludzi odrzucających Boga, oraz jego miłosierdzie a także umiłowanie bliźniego prowadzą ludzkość do takiego samego zezwierzęcenia jakie miało miejsce w czasie II wojny światowej.
W wielu przypadkach jest to jeszcze gorszy stan bo czyniony w majestacie prawa i przyzwolenia społecznego na zło.

Andrzej Trzcinski

Eutanazja w Europie i na świecie!

 

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.