Przemówienie Joe Bidena w Warszawie! Nic nowego, a karawana z Putinem jedzie dalej!

Joe Biden to nie Donald Trump!
Przemówienie Bidena takie dla wszystkich i o niczym bez żadnych konkretów!
Banały i pięknie brzmiące ogólniki, a niecałe 70 kilometrów od Polskiej granicy płonie Polski niegdyś Lwów, gdzie gromadzą się tysiącami ludzie uciekający przed bombami!
Przypadek? Nie wierzę w takie przypadki!
W dniu dzisiejszym sowieccy zbrodniarze właśnie nie bez przyczyny zbombardowali miasto i magazyny paliw właśnie we Lwowie, który od wieków był Polskim miastem. Rosjanie zrobili to symbolicznie, aby pokazać, gdzie mają wizytę prezydenta USA. Zachód jest absolutnie nieprzygotowany do walki z Rosją. Kolejny prezydent USA, który nie ma pojęcia czym jest Rosja i dlaczego nie skończy się problem wraz z odejściem Putina. Po nim będą następni, a większość Rosjan będzie wspierać zbrodnie ludobójstwa tak jak to ma miejsce dziś. Ruska oligarchia upasła się na amerykańskich dolarach. Imperium urosło dzięki miliardom Euro. Te pieniądze nie wzięły się znikąd!
Joe Biden nie wspomniał również ani słowa o groźbach Rosji ataku atomowego wobec Polski oraz krajów Europy.
Amerykański prezydent nie odniósł się ani jednym słowem do podwójnej roli Niemiec w Europie i do sprzedaży Rosji broni poza nałożonym embargiem.

Biden jest przykładem kolejnego prezydenta demokratów żyjących w jakiejś bańce mydlanej!
Rosja robi co chce w najbliższy poniedziałek otwiera sesję swojej giełdy, gdzie współpraca z Chinami oraz miliardy Euro z unii Europejskiej napędzają Ruską machinę zbrodniczą.

Biden na to wszystko bredzi o demokracji i praworządności!
Z jednej strony przytacza historie dziecka, które martwi się czy zobaczy swojego ojca, ale z drugiej strony USA nie są w stanie wykluczyć  zbrodniczej Rosji z członków rady ONZ, lub też dokonać reformy tej skompromitowanej instytucji gry pozorów i mielenia językiem dyplomacji szczególnie w sytuacji gdy mordowani są ludzie!

Ukraińcy zrezygnowali z własnego arsenału broni atomowej w zamian za gwarancje USA, które dotyczą nienaruszalności terytorium Ukrainy. I co panie prezydencie?
Jak wyglądają dziś te gwarancje w świetle tego, że USA nie chcą zgodzić się na wprowadzenie międzynarodowych sił pokojowych na Ukrainne, które mogłyby zapewnić ludności cywilnej ochronę. Jak ten fakt ma się do tego co powiedziało panu to dziecko w Warszawie?

Wobec Polski, która jest na liście potencjalnego ataku Rosji Joe Biden też nie powiedział absolutnie niczego poza cytatem z Św. Jana Pawła II! Panie prezydencie Biden! My Polacy nie boimy się Rosji, czy też Niemiec, które są współwinne tego co stało się na Ukrainie, bo to one przez ostatnią dekadę spasły Putinowskie imperium.
Polska jak żaden inny kraj i naród nie doznały tylu krzywd od Rosji i Niemiec i doskonale znamy naturę tych obu narodów i to do czego są zdolni!

Joe Biden nie zająkną się ani słowem na temat tego co dzieje się w Europie!
Nie oświadczył, że rurociągi do Rosji Nordstreem I i II mają zostać natychmiast rozebrane!
Nikt inny jak właśnie Joe Biden dał Niemcom i Rosji Putinowskiej zielone światło na dokończenie Nordstreem II w przemówieniu ani słowa o tej kwestii.
Ni słowa również o budowie w Europie Niemieckiej dominacji i budowie państwa federalnego pod panowaniem Niemiec, który to fakt również stanowi zagrożenie dla wolności i bezpieczeństwa, a także suwerenności państw Europy!

Za to wspomnienia niejakiego L. Wałęsy, który jako komunistyczny kolaborant budował III oligarchiczną RP układ zdrajców z Magdalenki okrągłego stołu i komunistów, którzy do dziś dnia mają Polską krew na łapach choć najgłośniej krzyczą o praworządności i demokracji donosząc kłamliwie na Polskę!

Taką oto wiedzę ma administracja demokratów Joe Bidena o Polsce i Polakach
podobnie jak administracja Obamy, który śmiał nazywać obozy Niemieckie Polskimi obozami śmierci.
Prezydent A. Duda wsparł totalną targowicę w Polsce podnosząc rangę towarzysza Trzaskowskiego do roli męża stanu. Po tym wystąpieniu totalna opozycja i targowica w Polsce dostała pałkę do okładania rządu i głoszenia kolejnych kłamstw, że Kaczyński to drugi Putin. Gazeta Wyborcza dalej będzie pisać kłamstwa, że Kaczyści wymordowali 100 000 ludzi. Towarzysz Grodzki już stworzył film, który oczernia Polskę, że ta wspiera i finansuje reżim Putina.

Żenujące jest to, że w Polsce nie ma polityka niezłomnego dla którego Polska racja stanu jest świętością, i który jasno i wyraźnie wytłumaczyłby pani Joe Bidenowi, że sprawa Rosji nie jest tylko kwestią Putina zbrodniarza, ale bardzo dużej części Rosjan, którzy mają tą mentalność we krwi od pokoleń. Nie będzie tego Putina w Rosji pojawi się następny! Tak samo jak w Niemczech dominuje co jakiś czas powrót do Bismarckowskiego pojmowania świata, że narody Europy mają służyć Niemieckim panom!

Przecież kwestia bezpieczeństwa w Europie nie kończy się na tym co robi Rosja.
Rosja bez odpowiedniej współpracy i przyzwolenia na prowadzenie takiej polityki nie byłaby w stanie urosnąć w siłę. Ktoś doprowadził do tego, że handluje się ze zbrodniarzami świata.
Przykład totalitarnych Chin.

Dlatego to przemówienia Joe Bidena nie jest absolutnie niczym nowym, jak bez konkretem – biciem piany z użyciem kilku pięknie brzmiących frazesów.
Joe Biden nie poruszył absolutnie żadnej z kluczowych kwestii!
Nazywanie tego przemówienia jakimś historycznym wydarzeniem jest mówieniem po prostu nieprawdy.

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.