Pacjent 0 wyszedł ze szpitala, ale…

Oczywiście, gratuluje Panu wyzdrowienia w polskim szpitalu, przy pomocy polskiej służby zdrowia! Życzę też wiele lat w zdrowiu oraz szczęściu! Życzę też Panu, aby miał pan nieco bardziej pozytywny stosunek do własnej Ojczyzny, zamiast wpadać w zachwyt nad innymi państwami. Wszystko byłoby pozytywnie gdyby nie małe ale…
Po wysłuchaniu wywiadu z panem pacjentem 0, mam jednak lekki niesmak. Drogi panie pacjencie, nie musiał pan przy okazji rozmowy z dziennikarzami TVN24 pleść bzdur wyssanych z palca na temat służby zdrowia i jej działań w Polsce!
Według słów pacjenta, we Włoszech testy robią w 20 sekund i nie ma kwarantanny! Bo po co! Efekty są widoczne w liczbach.
Pacjent 0 oświadczył, że nie wie skąd się zaraził wirusem! Czy to sugestia, że Polacy pana zarazili?
Przecież pan doskonale zdaje sobie sprawę, że przywiózł pan wirusa z Niemiec do kraju. A co mają powiedzieć ludzie, z którymi pan podróżował i którzy również zachorowali?
Przyjechał pan z Niemiec, ale tam jak pan mówił, są wszyscy zdrowi!!!
Ech ten nordycki niemiecki naród, przecież ich wirus się nie ima! To w końcu naród panów Europy! Czy  należy się dziwić że Niemcy tak imponują swoją czerstwością i tężyzną fizyczną innym?

Na dziś liczba zakażonych zdrowych Niemców panie pacjencie 0 to: Potwierdzone 18361.
Wyleczone 180. Śmiertelne 52!!! Dla pana pacjenta jednak w Niemczech wszyscy są zdrowi! Liczba zakażonych w Polsce na dziś wynosi ponad 400.
Pan był pierwszy, mimo to sugeruje pan że być może zaraził się w Polsce!!!
Następna bzdura, jaką pan podnosi jako zarzut do Polskiej służby zdrowia jest taki, że we Włoszech, zdaniem pana pacjenta, test na koronawirusa wykonuje się błyskawicznie, w ciągu kilku sekund jest wynik!!! Skoro jest tak fantastycznie, to dlaczego Włochy w śmiertelności prześcignęły już Chiny? Liczba zakażonych we Włoszech: Potwierdzone 41035.
Wyleczone 4440. Śmiertelne 3405. Irytujące jest to jak my Polacy czasami lubimy opluwać własną Ojczyznę, niby tak ot niewinnie w maleńkim uszczypliwym komentarzu, gdy się wyjdzie ze szpitala! Brak słów i ręce opadają!!!!


Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.