Nowy unijny i światowy ład Ten same cele wymazać Polskę z mapy świata! – Nowy rozbiór Polski!

Oto nadchodzi koniec Polskiej państwowości! Nie wierzycie?

Myślicie, że ja i mnie podobni ludzie bredzą?

Ci, którzy znają historie świata doskonale wiedzą czym kończy się fakt utraty suwerenności państwa w sferze fiskalnej.
Już nie rząd Polski i parlament wybrany w wyborach będzie miał prawo do suwerennej polityki fiskalnej. Właśnie oddajemy ten przywilej za marchewkę na kiju! Obietnicę unijnej rzeki pieniędzy, o której będą decydowali unijni kacykowie, bo nie Polacy przecież!

Polak będzie płacił podatki unijne, za długi innych państw, które nie trafią do kasy państwa Polskiego, aby zasilić budżet kraju. One trafią wprost do kasy unijnej i to tam będzie się wydzielać komu, za co i ile! Jak wiadomo Polski niepraworządny naród w dodatku niepoprawnie katolicki nadaje się najlepiej jako tania siła robocza w służbie panów Europy. Postępowe lewicowe elity Eurokołchozu głoszą te prawdę w Europejskim parlamencie każdego tygodnia.
My nadal lgniemy do tych obelżywych dla Narodu Polskiego unijnych salonów mając nadzieje, że przestaną nas lżyć i poniżać.
My przecież chcemy się za wszelką cenę dogadać i być pokorni…

Wściekły atak na chrześcijan i kościoły stał się dziś chlebem powszechnym w rzekomo katolickiej Polsce.
Ludzie muszą w coś wierzyć więc daje się im religię strachu i to działa! Tematów do straszenia nie brak. Zabójcze wirusy, globalna pandemia czy zagłada świata z powodu ekologii i skutków ocieplania się klimatu. Celnie mówi o tym w swoim felietonie Rafał Ziemkiewicz.

Na wszystkim można zrobić business.
To już było ćwiczone od początków tak zwanej reformy państwa, szczególnie mocno za rządów towarzysza Balcerowicza.

Przymusowe kenkarty, przymusowe szczepienia, przymusowe ideologie i podział wedle obcych narzuconych zasad!
Później przyjdzie czas na język Polski i podręczniki. Wychowaniem jeszcze Polskiej młodzieży już zajmują się unijni spece od wymiany mózgów na te poprawne politycznie uformowane.

Nowy ład właśnie to zakłada! Nic Polskiego nic suwerennego i narodowego!
Czy zapoznaliście się z paktem podpisanym przez towarzyszkę kanclerz Merkel i prezydenta Macrona, który został podpisany i sporządzony w Pradze?
Zapewne może co 20 Polak wie o czym jest tu mowa. Jeszcze mniej widziało lub przeczytało dokument, który stanowi podstawę i swoisty cel, do którego dążą elity Eurokołchozu. Dokument ów zakłada całkowitą likwidację państw narodowych w Europie!

Myślicie pewnie, że jakoś to będzie i będzie ok?

Nie – nie będzie ok! On redaktor Lisicki powiedział prawdę, którą jak mantrę powtarzam od 2 lat oraz setki myślących ludzi.
Od kilku lat unia dąży do utworzenia federalnego państwa, które staje się faktem. Tylnymi drzwiami i bez zgody narodów Europy.
Wielu ludzi mówiło o tym. Wielu pokazywało dokumenty i fakty!

Od lat mówimy prawdę tyle, że ludzie ją ignorują, a jak już będzie za późno, to ci co im wszystko wisi wyjadą z Polski albo z tego co po Polsce pozostanie. Reszta nawet nie będzie wiedzieć, kiedy i jak wpadną w łapy obcych! Jak będzie wyglądał nowy rozbiór Polski na pewno Niemcy wezmą co najlepsze kąski w ramach nowego porządku i ładu w Europie… My będziemy biadać nad rozlanym mlekiem lub zapewne weźmiemy się za łby w obłąkańczej bratobójczej wojnie między sobą napuszczani na siebie przez obcych mistrzów marionetek. Tu przypomina mi się los byłej już Jugosławii i rolę podstępną Niemiec w jej rozpadzie.

Zapewne są też i tacy, którym taka perspektywa utraty Polskiej państwowości się bardzo podoba i widzą w unijnym superpaństwie, albo raczej nowej wielkiej rzeszy swoją szansę.

To co nie udało się Sowieckim katom, co nie udało się Hitlerowi i Niemieckim zbrodniarzom – Stalinowi z jego Sowieckimi siepaczami. To wszystko udaje się potomkom zbrodniarzy udających dziś demokratów uczących ciemnych Polaczków życia. Udaje się unijnym oligarchom wspieranym przez neoliberalną maszynkę do maglowania ludzkich umysłów zrobić to co od wieków było marzeniem dwóch zbrodniczych narodów Europy

Chodzi o wymazanie Polski z mapy Europy raz na zawsze.
Teraz przy całkowitej bierności narodu, który został do cna otumaniony propagandą i ślepo brnie ku swojej zagładzie.
Doszło dziś do tego, że wolimy walczyć ze sobą niż o wolność Polski! Bolesna, ale jakże prawdziwa rzeczywistość!

Ja dostrzegam ratunek jedynie w Matce Bożej i zawierzenia wszystkiego Jezusowi Chrystusowi, bo w ludzi już nie wierzę ani w ich opamiętanie się. Być może potrzebny jest nam nowy pogrom, aby kiedyś na gruzach wyrosło nowe Pokolenie, któremu nie będzie wszystko jedno co stanie się z ich zniewoloną i umęczoną przez wieki Ojczyzną, której na imię Polska, a nie unia Europejska czy generalna gubernia!

To nowy początek końca Polskiej państwowości!
Ale może też nowy początek odrodzenia narodu Polskiego, który musi widać z naszej własnej historii upaść, by móc powstać!

Ogromnie ważna i jakże prawdziwa wypowiedź.
Każdy komu choć odrobine zależy na Polsce powinien tego wywiadu uważnie wysłuchać.
W pełni podzielam wypowiedziane przez redaktora Lisickiego tezy!

Ludzie dają się wodzić za nos jak głupcy!!!!

Oto również cenne słowa Rafała Ziemkiewicza.

Dokument Praski

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz dokument

 

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.