Nielegalne zbieranie podpisów w Warszawie. Totalna opozycja jest gotowa złamać każde przepisy byle przejąć władzę!

Totalna opozycja jest warcholstwem i hucpą anty Polską. To są zdrajcy narodu i Ojczyzny, draństwo sprzedawczyki i targowica! Historyczna targowica ta z czasów uchwalanie 3 majowej konstytucji, była igraszką w porównaniu do już dokonanej zdrady stanu przez stado politycznych totalnych warchołów z opozycji.

Trudno jest doszukiwać się podobnych przykładów, nie tylko w naszej Polskiej historii, ale również w historii jakiegokolwiek innego narodu czy państwa.

Każdy Polak musi sobie wziąć do serca jedyną zasadniczą prawdę, że jeśli odda głos na któreś z ugrupowań totalnej opozycji tym samym założy sobie i swojej rodzinie powróz na szyje, oraz kajdany zniewolenia na ręce. Wówczas Polska zostanie nie tylko wymazana z mapy Europy, ale też przestanie istnieć na następne przyszłe pokolenia. Tak jak stało się to choćby z byłą Jugosławią, gdzie niemieckie i ruskie tajne służby zrobiły swoją robotę po cichu rozbijając jedność państwa. Dziś ten sam proces możemy obserwować w Polskich samorządach z udziałem politycznej chucpy rodem z PO i PSL.

Los naszej Ojczyzny jest w naszych rękach i to jest nasza odpowiedzialność, z której nasze dzieci będą nas rozliczać i nie daj Boże przeklinać!

 W Warszawie zbierane są podpisy na listach poparcia dla kandydatury Rafała Trzaskowskiego – ustalił portal tvp.info. Jeden z czytelników przekazał nam dokładny adres dwóch biur rachunkowych, gdzie wyłożone są listy. Sprawdziliśmy jedno z tych miejsc, na Pradze-Południe w Warszawie.

Postępowanie sprawdzające zbiórkę podpisów pod kandydaturą Trzaskowskiego

Policja w Świeciu w woj. kujawsko-pomorskim prowadzi postępowanie sprawdzające w związku z zawiadomieniem o zbiórce podpisów pod kandydaturą Rafała…

zobacz więcej

Informację o nielegalnej zbiórce podpisów udało nam się potwierdzić na miejscu. Udaliśmy się tam, pytając, gdzie możemy złożyć podpis. Pani pracująca w biurze rachunkowym zaprosiła nas do środka i poinstruowała, gdzie i jak listę wypełnić.

Biuro prowadzi radna Koalicji Obywatelskiej Bożena Manarczyk, której w kampanii samorządowej osobistego posparcia udzielił Rafał Trzaskowski.

Ujawniamy nagranie.

Zbieranie podpisów pod listą Trzaskowskiego. Portal tvp.info ujawnia nagranie
źródło: 
Podziel się komentarzem
Udostępnij
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz