Michał Rachoń – Debata

Zarówno spadkobiercy komunistów w Polsce jak i również lewicowe organizację eko-terorystyczne roszczą sobie prawo do decydowania do czego Polska ma prawo a do czego nie.
Oczywistością jest to że wielu z ekologów reprezentuje otwarcie interesy Rosji a także wielu lobbystów z zachodniej Europy! Polska niezależność energetyczna czy też ekonomiczna jest solą w oku zarówno Brukselskich elit Niemiec czy też Rosji.  Polskie być albo nie być jest uniezależnienie energetyczne, jak również niezależność ekonomiczna od Rosyjsko Niemieckiego dyktatu w Europie.
Przekop mierzei, jak również  budowa centralnego portu komunikacyjnego są to projekty o charakterze strategicznym z których Polska  nie ma prawa się wycofać nawet pod presją lewackiej oligarchii z Brukseli!

Żenującym jest fakt iż to właśnie z Polski wielu Polityków z PO czy lewicy w ramach walki z własnym państwem jeździ na Brukselskie salony by tam skarżyć na Polskę.

Gdyby istniał prawdziwie wolny idemokratyczny system sprawiedliwości w Polsce ludzie Platformy Nowoczesnej czy też SLD stanęli by przed Polskim trybunałem stanu za zdradę dyplomatyczną.
Brak oczyszczenia środowiska sędziów z postkomunistów sprawia iż ani zbrodniarze komunizmu ani obecni politycy totalnej opozycji nie mogą stanąć przed sądem za zbrodnie wobec narodu.

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.