Lewackie teorie i ideologia roszczeniowa zamiast moralności i chrześcijaństwa!

Od kilkunastu lat na całym świecie mamy do czynienia z prawdziwą rewolucją, czy można powiedzieć raczej ofensywą mającą zmienić ludzkość na lewicową modłę.
Lewicowe środowiska nie poprzestają jedynie na ataku fizycznym poprzez organizowanie publicznych zadym i manifestacji, na których lżone są wszelkie tradycyjne wartości społeczne i religijne. Oczywiście, że lewica nie zrezygnowała z agresywnego przekazu kierowanego głównie do młodych ludzi. Negacja państwa, praworządności, religii oraz generalnie systemu są świetną pożywką dla środowisk młodych ludzi, którzy nie odnaleźli swojej drogi życiowej, bądź też są zawiedzeni światem w jakim przyszło im żyć jako wkraczającym w życie dorosłe ludziom.  Organizacje takie jak ANTIFA, bądź też tysiące pochodnych nadal stoją za wszczynaniem wszelkich ulicznych awantur, prowokacji, oraz ulicznego terroryzmu. Skrajna lewica to nie tylko ruchy promujące środowiska homoseksualistów spod znaku kilku literek alfabetu! Jest to znacznie szersze zjawisko obejmujące ruchy od narodowosocjalistycznych bliższych neofaszyzmowi poprzez odłamy lewicowe, aż po środowiska anarchistyczne i terrorystyczne. Terroryzm skrajnie lewicowy czym jest obecnie? Jako zjawisko społeczne terroryzm ultralewicowy zawiera w swoim nurcie wiele odłamów mających swe korzenie w ideologii marksistowsko-leninowskiej, terroryzmie rewolucyjnym z przed wybuchu II wojny światowej, terroryzmie anarchistycznym – określenie działań terrorystycznych dokonywanych przez organizacje i ruchy, które kierują się nurtami skrajnej lewicy, i których głównymi celami są zniszczenie państwa poprzez wywołanie rewolucji i walka zbrojna z systemem kapitalistycznym bądź konserwatywnym oraz zastąpienie tych systemów systemem komunistycznym. Skrajna lewica dokonuje globalnej rewolucji na kolejnym poziomie.
Lewica w bardzo wielu krajach sprawuje bezpośrednią władzę. Przyczyny tego stanu rzeczy są bardzo złożone w zależności od państwa. Globalizacja jest integralną częścią zachodzących zmian.
Często podłożem przejęcia władzy przez lewicę w danym kraju przez partię, lub też oligarchię lewicową stają się takie zjawiska, jak korupcja, kłamstwo polityczne, manipulacja, a nawet fałszerstwa wyborów. Lewicowość jest zaprzeczeniem konserwatywnych wartości. Stąd walka o władze rozpoczyna się zazwyczaj atakiem na kościół Boga religię i tradycyjne wartości społeczne. Tak zwane ideologie postępowe negują bowiem wszelkie wartości na rzecz anarchistycznego postrzegania świata, ludzi oraz otaczającej nas rzeczywistości.
W tym wszystkim góruje jednak jedna zasada przejęcia władzy nad mediami, bo to one kreują często światopogląd obywateli.

Środowiska lewicowe przejęły w dużej części broń władzy mediów, które kreują opinie publiczną, oraz lansują poglądy. Pod pozorem demokratycznych ugrupowań partyjnych kryją się często siły związane ściśle z lewicą, lub też terroryzmem lewicowym.

Elity polityczne i oligarchia władzy absolutnej, która używa wyświechtanych haseł typu demokracja i praworządność pod ich pozorem wprowadza dożycia publicznego przymus podporządkowania się ideologii. Dawne konserwatywne określenia zostały przywłaszczone przez lewicowe gremia, które używają ich do wszystkich najczęściej brudnych politycznych zagrywek…
Czy przeciętny człowiek dostrzega różnicę pomiędzy ugrupowaniem jakie określa siebie jako demokratów, a skrajną lewicą?
Partia demokratyczna w USA używa haseł skrajnej lewicy choć na sztandarach nie ma tej nazwy. Tak właśnie często dzieje się, że jesteśmy ogłupiani pozornymi hasłami, które dawno już straciły jakiekolwiek znaczenie. Jak można być demokratą i promować jednocześnie masowe ludobójstwo jakim jest zabijanie nienarodzonych dzieci i eutanazja!
Jak można być demokratą i jednocześnie nawoływać do ideologii upadku wartości moralnych i człowieczeństwa na rzecz śmierci na życzenie upadku tradycyjnej rodziny i jej roli w społeczeństwie. Jak można być demokratą i żądać szantażem podporządkowania sobie narodów i ich suwerennych praw do posiadania własnego państwa i samostanowienia.

Demokracja, wolność prawa człowieka i poszczególnych państw do samostanowienia są często atakowane w sposób nie odbiegający od zasad terroryzmu!
Władza, która nie pochodzi z bezpośredniego demokratycznego wyboru przez obywateli uzurpuje sobie prawo do władzy nad światem!  Polityczna siła mafijnych układów lewicowej oligarchii wykorzystywana jest do politycznego szantażu i bezprawnego nacisku, jak to ma miejsce w unii Europejskiej. Neokolonializm stał się podstawą budowy relacji między państwami w Europie. Jednakże nie jest to odosobnione zjawisko. Od lat słyszymy o tak zwanym rządzie światowym i o tym, że wielkie korporacje i ludzie wpływowi sterują losem milionów ludzi na całym świecie. Kto im dał to prawo decydowania o wszystkim?
My sami wierząc w to co serwują nam masmedia kontrolowane przez tych samych ludzi. Uwierzyliśmy jak dzieci w tę opowieść pełną jadu sączoną przez medialne szczekaczki każdego dnia.

Masmedia stały się kreatorami życia społeczeństw na całym świecie.  Media mówią ci jak masz żyć, w co wierzyć, czego i kogo słuchać – kogo mają wielbić tłumy, a kogo nienawidzić.
Media to broń i klucz do władzy nad światem i umysłami ludzi.

Polska stała się również areną walki o władzę. Ugrupowania takie, jak Platforma Obywatelska, SLD, czy PSL są zakamuflowaną lewicową totalną rewolucją, która w przypadku Polski gotowa jest sprzedać własną Ojczyznę, aby dojść do władzy. Swego rodzaju cyniczną bezczelną prowokacją stało się wykreowanie i stworzenie w Polsce takich ugrupowań jak
„Ruch Palikota” „Partii Nowoczesna z liderem Ryszardem Petru”. A obecnie wykreowano nowego proroka Szymona Hołownie z jego partią Polska 2050!
Nie są to autentyczne ruchy społeczne, ale wyszkoleni ludzie i świetnie opłacani mający konkretnie określony cel polityczny.
Nie jest to pierwszy przypadek finansowej korupcji politycznej w Polsce. Paweł Piskorski były założyciel Platformy Obywatelskiej opisał dokładnie w jaki sposób Donald Tusk otrzymał pieniądze z Niemieckiej CDU na założenie w Polsce partii.
Przypomnijmy sobie, również kto stał za obaleniem rządu Jana Olszewskiego!
W Polsce kraju, którego komuniści okupowali od 1945r nigdy nie dokonano dekomunizacji życia politycznego ani publicznego. Spadkobierca PZPR nowa lewica w postaci SLD od lat kamufluje prawdziwe oblicze! Obecnie zyskała potężnego sojusznika w postaci tych samych lewicowo neoliberalnych elit w Brukseli i Berlinie. Polska zawsze stanowiła problem dwóch hegemonów o imperialnych zapędach w Europie. Niemcy i Rosja od wieków próbują na wszelkie sposoby wymazać naród Polski z mapy świata. Dziś pomaga im w tym wewnętrzna targowica!

Ideologia lewicowa nie uznaje Boga i jego nauki. Trzeba więc było wymyśleć mit i naukowo go uzasadnić tworząc fałszywy obraz świata i ludzi.
Oto jedna z takich chorych wizji według Klaus-A Martin-A Schwab-A, o której mówi w swoim felietonie Pan ADAM GNIEWECKI!

 


ADAM GNIEWECKI o ŚWIECIE Klaus-A Martin-A Schwab-A


KOMENTARZ RAFAŁA ZIEMKIEWICZA

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.