Konfederacja stała się totalną opozycją!

Konfederacja często jest tak bardzo podobna w swej retoryce politycznej do totalnej opozycji czy też działaczy KODu że chyba sami tego nie dostrzegają.
Z drugiej strony prócz głośnych pustych haseł – bazowania na emocjach ludzi, i na anty-żydowskiej retoryce, konfederacja nie przedstawia żadnych wartościowych konkretów czy chęci współpracy dla dobra Polski ponad podziałami.!
Straszenie ludzi czym się da. Przykład ustawa 447, czy też hasło że PIS sprzedał Polskę amerykanom.
Czasem wypowiedzi niektórych działaczy i sympatyków konfederacji są tak żałośnie idiotyczne i niedorzeczne bazujące na teoriach spiskowych że naprawdę szkoda tego komentować.
Ustawa 447 w USA ogłoszona została już dłuższy czas temu i ku rozpaczy wielu konfederatów USA nadal niczego nie żąda od Polski.
Po ulicach nie chodzą setki żydowskich okupantów a Mosad nie urzęduje w Polsce. Przykładów głupoty politycznej są dziesiątki.
Jest też wielu takich konfederatów którzy sojusz z USA próbują zastąpić sojuszem Niemiecko Rosyjskim. Czym takie nieodpowiedzialne myślenie się kończy doskonale wiemy z naszej historii. Zacietrzewienie konfederatów zwłaszcza język pogardy i często zwykłej nienawiści plasuje tą siłę polityczną nie na prawicy ale zgoła bardziej wśród towarzystwa totalnej opozycji anty-PIS.

Nie wystarczy być po prostu anty-PIS! Konfederaci w myśl tego co mówił na spotkaniu Ziemkiewicz powinni stać się lepszym PISem. Czy jednak tworzenie polityki polega na bratobójczej walce na Polskiej prawicy zamiast zjednoczyć siły ponad podziałami dla dobra Ojczyzny!
W czym konfederaci mają być lepsi od PO, SLD, czy PSL skoro dla nich tak samo jak dla totalnej zarazy wyrównywanie poziomu życia Polaków to rozdawnictwo, a ludzie którzy biorą 500 plus to albo patologia albo nieroby.
Stanowisko konfederatów wypowiadają politycy tego ugrupowania. Pogarda dla Polaków szczególnie tych którzy mieli odwagę zagłosować na Prawo i Sprawiedliwość. Wmawianie opinii społecznej idiotycznych spiskowych teorii o rzekomym tajnym układzie żydowsko PISowskim.
PIS w odróżnieniu od konfederatów stworzył program od zera wdrożył większość z tego co obiecał Polakom i przywrócił godność milionom ludzi dla których życie w Polsce pod rządami liberalno-postkomunistycznej władzy PO SLD i PSL zostało zamienione w koszmar.
W myśl tego co głosi konfederacja w Polsce powinien panować kapitalizm z przełomu 19, i 20 wieku. Czyli albo zapracujesz sobie na swoje życie albo cię niema. W ich programie nie ma miejsca dla matek wychowujących dzieci, dla ludzi starszych i niepełnosprawnych. Nie ma też miejsca dla solidarności społecznej wobec tych którzy nie sa tak przedsiębiorczy, lub nie posiadają majątków. Czym więc się to różni od neoliberalnej polityki totalnej opozycji.
Korwin Mikke dziesiątki razy obrażał Polskie kobiety, a o niepełnosprawnych wyrażał się per debile!!! Czy to są więc patrioci Polscy którym zależy na dobru Ojczyzny i społeczeństwa czy raczej stado zajadłych kundli wściekle szarpiących się o władzę!

Nie wystarczy bowiem rzucić hasło konfederatom wy musicie być jak PIS. Trzeba mieć co Polakom i Polsce zaproponować zamiast udawać kogoś kim się nigdy nie będzie aby podebrać wyborców!

 
Wielu prawicowych dziennikarzy łapie się za głowę że organizacja deklarująca się jako prawicowa  zamiast atakować postkomunę która znowu pojawiła się w Polskim parlamencie atakuje właśnie PIS.
 
Przyczyną tego stanu rzeczy jest chęć pozyskania elektoratu PIS. To jest walka polityczna, a nie walka o wolną Polskę.
Dlatego konfederacja tak zaciekle atakuje , i nadal będzie atakowała Prawo i Sprawiedliwość. stając w jednym szeregu z komunistami.
 
Proponuje wysłuchać dość długiego wystąpienia znanego dziennikarza pana Ziemkiewicza który kibicuje przecież konfederacji ale jednocześnie dostrzega radykalizm i głośno mówi o metodzie atakowania PISu pod kontem walki o wyborców!
 
Tyle że sama konfederacja nie ma nawet jednej trzeciej tego do zaproponowania Polakom ile zrealizował już PIS w ciągu 4 lat.
Mądrej głowie dość po słowie jak głosi przysłowie.
Warto posłuchać wystąpienia dla zwolenników konfederacji właśnie aby zrozumieć pewną dość perfidną gierkę jaką prowadzi konfederacja wobec społeczeństwa nie dając ludziom nic w zamian poza krytykowaniem wszystkiego co zrobi lub nie Prawo i Sprawiedliwość!
 
Receptą na konfederację powinny być odważne i konsekwentne działania Prawa i Sprawiedliwości na rzecz społeczeństwa a przede wszystkim na rzecz umacniania Polskiej suwerenności i nieodległości.
Walka o zachowanie Polskiej gospodarki i wzrostu gospodarczego na wysokim poziomie.
Obrona wartości chrześcijańskich i narodowych. Walka z demoralizacją lewackimi ekstremalnymi ideologiami.
Walka o podmiotowość Państwa Polskiego szczególnie w sytuacji gdy zagrożenie płynie wprost z unii Europejskiej.
Walka o rozbudowę Polskich sił zbrojnych w oparciu o ścisłą współpracę z USA.
Trwała budowa trój-morza z wiodącą rolą Polski jako dostawcy niezależnych źródeł energii.
Zachowanie niepodległości energetycznej Polski poprzez ścisły sojusz energetyczny z USA z Polską w roli redystrybutora gazu łubkowego.
Budowa centralnego portu komunikacyjnego a także wielu tak potrzebnych inwestycji w Polską gospodarkę.
Dalsze wyrównywanie poziomu życia Polaków.
Dekomunizacja wszędzie tam gdzie jest to możliwe.
Wzmocnienie Państwa i ograniczenie samowoli samorządów.
 
Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.