Co by było, gdyby w Polsce rządzili politycy lewicy czy neoliberałowie

Tak oto lewicowe rządy w Europie dbają o własnych obywateli! Niech to co się dzieje dziś w Skandynawii, a szczególnie w Szwecji będzie przestrogą dla nas Polaków, aby nigdy nie dopuścić neoliberałów oraz postkomunistów do władzy!
Ponieważ tacy ludzie w swojej nieodpowiedzialności i chęci zysku politycznego, za wszelką cenę, są gotowi posunąć się do wszystkiego, nawet szkodząc własnemu narodowi.
Północ Europy w krótkim czasie ma ogromną szansę stać się rejonem masowego zakażenia. W sklepach zaczyna być widoczna panika a władze niewiele robią, aby powstrzymać dynamiczny rozwój pandemii.
Pomyślcie co by było, gdyby w kraju sprawowali rządy ludzie z PO i PSL.
Nie trzeba daleko szukać, Szwecja to doskonały przykład.
W głównych placówkach i szpitalach zaczyna brakować materiałów zabezpieczających personel medyczny.
To jest dopiero początek, a władze szwedzkie totalnie ignorują apele swoich obywateli! Nadal brak jest decyzji o zamknięciu szkół, przedszkoli, czy też uczelni. Dzieje się to jedynie lokalnie.
To samo jeśli chodzi o instytucje publiczne, restauracje, puby, muzea itp.

Lewacki rząd Szwecji brnie dalej we włoski scenariusz wydarzeń. W Szwecji zanotowano już prawie 900 przypadków i jest to ogromny skok z dnia na dzień.

Podczas gdy kraje takie jak Polska, Czechy, a nawet już Dania podejmują decyzje o zamknięciu granic, szwedzki główny epidemiolog Anders Tegnell nazywa duńską decyzję „całkowicie bezzasadną i bez znaczenia”.
„Tego nie da się powstrzymać zamykaniem granic” – mówi. Anders Tegnell

Dania zamyka swoje granice z powodu wybuchu epidemii koronawirusa . Od godziny 12:00 w sobotę 14 marca – cały ruch pasażerski do i z Danii jest zatrzymany. Decyzję ogłosił Duński premier.

Szwedzki, epidemiolog Anders Tegnell ze Szwedzkiej Agencji Zdrowia Publicznego mówi: To niewiele daje komentując decyzję Duńczyków. Mówi, że wcześniej podejmowano próby podobnych zamknięć, oraz decyzji. On sam jednak przykładów, ani konkretów żadnych nie podaje.
– Historycznie okazało się, że jest to całkowicie bezsensowna decyzja twierdzi Anders. T.
„Nie można tego uzasadnić zagrożeniem większym niż ono już jest”
Dodaje, że wybuch choroby można opóźnić o kilka dni lub najwyżej tydzień, ale to i tak nic nie da!.
– Pomysł, stanowczo zły! Nie możesz trzymać całego kraju poza domem. To po prostu niemożliwe, wiemy dzisiaj o tej chorobie niewiele.
..Zamknięcie granic jako środek może sprawić, że zyskasz trochę czasu, mówi szwedzki główny epidemiolog, ale to bez znaczenia.. Anders Tegnell zastanawia się, do czego wykorzystać ten czas po ewentualnym ograniczeniu ruchu.
– Nie można tego uzasadnić z naukowego punktu widzenia.
Nie ma nic, co mogłoby być istotne dla Szwecji mówi…
– Trudno mi dostrzec, jak może nam pomóc zamykanie naszych granic. Nie ma badań, aby taką decyzję podjąć czy udowodnić jej sens. Przeciwnie, zaszkodziłoby nam to finansowo.

W Szwecji nakazuje się lekarzom, by ukrywali przed opinią publiczną brak zaopatrzenia w szpitalach.
Oto jak lewacki rząd Szwecji zachowuje się w stosunku do własnego społeczeństwa! Nakazy milczenia pod groźbami karalności, ukrywanie tragicznej sytuacji w szwedzkiej służbie zdrowia.
W Skandynawskich mediach całkowicie kontrolowanych przez opcję liberalno lewicową nie znajdziemy żadnej konkretnej informacji, która dotyczy realnego opisu sytuacji w kraju.
 
Jest to ogromna różnica w stosunku do tego, jaką wspaniałą informację mamy w Polsce!
Telewizja publiczna w Polsce 24 godziny na dobę rzetelnie informuje społeczeństwo. 

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.