Campus Polska? Kpina! Ten cyrk za niemieckie srebrniki powinien nosić nazwę „Zlot zdrajców i zaprzaństwa”

Od kilku tygodni możemy obserwować w Polskim życiu politycznym tak zwany powrót byłego króla Europy do Polskiej polityki.
Miał to być ratunek dla spadającej w sondażach Platformy Obywatelskiej. Liczono na to, iż głupi naród w Polsce pochłonięty wzajemną nienawiścią i wojną plemienną zapomni setki afer, złodziejstwo, wyprzedawanie Polski za bezcen i likwidacje państwa w wielu obszarach życia Polaków pod rządami Donalda Tuska i jego partyjnych oligarchów przez 8 lat. Tusk miał spaść jak przysłowiowy książę na białym koniu! Polacy mieli się rzucić do stóp zbawcy, a właściwie zdrajcy z Brukseli, któremu udało się w konszachtach z Putinem zlikwidować prezydenta wraz z częścią klasy politycznej w Polsce. Kim jest Donald Tusk?
Trochę światła na ten temat rzuca Niemiecki autor książki „Pierwsze życie Angeli M.” Ralfa Georga Reutha i Günthera Lachmanna.


Od wielu lat Donald Tusk związany jest ściśle ze środowiskami liberalno lewicowymi i postkomunistycznymi oraz post okrągłostołowym układem rozbioru Polski , jaki dokonał się po zdradzie części elit Solidarności i zawarciu podziału wpływów i władzy z komunistami.
Donald Tusk był zawsze w Polskiej historii tam gdzie można było działać na szkodę niepodległej Ojczyzny.
Taką też rolę odgrywał przez ostatnie kilka lat na usługach swojej mocodawczyni Angeli Merkel, gdzie jako przewodniczący parlamentu szkalował Polskę na unijnej arenie.
W Brukseli Donald nie miał już nic do roboty po tym jak zmuszono Wielką Brytanie do opuszczenia Eurokołchozu z konieczności ratowania brytyjskiej niepodległości. Rola destrukcyjnego pachołka na pasku A. Merkel skończyła się na Brukselskich salonach.

Donald Tusk były i obecny przewodniczący PO – tej anty Polskiej formacji politycznej, otrzymał za pośrednictwem swoich mocodawców z Berlina nowe zadanie odzyskania władzy w Polsce.
Tak zwane rzesze neoliberalnych oligarchów z Berlina i Brukseli, którym marzy się nowe wielkie imperium w Europie lub raczej nowa IV rzesza niemiecka muszą odzyskać pełnie władzy nad Europą środkową i wschodnią. Z tego wynikają wściekłe ataki na Polskę i Węgry ale również i inne kraje, którym marzy się niepodległa niezależna od Niemieckiego dyktatu polityka.

Platforma Obywatelska, która została założona między innymi za pieniądze Niemieckiej CDU o czym otwarcie mówił wielokrotnie jej były współzałożyciel Paweł Piskorski straciła władzę w 2015 na rzecz zjednoczonej prawicy pod przewodnictwem PIS. Po doprowadzeniu kraju do stanu upadku państwa, PO przegrała kilkanaście wyborczych batalii w okresie od 2015,  aż po rok 2021.
W tym czasie trwa wspomagana batalia o odzyskanie władzy w Polsce przez siły postkomunistyczne i neoliberalne.
Nie bójmy się nazwać obozu lewicowo liberalnego zdrajcami i targowicą, bo ich działania zarówno te gdy sprawowali władzę w Polsce, jak i w latach 2015 -2021 to pasmo ataków i donoszenia na Polskę i proces niszczenia państwa.

Nie jest to pierwszy i zapewne nie ostatni akord gdzie pojawia się nazwisko Donalda Tuska jako człowieka niszczącego wszelką nadzieje na odrodzenia się wolnej silnej i niepodległej Polski.
Wszyscy pamiętamy jaką rolę odegrał ten sam Donald Tusk w obaleniu rządu Jana Olszewskiego w obliczu chęci ujawnienia przez Antoniego Macierewicza tajnych akt współpracowników i służb PRL.
Jak mawia sam Donald Tusk „Polskość to nienormalność” Nie dziwią więc działania i hołd wobec Niemiec potomka żołnierza z Niemieckiego wermachtu.

Za pieniądze Niemieckich fundacji targowica zorganizowała zlot pod nazwą „Campus Polska” byłych komunistów oraz oligarchów III RP.
Miało to być wiekopomne dzieło, które porwie Polską lewicową i neoliberalną młodzież nienawidzącą swojej Ojczyzny, pochodzenia, wiary i kościoła! W domyśle trzeba by inaczej nazwać hasło tego zlotu. „Obóz pracy i zniewolenia narodu Polskiego”

Na mównicy brylował prócz samego Donalda Tuska towarzysz Trzaskowski.
Pożałowania godny prezydent Warszawki, bo Nie Warszawy stolicy Polski, który doprowadził Warszawę do zapaści ekonomicznej i systemowej. Drożyzna, gigantyczne zadłużenie miasta czy horrendalnie wysokie opłaty jakie nakłada na mieszkańców stolicy ten szkodnik to jedynie niewielki pokaz umiejętnosci. Buta cynizm i bezczelność, towarzyszą mu co dnia.
Trzaskowski jako spadkobierca H. Gronkiewicz przez lata doprowadził Warszawę do ruiny.
Największa awaria ekologiczna na świecie zatrucie Wisły i Bałtyku to nie wielki wycinek możliwości pana Trzaskowskiego.
Teraz będzie wprowadzał multi-kulturowość i związki homoseksualne.
Trzaskowski kontynuuję dzieło dzikiej reprywatyzacji. Niedawno doprowadził do sprzedaży ostatniego już w stolicy przedsiębiorstwa taksówkowego dawne MPT.
Dla ludzi pokroju Trzaskowskiego nie liczą się żadne wartości ani Polska. Im gorzej i większy rozpad Polskiego państwa tym lepiej dla ich władzy, bo nie pochodzi ona z wyboru Polaków, ale kreowana jest w zagranicznych medialnych szczekaczkach pokroju TVN24 i w gabinetach Niemieckich polityków. Generalna gubernia potrzebuje mieć silnych i posłusznych Brukseli i Berlinowi namiestników, którzy potrafić będą trzymać naród za twarz.


 • Co mają do zaproponowania Polakom ci zdrajcy opłacani z Niemieckiej kieszeni?.
  Nic czego Polska już by nie doznała.
 • Kolejne reformy towarzysza Balcerowicza!
 • Budowa generalnej guberni z tanią siłą roboczą, młode pokolenie wyjeżdżające za chlebem. Bez prawa do własnego państwa i Ojczyzny.
 • Politykę „Multi Kulti”, która ma wynarodowić Polaków z ich własnej Ojczyzny.
 • Lewicowe pranie mózgów ideologiczna wojna przeciwko chrześcijaństwu kościołowi i Bogu.
 • Eutanazja, aborcja i śmierć na życzenie.
 • Likwidacja większości szpitali i placówek zdrowia, którą już zapowiedział towarzysz Godzki.
  Bo Polski ma nie być! Bo Polskość to nienormalność jak mawia sam towarzysz Donald Tusk!

  Walka z wiarą i katolikami, którą prowadziła czerwona okupacyjna władza PRL ma być dzisiaj tym co przyciągnąć ma młodych ludzi do PO! Niszczenie wiary i wszystkiego co wiąże się z chrześcijańskimi korzeniami Europy stało się faktem.
  W zachodniej Europie zamienia się kościoły w muzea lub je się burzy…


 

Przez ostatnie kilka dni widzimy spektakl nienawiści i pogardy dla Polski i narodu Polskiego.
Zaproszono nawet antypolską unijną lewacką oligarchię w postaci samego Timermansa.
Oto jakie słowa skierował do Polaków ten szkodnik i drań nienawidzący Polski i Polaków.
Timermans mówi między innymi, że „Liczy się siła a nie demokracja czy też prawo i traktaty”

Polacy widzą każdego dnia jak wygląda Polska niewola w narzuconym Polakom układzie nowego Kołchozu liberalno lewackiego.
Naród został okłamany i mamiony przez lata unijnym eldorado. Zamiast dobrobytu i pokoju mamy do czynienia z rozbiorem Polski i stopniową degradacją państwa z odbieraniem suwerennego prawa do samostanowienia państwa i narodu w środku Europy!
Narzucane są Polakom prawa na których uchwalenie przeciętny Polak nie ma żadnego wpływu.
Pod pozorem dbałości o ekologię Polacy płacić muszą daniny unijnym potomkom zbrodniarzy, którzy dyktują z Brukselskich stołków jak ma wyglądać poziom cen energii w danym państwie. Polska jako państwo ma przestać istnieć.
Na Campus Polska zaproponowano nawet likwidację nazwy konstytucyjnej Rzecz Pospolita Polska na się nazywać ” Warszawa i okolice”

Wreszcie wystąpienie znanego niszczyciela Polskiej gospodarki towarzysza L Balcerowicza dopełniło ten żałosny spektakl.

Balcerowicz człowiek, którego pozbawieni pracy, perspektyw i środków do życia do dziś dnia przeklinają miliony Polaków.
Ten sam komunistyczny warchoł przez, którego działania w Polsce mnóstwo ludzi doprowadzonych do skrajnej nędzy odebrało sobie życie.
Człowiek, który za swoje zbrodnie i zniszczenie Polskiej gospodarki dawno powinien siedzieć. Dziś proponuje Polakom kolejną terapie szokową!
Czy to wszystko co widzimy czegoś nas uczy?
Czy zamiast biernie przyglądać się rozwojowi wypadków pozwolimy zniszczyć do końca to zo pozostało z Polski?
Czy pozwolimy odebrać zdeptać i zniszczyć swoją wiarę i pamięć?

Czy pozwolimy tej lewicowej szarańczy znów opluć i zniszczyć Boga w naszej Ojczyźnie?
Czy mysi w Polsce dojść do takiej tragedii, aby naród wreszcie powstał?

To wszystko zależy jedynie od nas samych. Od tego jaką postawę zajmiemy w tym co się dzieje.


Świetne wystąpienie Patryka Jakiego, który komentuje bezprawne działania Eurokołchozu wobec Polski
Likwidacja szpitali, walka z chrześcijaństwem, a nawet groźby kar finansowych dla Polski – to postulaty polityków Platformy Obywatelskiej sformułowane w czasie Campusu Polska Przyszłości. Goście Rafała Trzaskowskiego chętnie widzieliby też w naszym kraju islamskich imigrantów, a zamiast Rzeczpospolita – proponują nazwę „Warszawa i okolice”.


Campus Niemcy Przyszłości. Tusk wskrzesza PO za pieniądze Berlina.


Donald Tusk i liderzy Platformy Obywatelskiej brylują na Campusie Polska Przyszłości. Nie bez znaczenia jest fakt, że wydarzenie sponsoruje Fundacja Konrada Adenauera należąca do niemieckiej partii CDU Angeli Merkel. – Była pomoc ze strony CDU dla KLD. Ale znacznie więcej do powiedzenia mają na ten temat Tusk i Bielecki – ujawniał już w 2014 roku Paweł Piskorski, gdy mówił we „Wprost” o latach 90. i plastikowych torbach pełnych marek. Wtedy o niemieckim kapitale próbowano milczeć. Dziś nikt się już z nim nie kryje.

Campus prezydenta Warszawy. Trzaskowski: Nie chcemy PiS-owców i faszystów

Zbliża się organizowany przez prezydenta Warszawy Campus Polska Przyszłości; pojawiają się też nazwiska kolejnych gości wydarzenia. W czwartek…

W maju tego roku Rafał Trzaskowski ogłosił przygotowania do wydarzenia Campus Polska Przyszłości. Dziennikarze szybko ujawnili, że wśród partnerów inicjatywy znajdują się m.in. niemiecka Fundacja Konrada Adenauera, Robert Schuman Institute czy International Republican Institute – czyli potężne zagraniczne organizacje wprost powiązane z partiami politycznymi.

Ponieważ jako miejsce imprezy wskazano Olsztyn, polityk PiS z tego regionu Jerzy Szmit zapytał przedstawicieli władz samorządowych i miejscowej uczelni, ile za Campus Polska zapłacą obywatele.

Zobacz także ->  Rachoń: Trzaskowskim oficjalnie próbuje tworzyć ruch polityczny za niemieckie pieniądze

Gdy otrzymał odpowiedzi okazało się, że tygodniowy pobyt 1000 uczestników, czyli koszty związane z organizacją imprez, noclegami i wyżywieniem pokryją zagraniczne organizacje. Pojawiły się więc opinie, że fundacje nie robią tego zapewne charytatywnie i mają w tym określone cele.

Fundacja „bliska ideowo” CDU

 

Berlin stoi za projektem Trzaskowskiego? Poseł KO: To straszenie Niemcami

Media ujawniły, że tuż przed powstaniem Campusu Polska Przyszłości Rafał Trzaskowski spotykał się z politykami z Niemiec. – Naszym naturalnym…

zobacz więcej

Podczas pierwszych wystąpień na Campusie Polska ze sceny wielokrotnie padało hasło, że głównym celem jest odsunięcie PiS od władzy. Kto miałby zastąpić partię Jarosława Kaczyńskiego? Fundacja Konrada Adenauera na swojej oficjalnej stronie internetowej przyznaje otwarcie, że „jest fundacją polityczną, ideowo bliską Unii Chrześcijańsko Demokratycznej (CDU)”. Do partii należy m.in. kanclerz Angela Merkel, która miała decydujący głos podczas obejmowania przez Donalda Tuska funkcji szefa Rady Europejskiej w 2014 roku.

Zobacz także ->  Niemieckie media zachwycone powrotem Tuska do PO. Liczą na pojedynek „wagi superciężkiej”

Na stronie FKA czytamy, że „przedstawicielstwo Fundacji w Polsce otwarte zostało  już w latem 1989 r., aby wesprzeć proces przemian politycznych, społecznych i gospodarczych, które rozpoczęły się w Polsce po wyborach 4 czerwca 1989 r.” Dlaczego ta informacja nie jest bez znaczenia?

Źródło TVP.INFO.PL


 

 

Podziel się komentarzem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.