Szydercze słowa Michnika w rocznicę wybuchu wojny: Wszyscy mają Polaków przepraszać i jeszcze płacić rekompensaty

Czym jest Campus Polska pisałem ostatnio.
To anty-Polski zlot postkomunistów, dla których państwo Polskie jest i zawsze stanowiło przeszkodę w ich zdradzieckich planach!
Kim są ci zdrajcy popierający czerwonych od Polskiej krwi komunistycznych oprawców i zbrodniarzy. My od lat wiemy doskonale. Te same twarze te same nazwiska.
Oni nie stają w obronie jedynie byłego systemu okupacji Polski przez Sowietów.
Dziś to za mało. Dziś czerwona nomenklatura powtarza za Niemcami, że to Polacy byli sami sobie winni za wybuch II wojny światowej.
W tę samą narrację kłamliwą i podłą wpisuje się część środowisk żydowskich szczególnie w Izraelu.
Ilu ludzi pamięta dziś, jaką rolę po wojnie odegrali żydzi, którzy poszli na współpracę z PRL-owskim systemem.
Ilu ludzi pamięta, ilu Polaków oddało życie za próbę ratowania żydów od Niemieckiej zagłady!

Po tym wszystkim co możemy z obrzydzeniem i niesmakiem obserwować widać jedno. Jak dopuściliśmy wszyscy do sytuacji, gdzie Polska jako państwo jest bardzo słabe. Ci dranie są przecież bezkarni. Żaden czerwony sędzia urzędujący obecnie w sądach ich nie skaże, nie zażąda zadość uczynienia ofiarom pomordowanym i tym ponad 6 milionom Polaków, którzy stracili życie w wyniku Niemieckiego a później Sowieckiego ludobójstwa. Tych krzywd nie da się wymazać ani zapomnieć, bo one dotyczą każdej rodziny w Polsce.
Aż dziw bierze człowieka uczciwego, że taka czerwona hołota może pociągnąć z sobą aż 25% społeczeństwa, które zaślepione głupotą i propagandą lewacką zaczyna bełkotać tym samym językiem nienawiści do wszystkiego co Polskie i narodowe!
Porządnego uczciwego człowieka bierze wstręt i odraza, gdy słucha tych plugastw. Jednak ciągle znajdują się rzesze takich co klaszczą zdrajcom do wtóru.


– Próbują nam wmówić, że historia Polski to historia ludzi niewinnych, zawsze niesprawiedliwie krzywdzonych, a wszyscy inni mają Polaków przepraszać, a Polacy mają te hołdy przyjmować i jeszcze domagać się finansowej rekompensaty. To jest złe myślenie, które zawsze wychodzi bokiem – powiedział Adam Michnik podczas Campusu Polska Przyszłości.

 

 

Redaktor naczelny „Gazety Wyborczej” stwierdził, że Polakom nie brakuje ksenofobicznych cech. – Rusofobia, germanofobia, czechofobia, antysemityzm, to wszystko są gwoździe do pozytywnego myślenia o Polsce, to jest zamykanie polskiego myślenia w ciasnej trumnie głupoty, ciemnoty i prymitywizmu – mówił.

Podczas debaty, w której udział wziął także Rafał Trzaskowski, pojawiły się też pytania o nadmierną obecność w polskiej przestrzeni publicznej postaci Józefa Piłsudskiego, który ma „każdą główną ulicę w polskich miastach”.

Zdaniem Michnika „mamy skłonność do idealizowania naszej historii” i w Piłsudskim chcemy widzieć przede wszystkim bohatera walki o niepodległość, twórcę legionów, zwycięzcę w wojnie z bolszewikami i tego, który przywrócił pamięci zbiorowej świadomość, że można zwyciężać.

 

Balcerowicz na imprezie Trzaskowskiego proponuje pręgierz dla dziennikarzy TVP [WIDEO]

Leszek Balcerowicz w wystąpieniu na Campusie Polska Przyszłości w Olsztynie zaproponował młodzieży zrobienie pręgierza dla dziennikarzy Telewizji…


Źródło TVP.INFO.PL

Podziel się komentarzem

Komentarz

  1. Raz sierpem Raz młotem!
    Ze zdrajcami i zbrodniarzami, Polski ludowej nie da się inaczej!
    Te kłamstwa i opluwanie Polski musimy zwalczać każdego dnia. Pokazywaniem ich zbrodni, kłamstw i bezeceństwa, jakiego dopuszczali i nadal dopuszczają sie na narodzie Polskim.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.